ελληνική μουσική
    1008 online   ·  210.857 μέλη
    Julia-Eirini
    14.01.2009, 12:43

    Ένα μεγάλο HI σε όλους σας και καλώς σας βρήκα στην παρέα σας...

    Είμαι η Jullia-Eirini για τους φίλους jullirene - και ανακάλυψα το site σήμερα μόλις;)

    Λίγα λόγια για μένα;

    Είμαι φοιτήτρια (δε λέω που γιατί δεν έχει σημασία) και ερασιτεχνικά ασχολούμαι με την προώθηση συγκροτημάτων και καλλιτεχνών που μου αρέσουν. Το όνειρο μου είναι μια μέρα να γίνω παραγωγός ραδιοφώνου και να μπορώ μέσα από μια εντελώς δικιά μου εκπομπή (ψώνιο) να βοηθάω άγνωστους καλλιτέχνες να γίνουν γνωστοί... Δεν κάνω κάτι για χρήματα απλά αν μου αρέσει η μουσική κάποιου πολύ ή το show που κάνει τότε απλά θα τον υποστηρίξω με κάθε τρόπο!

    Δε μου αρέσει να υποστηρίζω γνωστούς καλλιτέχνες γιατί εκτός του ότι έχουν ήδη αρκετή βοήθεια σε αυτό - είμαι της άποψης ότι λίγοι γνωστοί αξίζουν και περισσότερη ανάγκη έχουν οι λιγότερο γνωστοί κάποια σαν εμένα...So περιμένω να ακούσω όποιον δεν έχω ανακαλύψει ακόμα!

    Είμαι φίλος της καλής μουσικής so πιστεύω ότι βρίσκομαι στη σωστή παρέα...Ελπίζω να τα λέμε! 

    Φιλιά σε όλους...


    mitskinis
    14.01.2009, 16:17

    Καλώς ήρθες στο ΜΗ, ελπίζω να σ άρεσε η ιστοσελίδα.Πάντως αν θες να γίνεις ραδιοφωνικός παραγωγός, μπορείς να κάνεις αίτηση στο Radio Musicheaven, για να πάρεις ώρες.Έχει πάντως ώρες κενές για εκπομπές.Καλή συνέχεια.{#emotions_dlg.biggrin}


    pluton
    14.01.2009, 21:32

    Καλώς σε βρήκαμε!!! Σίγουρα μέσα στο ΜΗ θα ακούσεις νέους ταλαντούχους καλλιτέχνες. Αφού θέλεις να κάνεις δική σου εκπομπή το ΜΗ Radio είναι μια καλή ευκαιρία να ξεκινήσεις. Βέβαια, ελπίζω να βρεις ώρες που να σε βολεύουν.

    Καλή περιήγιση στο ΜΗ


    moufidis-wanna-be
    15.01.2009, 11:04

    κρίνοντας απο την φωτογραφια σου και το επιθετο σου να σε ρωτησω ενα πραμα

    τι σχεση εχεις με την jenna jameson? καμια συγγενεια μηπως? {#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.inlove}


    PHILIPPOSSM
    15.01.2009, 13:41

    Κάλως μας βρήκες....{#emotions_dlg.biggrin}