ελληνική μουσική
    867 online   ·  210.852 μέλη

    Τραγουδίστρια ζητά μουσικούς συνεργάτες

    eleana
    19.03.2003, 12:51
    Geia se oloys!!!
    Me lene Eleana. Eimai tragoydhstria me spoydes(proetoimazomai gia ptyxio klasikoy tragoydioy). Tragoydaw ka8e ti poy einai poiotiko kai omorfo!!
    Oi ephroes moy einai Rock,blues,ambient opera.k.a.
    Psaxnw sobara atoma,moysikoys me spoydes,anw twn 25 xronwn,me skopo,toys peiramatismoys sth moysikh,emfaniseis se magazia,kai giati oxi kai se kapoia kroysh se etaireies.
    Exw etoimo uliko kai epishs grafw moysikh kai stixoys!
    Parakalw as antapokri8oyn mono osoi mporoyn na afierwsoyn poiotiko xrono se probes,kai osoi einai apofasismenoi na kanoyn kati sovaro me thn moysikh tous!! H aggelia apey8ynetai se atoma apo A8hna mono.
    Eyxaristw...
    Filakia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: eleana στις 19-03-2003 12:53 ]
    aggelos
    04.04.2003, 10:53
    eleana geia sou..me lene aggelo.diavazontas to mhnyma pou esteiles
    katalava oti exeis peripou ta idia "thelv"me ta dika mas.eimaste ena group (apo athina)pou pezoume erasytexnika akoma xalara rockakia kai genikotera...tha hthela na epikoinonisoume na ta poume,an theleis kai esei vevaia.
    to e-mail mou einai agmal77@hotmail.com an se endiaferei kati tetoio steile...
    pes mou hlikia kai tetoia...egv eimai 26 apo xalandri
    moysikantis
    08.05.2003, 18:42
    Geia sou!An theleis soy aresei to rempetiko-laiko tragoydi epikoinwnise mazi moy sto mail dim150@hol.gr.Exoyme ena sxima kai theloume mia kali tragoydistria,ennoeime gia epaggelmatiko skopo.
    soulsilk
    13.04.2007, 15:39
    Geia sou
    Osa grafeis mou fanikan poly endiaferonta. Eimaste mpanta me soul - funk groove diathesi, me arketo diko mas yliko kai arketes diaskeues. Exoume ixografisei to proto mas demo cd ehoume arketa live kai provaroume systimatika.
    Epeidh ehoume meinei apo foni an endaferesai parakalo ekpokinonise gia perissoteres leptomereies
    harry657
    23.06.2008, 09:36

    ελεανα γεια σου διαβασα το μυνημα σου και ενδιαφερομαι για καποια συνεργασια για λαιβ παιζω τυμπανα αρκετο καιρο και τωρα ειμαι σε φαση να παρω πτυχιο απο μια ντραμιστικη σχολη εχω παιξει διαφορα ειδη μουσικης και θα ηθελα να κανω κατι το οποιο θα εχει μια σοβαροτητα και εξελιξη γιατι ολο απο δω και απο κει ειμαι απο τη σελιδα σου ειδα οτι υπαρχει ορεξη για ενα τετοιο σκηνικο απλως θα ηθελα να ρωτησω τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου.sorry για το ανυπαρκτο punctuation αλλα δεν ειμαι πολυ του mail προτιμω την αμεση επικοινωνια.


    harry657
    23.06.2008, 09:39

    ελεανα γεια σου διαβασα το μυνημα σου και ενδιαφερομαι για καποια συνεργασια για λαιβ παιζω τυμπανα αρκετο καιρο και τωρα ειμαι σε φαση να παρω πτυχιο απο μια ντραμιστικη σχολη εχω παιξει διαφορα ειδη μουσικης και θα ηθελα να κανω κατι το οποιο θα εχει μια σοβαροτητα και εξελιξη γιατι ολο απο δω και απο κει ειμαι απο τη σελιδα σου ειδα οτι υπαρχει ορεξη για ενα τετοιο σκηνικο απλως θα ηθελα να ρωτησω τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου.sorry για το ανυπαρκτο punctuation αλλα δεν ειμαι πολυ του mail προτιμω την αμεση επικοινωνια.


    NikFrance
    23.06.2008, 13:11

    19/03/2003

    Ρε παιδιά λίγο προσοχή προσέχετε τις ημερομηνίες...πριν 5 χρονια ποστάρισε η κοπέλα και απαντάτε σήμερα???

     

    ΈΛΕΟΣ{#emotions_dlg.laugh}

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NikFrance στις 23-06-2008 13:17 ]


    NikFrance
    23.06.2008, 13:14

    Είσαστε μεγάλες ψαρούκλες...{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}


    PHILIPPOSSM
    23.06.2008, 18:03

    xaxaxaxaxaxax πολυ καλο Nikfrance      {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.lol} πως πανε τα τυμπανα;


    marylin
    23.06.2008, 18:14

    χαχαχαχαχαχααααααα!!!!!!!! {#emotions_dlg.laugh}

     

    Υπάρχει περίπτωση όμως να μη βρήκε ακόμα συνεργάτες..... {#emotions_dlg.whistling}


    NikFrance
    24.06.2008, 18:33

     

    Φιλε μου στο ψάξιμο για φτηνή drums είμαι...

    Επίσης μετά από έγκυρες πληροφορίες η κοπελια που ποστάρισε πριν 5 χρονια{#emotions_dlg.eek}

    είναι ήδη παντρεμένη και έχει 3 παιδιά και όπως καταλαβαίνετε δεν έχει χρόνο για μουσικά σχήματα...{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}


    PHILIPPOSSM
    24.06.2008, 18:54

    Ρε τι γινεται μεσα σε 5 χρονια...........{#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.laugh}


    paperino
    25.06.2008, 17:42

    Παράθεση:

    Το μέλος NikFrance στις 24-06-2008 στις 18:33 έγραψε...

     

    Φιλε μου στο ψάξιμο για φτηνή drums είμαι...

    Επίσης μετά από έγκυρες πληροφορίες η κοπελια που ποστάρισε πριν 5 χρονια{#emotions_dlg.eek}

    είναι ήδη παντρεμένη και έχει 3 παιδιά και όπως καταλαβαίνετε δεν έχει χρόνο για μουσικά σχήματα...{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}



     

    Που το'μαθες; Και μέσα σε 5 χρόνια όλα αυτά; Ατυχήσατε....


    nowaveband
    26.06.2008, 18:48

    gt den pas stis mousikes aggelies?olo kai kati tha vreis...


    PitsiBlue
    06.07.2008, 01:38

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}


    Maestro88
    29.08.2009, 13:41

    Καλησπερα Ελενη,

    Στελνω το mail αυτο προς απαντηση στο post που εχεις κανει σε αναζητηση μουσικης συνεργασιας.

    Ειμαστε μπαντα απο την Αθηνα με δικα μας κομματια και ειδος με επιρροες απο Gothic, Power και Symphonic Μetal και ψαχνουμε για γυναικεια φωνητικα οπερατικα κυριως με σπουδες κλασσικου τραγουδιου και στιχουργικη ικανοτητα. Υπάρχει προταση για συμβολαιο αλλα η κοπελα που εχουμε δε θελει να δεσμευτει με εταιρειες συνεπως ψαχνουμε για νεα front woman. Εχουμε εμπειρια απο ζωντανες εμφανισεις καθως εχουμε κανει αρκετες και ως headliners και διπλα σε ονοματα οπως οι Naδιr, DiMansion, Dimlight Κλπ.

    Μπορεις να μας δεις και να ακουσεις το δευτερο demo μας του 2009 στη σελιδα www.myspace.com/anerisnewsite

    Μας ενδιαφερουν μονο σοβαρες συνεργασιες και οχι κατι προσωρινο ή μη φιλοδοξο.

    Οι ηλικίες των μελων ειναι 20-21

    Mail επικοινωνιας: vslroma@hotmail.com>

    jorge
    29.08.2009, 21:19

    Maestro88, το post της Ελένης είναι προ ...6ετίας :)

    Πάντως μπορείς να βρεις διαθέσιμες τραγουδίστριες στις Μουσικές Αγγελίες του MusicHeaven. Ήδη βλέπω περίπου 13 αγγελίες που ίσως σε ενδιαφέρουν.