ελληνική μουσική
    445 online   ·  210.870 μέλη

    Νέος συντονιστής στο Radio MusicHeaven

    jorge
    18.11.2008, 23:53

    Αγαπητοί παραγωγοί,

    είμαι από τη μία στη δυσάρεστη θέση να ανακοινώσω οτι η Angela_77, μετά από 2 χρόνια, σταματάει το συντονισμό του σταθμού.

    Ενέκρινε όλο αυτό το διάστημα πάνω από 200 εκπομπές και το βασικότερο: βοήθησε πάρα πολύ στη βελτίωση του σταθμού. Χωρίς την Αντζελα πιθανότατα να κινούμασταν σε ρυθμούς δημοσίου. Με όσα πρότεινε και αναλυτικά κατέγραφε, ο σταθμούλης μας μπήκε σε πιο ώριμη φάση, ενώ η σοβαρότητά της ήταν αυτή που οδήγησε στο να γίνει ο σταθμός νόμιμος. Όλοι της χρωστάμε πολλά για το χρόνο και τις ιδέες που μας έδωσε αυτά τα 2 χρόνια.

    Angela ένα προσωπικό, ειλικρινές ευχαριστώ. :)

    Τα σκήπτρα του Radio MusicHeaven αναλαμβάνει σιγά σιγά ο ...

    (ταμ ταμ ταμ)

    (ταμ ταμ ταμ)

    (ταμ ταμ ταμ)

    ... Deos !

     

    Καλή επιτυχία!


    sillia
    19.11.2008, 01:12

    Τα δέοντα στον deos mas{#emotions_dlg.thumbup}

    Επιτυχία στα νέα του καθήκοντα και το radio μας να πάρει την θέση που του αξίζει{#emotions_dlg.rolleyes}

    Ενα γλυκό φιλάκι στην angella μας{#emotions_dlg.inlove} προσωπικά την ευχαριστώ για τις ωρίτσες που μου έδωσεSmile

     


    alkyoni
    19.11.2008, 04:27

    Πριν λιγες ωρες ανακοινωθηκε κι ετσι θα ηθελα να ευχαριστω κι εγω με την σειρα μου  για την συνεργασια και την προσφορα της angelas στο Radio MusicHeaven. Καλη συνεχεια με οτι ασχολειται.Wink

    Στον Deos ευχομαι καλη επιτυχια και δυναμη για  την νεα θεση του ως συντονιστης του Radio και να προσπαθησουμε ολοι μαζι (συντονιστες, παραγωγοι, ακροατες κλπ) να συνεργαστουμε ενωμενοι για την ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ (και του server{#emotions_dlg.wacko} {#emotions_dlg.whistling}) αλλα και  του αγαπημενου μας  Radio MusicHeaven!{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.thumbup}

    "Happy Radio{#emotions_dlg.walkman} days to all of us"!!!{#emotions_dlg.beer}


    geoguitar
    19.11.2008, 12:51

    Με τη σειρά μου να ευχηθώ και εγώ καλή επιτυχία στον Deos. Να πάμε το ραδιόφωνό μας ένα βήμα παραπέρα και στην Angela καλή συνέχεια και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τη συνεργασία της και την πολύτιμη βοήθειά της. {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    PHILIPPOSSM
    19.11.2008, 13:05

    Ο καταλληλότερος άνθρωπος γι' αυτήν την θέση είναι ο DEOS.

    Καλή επιτυχία και θα είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς.

    Όσο για την Αngela_77 ότι και να πούμε θα είναι λίγο για την βοήθεια της και τις ιδέες της.

    Αngelina μου τα φιλιά μου.

    Μπράβο Jorge για την επιλογή σου.


    -----------------
    "Επειδή όλοι υποτιμάμε τον αριθμό των ηλιθίων ανάμεσά μας και κάθε τόσο μας αιφνιδιάζουν πρόσωπα "υπεράνω υποψίας" μάλλον πρέπει να ξανασυναντηθούμε..." Δ.Χαριτοπουλος

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 22-11-2008 17:04 ]


    xristos_rock
    19.11.2008, 13:15

    Καλορίζικος ο νέος αφεντικός!
    Τι καψόνι να του κάνουμε ρε παιδιά;

    Innocent

     

    (Άντζελα ήσουν, είσαι και θα είσαι Θεά!)


    -----------------
    xristos_rock @ MusicHeaven Radio κάθε Σάββατο τα μεσάνυχτα

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos_rock στις 19-11-2008 13:17 ]


    CROSS
    19.11.2008, 14:15

    deos, καλορίζικος {#emotions_dlg.beer}

     


    -----------------
    http://www.facebook.com/note.php?note_id=38911571430

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : CROSS στις 19-11-2008 14:16 ]


    Deos
    21.11.2008, 19:29

    Σας ευχαριστώ πολύ όλους, ελπίζω για το καλύτερο.

    Jorgito, Angela να είστε καλά {#emotions_dlg.walkman}

    Έλειπα εκτός Ελλάδας, ήρθε η ώρα να συντονιστώ :)


    kamelia8
    21.11.2008, 21:11

    Α.......! {#emotions_dlg.happycrazy}

    Τέλεια!

    Καλορίζικος, Γιάννη, στο νέο σου πόστο! {#emotions_dlg.clap}

    Η πλέον κατάλληλη επιλογή!

    {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.rockon}


    thank
    21.11.2008, 22:27

    Καλορίζικος Γιάννη. Και εδώ, πάντα δημιουργικός. :):)


    ilio
    22.11.2008, 08:24

    Απ' τη μια λυπάμαι που φεύγει η Άντζελα γιατί  πράγματι

    είχε κάνει πολύ καλή δουλειά και έδωσε πνοή στο όμορφο

    ραδιόφωνό μας και την ευχαριστώ πάρα πολύ για την ευκαιρία

    που μου έδωσε να κάνω το μεράκι μου,κάτι που αγαπώ πολύSmile

    Απ' την άλλη χαίρομαι που αναλαμβάνει ο Deos γιατί είναι ο πλέον

    κατάλληλος για αυτήν την θέση!!!

    Καλή δύναμη γειτονάκι μου στα νέα σου καθήκοντα!!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.walkman}

    Και εμείς είμαστε εδώ να βοηθήσουμε όσο μπορούμε!!!


    angela_77
    22.11.2008, 13:09

    2 χρονια περασα απιστευτα, τσακωθηκα, διαπραγματευτηκα, εκανα φιλους, εκανα εχθρους, χαρηκα, στεναχωρεθηκα, ψωνιστηκα, θυμωσα, γελασα και και και....

    χαιρομαι που τα ηνια παιρνει ο δεοντας πιστευω οτι ειναι ο καταλληλοτερος ανθρωπος για την δουλεια και του ευχομαι καλα κουραγια οτι βοηθεια θες εδω ειμαι.

    χορχε χιλια ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που μου εδειξες τοσο καιρο τωρα και για την ευκαιρια να ασχοληθω με το ραδιοφωνο.

    τελος... σε ολα τα παραγωγακια ... guys εσεις ειστε η ψυχη του σταθμου...

    πολλα φιλια

     


    ery
    22.11.2008, 13:51

    {#emotions_dlg.sad} so sad...


    GL
    22.11.2008, 16:06

    Α)
    Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Τα έργα είναι που μένουν στην συνείδηση όλων εμάς που ασχολούμαστε με το Radio MusicHeaven...

    Kαι επειδή έζησα από την αρχή όλη τη πορεία της Άτζελας στον συντονισμό του σταθμού θα ήθελα να της πω ένα τεράστιο ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΤΗΣ!

    Θέλει πολλά κιλά BALLS ώστε να μπορέσει κάποιος να τιθασεύσει όλες τις "ραδιο-παραξενιές" και κυρίως όλα τα "ραδιο-θέλω" των παραγωγών του σταθμού μας...
    Και η Άτζελα τα κατάφερε μια χαρά!!
    Να είσαι πάντα καλά βρε και να μας ακούς που και που....Μις άΝΝΝΝτζελα....{#emotions_dlg.biggrin}

    Β)
    Γείτονα???? Καλή αρχή παλικάρι μου! Δεν σου εύχομαι τίποτα γιατί απλά ξέρω ότι θα πετύχεις!!!!!

    Απλά από Τρίτη μεσημέρι να είσαι έτοιμος γιατί θα σε βγάλω στον αέρα! Κανόνισε να μην μου σηκώσεις το τηλέφωνο....θα σε σκίσω!!!!
    Επίσης ετοίμασε τις προγραμματικές σου δηλώσεις και τα υπόλοιπα θα τα πούμε live και on air.....{#emotions_dlg.beer}


    -Sadahzinia-
    22.11.2008, 16:48

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μένα (ως δις παλιά πραγωγός)προς την Angela ! Και συγχαρητήρια στον Jorge για την επιλογή του!

    Congratulations Deonta!!!!{#emotions_dlg.clap}


    marylin
    23.11.2008, 11:02

    Αν και δεν είμαι παραγωγός θεωρώ ότι το γλυκό Αντζελάκι έκανε καταπληκτική δουλειά! {#emotions_dlg.inlove} Καλορίζικο το γειτονάκι μου, καλές αντοχές!!!!!!!! {#emotions_dlg.thumbup}


    bouzos
    03.12.2008, 12:00

    San pistos akroatis ki ego synfono me tin Marylin !{#emotions_dlg.walkman}

    Brΰvo kai merci stin Angela {#emotions_dlg.thumbup}

    Kai me apoliti empistosini ston Deonta tou stιlno mes felicitations !!

    Ps (me ligo kathistιrisi ){#emotions_dlg.beer}