ελληνική μουσική
    813 online   ·  210.851 μέλη

    Απορια για λειτουργια Skype

    freddieKrueger
    27.03.2009, 17:23

    Θελω να κανω τις εξης-ισως λιγο ανοητες-ερωτησεις οσον αφορα το Skype:1)Ειναι εφικτο να μιλας ταυτοχρονα σε περισσοτερους απο ενα συνομιλητες?

    2)Αν εγω μιλαω με καποια επαφη μου στο Skype και επιχειρησει να με καλεσει μια αλλη απο τις επαφες μου τοτε η τελευταια λαμβανει ενδειξη 'απασχολημενος' , busy tone η απλα δειχνει οτι καλει χωρις να υπαρχει απαντηση αν εγω δεν θελω να απαντησω ας πουμε?Πως μπορει καποιος να ενεργοποιησει καποια υπηρεσια που μπορεις να εχεις στην αναμονη μια εισερχομενη κληση σου,ωστε να μην την χασεις, ενω εσυ μιλας με μια αλλη επαφη σου?

    Ευχαριστω και σορυ αν σε μερικους φανηκαν βλακωδεις η αυτονοητες οι απαντησεις στις αποριες μου αλλα γενικα δεν τα πολυ κατεχω τα περι διαδικτυου και επικοινωνιας μεσω υπολογιστων...{#emotions_dlg.oops}

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 27-03-2009 17:27 ]


    paperino
    27.03.2009, 23:18

    Θα σου πω για το πρώτο γιατί έχω να μπω στο Skype από τον καιρό του Νώε (δηλαδή κάτι μήνες) , λοιπόν μπορείς να μιλάς με 2 ταυτόχρονα αλλά όχι να φαίνεσται με κάμερα!

     

    Όσο για το δεύτερο ας πει κάποιος που θυμάται....