ελληνική μουσική
    822 online   ·  210.851 μέλη
    rompa
    08.12.2008, 19:04

    Πρώην τραγουδίστρια του συγκροτήματος "The Gathering" , απίστευτη φωνή , όμορφη και επιβλητική παρουσία . Αν εξαιρέσουμε και τις συνεργασίες της με άλλα συγκροτήματα όπως τους Within Temptation, Moonspell και όχι μόνο, φεύγοντας από τους "The Gathering" έκανε ένα αξιόλογο solo project με όνομα "Agua de Annique". Δεν ξέρω σε ποιο κομμάτι να πρωτοαναφερθώ ...

    Ποια η γνώμη σας ??











    επισυναπτόμενα: anneke2.jpg anneke-00.jpg 15345842355bdmqj8.jpg 
    rompa
    08.12.2008, 19:09

    Όσο για τα τραγούδια ..... ας μιλήσουν τα video ...

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    <

     

     

     

     

    και αγαπημένο από "The Gathering"

     

     

     

     

     

     


    -----------------
    Is it so hard to believe our hearts are made to be broken??

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rompa στις 08-12-2008 19:12 ]


    sitzoune81
    08.12.2008, 19:22

    μπα, όχι...

    την λατρεύω στις δουλειές που έχει κάνει με τους The Gathering φυσικά και μόνο! (βλ. Mandylion, Nightime Birds, How To Measure A Planet, If_Then_Else)

    Η προσωπική της πορεία μέχρι στιγμής δεν μου λέει απολύτως τίποτα!

    Αδιάφορη, προς το παρόν...


    rompa
    08.12.2008, 19:30

    Και εγώ τη λατρεύω με τη δουλειά της στους "The Gathering" γι' αυτό και δεν κρατήθηκα και το κότσαρα και το τελευταίο βιντεάκι{#emotions_dlg.inlove}. Αλλά πάει ....


    blondiescorpionsgirl
    13.12.2008, 22:19

    egw ksekinisa prosfata na akouw the gathering,opote pros to paron,den gnvrizw kai para polla pragmata,alla  exw dhd katalavei oti h Anneke einai foveri! kryvei kati mystirio...twra pou exei fysgei apo to sygkrotima,ti na pw..oudeis anantikatastos,alla m einai dyskolo na synithisw tous gathering me allh tragoudisrtria!


    nowaveband
    14.12.2008, 10:22

    παρόλο που ποτέ μου δεν άκουσα metal και τέτοια παρόμοια είδη,κοίταξα κάποια βιντεάκια της στο youtube μαζί με τους gather-τέτοιους και μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις.Συμπαθέστατοι όλοι!Θα μπορούσα και σπίτι μου ακόμα να τους καλέσω για τσάι!


    rompa
    15.12.2008, 21:59

    23 Φεβρουαρίου θα εμφανιστεί στο An Club στα Εξάρχεια{#emotions_dlg.clap}


    rompa
    27.12.2008, 20:08

    Νέο acoustic άλμπουμ θα κυκλοφορήσει σύντομα με αρκετές συνεργασίες με ονόματα όπως

    Sharon den Adel, Niels Geusebroek και  Marike Jager, Danny Cavanagh (ANATHEMA), John Wetton (KING CRIMSON, ASIA) και  Arjen Lucassen (AYREON).





    επισυναπτόμενα: CoverPureAir.jpg 
    rompa
    19.02.2009, 13:15

    Τη Δευτέρα στο An !!! Θα έχει προηγηθεί η επίσκεψή της σε Θεσσαλονίκη (αύριο) και στη Λάρισα .. Όποιος πάει ας πει εντυπώσεις !!!

    Στην Αθήνα τη συναυλία θα ανοίξει η Μάχη (πρώην ELYSION -η κοπέλα που τραγούδησε με τους Moonspell).


    rompa
    25.02.2009, 13:39

    Τη Δευτέρα που εμφανίστηκε στην Αθήνα , η παρουσία της ήταν απλά μαγική . Ήταν χαμογελαστή, μιλούσε συνέχεια με τον κόσμο και έπαιξαν πολύ καλά . Ακούσαμε και τραγούδια των "The Gathering" και το "Scorpion Flower" από τη συμμετοχή της στο κομμάτι των Moonspell .

     

     

     

     

     

     

     

     


    rompa
    24.09.2009, 11:34

    Νέο άλμπουμ ... "In Your Room" τον Οκτώβριο ..