ελληνική μουσική
    946 online   ·  210.853 μέλη
    noa6064
    18.12.2008, 17:52

    Καλησπέρα.

    Πριν απο καμια δεκαριά μέρες κάποιος ξέχασε μια ηλεκτρική κιθάρα και μια πεταλιέρα σε ταξί ενός συγγενή μου.
    Αν είναι μέλος και το δει ας επικοινωνήσει μαζί μου με pm.

    Παρακαλώ για να αποφευχθεί το ενδεχόμενο κάποιος ανόητος να προσπαθήσει να κάνει δικό του κάτι που δεν του ανήκει, αν είστε ο πραγματικός ιδιοκτήτης στείλτε μου το μοντέλο της κιθάρας και της πεταλιέρας για ταυτοποίηση.

    Αν οι διαχειριστές κρίνουν ότι μπορεί να μπει αυτή η δημοσίευση σε πιο εμφανές σημείο μπας και βρει το παιδί την κιθάρα του, ας το κάνουν.
    Ευχαριστώ.


    GL
    18.12.2008, 18:38

    Παράθεση:

    Το μέλος noa6064 στις 18-12-2008 στις 17:52 έγραψε...

    Καλησπέρα.

    Πριν απο καμια δεκαριά μέρες κάποιος ξέχασε μια ηλεκτρική κιθάρα και μια πεταλιέρα σε ταξί ενός συγγενή μου.
    Αν είναι μέλος και το δει ας επικοινωνήσει μαζί μου με pm.

    Παρακαλώ για να αποφευχθεί το ενδεχόμενο κάποιος ανόητος να προσπαθήσει να κάνει δικό του κάτι που δεν του ανήκει, αν είστε ο πραγματικός ιδιοκτήτης στείλτε μου το μοντέλο της κιθάρας και της πεταλιέρας για ταυτοποίηση.

    Αν οι διαχειριστές κρίνουν ότι μπορεί να μπει αυτή η δημοσίευση σε πιο εμφανές σημείο μπας και βρει το παιδί την κιθάρα του, ας το κάνουν.
    Ευχαριστώ.



    Φιλαράκι τσέκαρε τα πμ σου!!!!!

    Ελπίζω ο κόσμος του διαδυκτίου να είναι τελικά τόσο πολύ μικρός!!!!

    Υ.Γ: Αν τα στοιχεία για κιθάρα και πεταλιέρα που σου έστειλα είναι αυτά που έχεις βρει, τότε τί να πω??? Το παλικάρι που τα έχασε......είναι πολυυυυυυυυυυυ κολόφαρδος!!!!


    jorge
    18.12.2008, 19:01

    Πλάκα θα 'χει GL !


    djmetronomos
    18.12.2008, 20:19

    Μπράβο!  Με γεμίζει ελπίδα το ότι υπάρχει ακόμα ειλικρίνεια και τιμιότητα σε αυτόν τον πλανήτη που θρηνεί...


    GL
    10.02.2009, 00:06

    Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι: η κιθάρα η οποία είχε χαθεί βρίσκεται και πάλι στα χέρια του κατόχου της!!

    Πριν λίγο έλαβα ένα μέιλ από το παιδί που είχε χάσει την κιθάρα του!! Τελικά είναι αυτή εδώ η κιθάρα την οποία βρήκε ο συγγενής του noa6064....

    Χαίρομαι που κι εγώ από την μεριά μου βοήθισα ώστε αυτή η υπόθεση να έχει αίσιο τέλος....

    Υ.Γ: Γιάννη αν και δεν σε ξέρω ούτε φατσικά, σου εύχομαι να κάνεις πάλι ομόρφα μουσικά ταξίδια με την κιθάρα σου!! Και να την προσέχεις βρε!!!!!{#emotions_dlg.beer}


    noa6064
    10.02.2009, 00:12

    Μπορεί να πήρε πάνω από μήνα η διαδικασία αλλά τελικά τα καταφεραμε!!

    Παρακαλούνται οι ξεχασιάρηδες να έχουνε το νου τους απο δω και μπρος!

     

     


    GL
    10.02.2009, 01:54

    Παράθεση:

    Το μέλος noa6064 στις 10-02-2009 στις 00:12 έγραψε...

    Μπορεί να πήρε πάνω από μήνα η διαδικασία αλλά τελικά τα καταφεραμε!!

    Παρακαλούνται οι ξεχασιάρηδες να έχουνε το νου τους απο δω και μπρος!

    Φίλε Noa δεν έχει σημασία ο χρόνος! Σημασία έχει το ότι ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ....

    {#emotions_dlg.beer}

    Πολλά μπράβο και σένα που άνοιξες αυτό το τόπικ ώστε να κινητοποιηθούμε για τον συνάδελφο!

     


    johnfrusciante
    10.02.2009, 14:49

    πως ξεχνα καποιος την κιθαρα του σε ενα ταξι?{#emotions_dlg.confused1}

     

    παντως μπραβο στους ανθρωπους που θελησαν να βρουν τον κατοχο τους..


    DIMI25-
    10.02.2009, 15:32

    Παράθεση:

    Το μέλος johnfrusciante στις 10-02-2009 στις 14:49 έγραψε...

    πως ξεχνα καποιος την κιθαρα του σε ενα ταξι?{#emotions_dlg.confused1}

     

    παντως μπραβο στους ανθρωπους που θελησαν να βρουν τον κατοχο τους..



    ιδου η απορια...


    nowaveband
    10.02.2009, 16:20

    Αυτά είναι.....Ειλικρινά μπράβο στο παιδί που βρήκε κιθάρα και πεταλιέρα και δεν την κράτησε...Πολλά μπράβο....Ρε τι γίνεται στο mh....Innocent


    noa6064
    10.02.2009, 17:35

    Όχι ρε παιδιά, μην το βλέπετε έτσι.

    Απλά εγώ παίζω ακουστική και δεν έχω ιδέα από ηλεκτρική.

    Αλλιώς θα την κράταγα...   {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2}


    liopesiotis
    11.02.2009, 21:51

    Η κοινωνία είμαστε εμείς και πρέπει να δίνουμε το καλό παράδειγμα αν θέλουμε να αλλάξουν κάποια πράγματα.  Συγχαριτήρια σε αυτόν που επέστρεψε τα απωλεσθέντα.   


    panosbousalis
    12.02.2009, 20:01

    Μπράβο noa!! Mπράβο και GL. Μπράβο MH! Πολύ το χάρηκα. Καταλαβαίνω τη χαρά του παιδιού που ξαναβρήκε την κιθάρα του. Κάτι τέτοια σε κάνουν να μην χάνεις την ελπίδα.