ελληνική μουσική
    394 online   ·  210.866 μέλη

    alex4you On air:μηνύματα

    alex4you
    28.04.2009, 23:32

    Καλησπέρα σας σκοπός αυτού του post είναι να σας ενημερώσει για την ραδιοφωνική μου εκπομπη με επίσημη πρεμιέρα το σάββατο 2 Μαίου-εκτός απροόπτου!!!!!!!!!!Η μουσική θα βασίζεται κυρίως σε αφιερώσεις και θα κυμαίνεται σε classic rock,ελληνική rock,symphonic rock,και αγγλόφωνα και μή κομμάτια(ισπανικά,ιταλικά κτλπ).Ανάλογα με την διάθεση των ακροατών(με την προυπόθεση να υπάρχουν κιόλας).Ελπίζω να σας ευαριστίσω και cya guys.

    alex4you-Αλέξανδρος Π.


    alex4you
    02.05.2009, 12:12

    Η εκπομπή απαιτεί απο τους ακροατές να λένε περισσότερο τι θα ήθελαν να ακούσουν διότι παρατηρείται μία απραξία!!!!!!!!!!!!!!Και για σάς γίνεται η εκπομπή όχι για μένα!!!!!!!


    alex4you
    14.05.2009, 19:14

    Λοιπόν στην επόμενη επίσημη εκπομπή θα ακούσουμε(λόγω της μέρας)τραγούδια της eurovision τα οποία συζητήθηκαν πολύ ενώ φυσικά θα ακούσουμε και τράγουδια που χαράκτηκαν για πάντα στη μνήμη μας!!!!!!!!!!!!!


    alex4you
    20.05.2009, 12:51

    Η επόμενη εκπομπή στις 23-5-09 θα είναι αφιερωμένη στα σύγχρονα ευρωπαικά ρόκ συγκροτήματα θα ακούσουμε κομμάτια από:

    -depeche mode

    -wig wam

    -nightwish

    -tokio hotel (αναγκαστικά)

    -kwan

    -placebo

    -lordi

    -U2

    -kaiser chiefs

    -raining pleasure(made in greece)

    -ΗΙΜ (αναγκαστικά)

    θα κλείσουμε με διαχρονικά συγκροτήματα

    -deep purple

    -rolling stones

    -scorpions

    -black sabbath

    Φυσικά θα μπορούσα να βάλω άλλα 100000000 αλλά δεν μάς φτάνει ο χρόνος!!!!!!!!!! Οι φάν και μη προσέλθετε!

    Υ.Γ αν έχετε καμιά παραγγελία στειλτε μου Pm η πείτε μου εκείνη την ώρα !


    -----------------
    Όταν μιλάς στον Θεό είναι προσευχή όταν ο Θεός σου μιλάει είναι σχιζοφρένεια!...i'm alex-------radio musicheaven σάββατο 10.00 π.μ-saturday live

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alex4you στις 20-05-2009 12:53 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alex4you στις 20-05-2009 14:30 ]