ελληνική μουσική
    811 online   ·  210.853 μέλη
    FARSALOZAKK
    08.05.2009, 21:05

    τα STAG ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ???ΤΑ maple??{#emotions_dlg.confused1}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : FARSALOZAKK στις 08-05-2009 21:07 ]


    darbukaboy
    09.05.2009, 00:26

    Aν θες κατι μετριο προβαδικο ειναι μια χαρα με ενα καλο κουρδισμα.Αν θες για live και να ειναι και καλο σε καμια περιπτωση!!!Δωσε κατι παραπανω και παρε sonor ή κατι αλλο....εξαρταται και ποσα euros διαθετεις...;


    FARSALOZAKK
    09.05.2009, 16:14

    θελω ενα για ολες τις δουλειες!και για προβα και για live..................{#emotions_dlg.thumbup} απο 500 μεχρι 800 ευρα χωρις τα πιατινια!και για πιτινια τι  θα μου προτινατε????????


    darbukaboy
    09.05.2009, 23:26

    Aφου θες κατι οχι πολυ συγκεκριμενο θα σου ελεγα να μπεις στο thomman.de και να ψαξεις αναλογα με τα λεφτα που διαθετεις.Το θεμα των πιατινιων ειναι πολυ υποκειμενικο γιατι για να αγορασεις κατι για το οποιο θα εισαι σιγουρος πρεπει να το ακουσεις πρωτα οποτε πηγαινε σε καποιο μαγαζι που θα βρεις και δοκιμασε!Τι ειδος παιζεις;


    FARSALOZAKK
    10.05.2009, 17:30

    να σου πω τν αληθεια ολα!απο κλαρινα μεχρι μεταλ τωρα τελευτεα εχουμε κανα μηνα που πεζουμε εντεχανα ροκ και λιγο προς το μεταλ............εχω μπει στο thoman και στο μοιυζικ στορ..περισοτερο ειμαι προς τα γιαμαχα ενα που κανει 880 ευρο. ακου να δεις τ εγεινε σημερα!! δεν θα το πηστεψεις!εκωβα κατι κλαδια που επεφταν στην αυλη μου απο τους γειτονες και τν ωρα που τα εκωβα σπαει το πριον μπροστα και πεφτει μεσα στην αυλη απο τους γειτονες!!!!!που λες παω κι εγω να το παρω...και την ωρα που παω να το παρω........... βλεπω να ζευγαρι hi hat και ενα καρσ-ριτε πεταμενα σε κατι παλιοσηδερα χτιπαω το κουδουνι απο τουσ γειτονες και τους ρωτησα!μου ειπαν πως τα ανιψια τους ειχαν παλια  ντραμσ και τους στα ειχαν δωσει για να παιζουν τα κουτσκα που ειχε αυτην!κι επδι εκαναν πολυ φασαρια τα κουτσκα και ακουγοταν σε ολοι τν γειτονια..... τα πετακσαν ακου να δεις μαλακα!!τα παιταξαν ελεος ακομα τραβαω τα μαλια μου και περισοτορο επδι μου ειπε<<νομοιζω λεγανε πανω στην κασα  γιαμεχα?γιαμαχα καποσ ετσ>>μολις το ακουσα...............και για να μν στα πολιλογο αυτοι κρατισαν τα πιατινια για να τα πουλισουν για μπρουτζο.....και παλιοσηδερα!τους ειπα οτι αν δν τα  ηθελαν να μου τα εδειναν και ετσι αγορασα τζαμπα πιατινια!θα τα εχω σαν δευτερα!ειναι κατι paist 505 crash 18''και ενα hi hat 404 (πανω λεει top heavy hi hat 14"made in germany!)ξερεις αν ειναι καλα??ποσο κανουν??μπηκα στην γκουγκλ και δεν μου τα εβγαλε μπικα στν επισημη ιστοσελιδα τησ πειστ παλ δεν τα βρηκα(???????????????????????????????????????????){#emotions_dlg.huh}


    FARSALOZAKK
    10.05.2009, 17:44

    α!!! να σου πω και κατι τελευτεο..στο μιουσικ στορ οταν παραγκελνεις εχουν και ελληνα να συννενοηθεις...και αν αυτο που αγορασεις η αξεια του ειναι πανω απο 300 ευρω νομιζω δν πληρωνεις μεταφορικα!το ιδιο ισχηει και για το thoman?????{#emotions_dlg.confused1}


    -----------------
    kathe telos kai mia kainuria arxh!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : FARSALOZAKK στις 10-05-2009 17:45 ]