ελληνική μουσική
    1032 online   ·  210.856 μέλη

    Paulo Coehlo & Rudolf Schenker μαζί!

    jorge
    29.05.2009, 09:57

    Ευτυχώς όχι στο φεστιβάλ Scorpions αλλά σε ένα πάρτυ που έγινε στο Παρίσι.

    Δείτε το βίντεο από την συνεύρεση και ...υπομονή!

     


    alkyoni
    29.05.2009, 13:18

    Σορρυ αλλα μπερδευτικα....{#emotions_dlg.wacko}
    Το παρακτω τραγουδι διασκευασαν????
    Εμενα, αυτο μου θυμησαν παντως....!!!  {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.happycrazy}
    (ελπιζω να μην βαρεθηκε την συγγραφη βιβλιων και να το γυρισει στο τραγουδι ο Παουλο...{#emotions_dlg.whistling})
    Ευχαριστουμε jorge για το βιντεακι!{#emotions_dlg.biggrin}


    margot
    29.05.2009, 16:40

    Καλύτερα να τον διαβάζεις παρά να τον ακούς! {#emotions_dlg.happycrazy}


    giorth
    30.05.2009, 01:38

    Μα γιατί το έκανε αυτό;


    NoQuarter
    30.05.2009, 09:24

    Για πλάκα εμφανώς...


    alex4you
    31.05.2009, 10:33

    Το έκανε για την πλάκα του στο κάτω-κάτω στην ηλικία του αυτό του μένει να κάνει και να κανονίσει τις λεπτομέρεις της κηδείας του{#emotions_dlg.biggrin}!Είναι απελπιστικά παράφωνος, ίσως να περνάει και καλά! Δικαίωμα του είναι ας κάνει ότι θέλει!


    CROSS
    31.05.2009, 16:26

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}Πράγματι μοιάζει πάρα πολύ με την εκδοχή του ''bird''


    alkyoni
    31.05.2009, 20:37

    Παράθεση:

    Το μέλος alex4you στις 31-05-2009 στις 10:33 έγραψε...

    Το έκανε για την πλάκα του στο κάτω-κάτω στην ηλικία του αυτό του μένει να κάνει και να κανονίσει τις λεπτομέρεις της κηδείας του{#emotions_dlg.biggrin}! .....



    {#emotions_dlg.eek} {#emotions_dlg.thumbdown} {#emotions_dlg.nono}


    emmanuella
    31.05.2009, 21:08

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 29-05-2009 στις 13:18 έγραψε...



    Όταν άκουσα τον Paulo να το τραγουδάει πίστεψα ότι δεν εχω ακούσει χειρότερη εκτέλεση του κομματιού! Αλλά αυτό πάλι !!! Τα αυτακιααααα μουυυυ       {#emotions_dlg.wacko}


    alex4you
    31.05.2009, 21:45

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 31-05-2009 στις 20:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alex4you στις 31-05-2009 στις 10:33 έγραψε...

    Το έκανε για την πλάκα του στο κάτω-κάτω στην ηλικία του αυτό του μένει να κάνει και να κανονίσει τις λεπτομέρεις της κηδείας του{#emotions_dlg.biggrin}! .....



    {#emotions_dlg.eek} {#emotions_dlg.thumbdown} {#emotions_dlg.nono}



      Έχω εκφράσει την άποψη μου στη σχέση ηλικία-μουσική και γι αυτό άλλωστε έγραψα το υπόλοιπο που έλεγε "!Είναι απελπιστικά παράφωνος, ίσως να περνάει και καλά! Δικαίωμα του είναι ας κάνει ότι θέλει!" Δηλαδή είναι αισχρό το άκουσμα δεν με νοιάζει η ηλικία του -και βέβαια όχι- ένα αστειάκι κάναμε ας κάνει ότι θέλει αλλά πάντως φάλτσος είναι!


    alex4you
    31.05.2009, 21:49

    Να το και έλεγα που το είχα ξανακούσει παλιότερα! Μα καλά μπροτά στα μάτια μου ήταν!Μπράβο βρε αλκυόνη και έλεγα ότι τον είχα ξανακούσει!


    alkyoni
    31.05.2009, 22:17

    Παράθεση:

    Το μέλος alex4you στις 31-05-2009 στις 21:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 31-05-2009 στις 20:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alex4you στις 31-05-2009 στις 10:33 έγραψε...

    Το έκανε για την πλάκα του στο κάτω-κάτω στην ηλικία του αυτό του μένει να κάνει και να κανονίσει τις λεπτομέρεις της κηδείας του{#emotions_dlg.biggrin}! .....



    {#emotions_dlg.eek} {#emotions_dlg.thumbdown} {#emotions_dlg.nono}

      Έχω εκφράσει την άποψη μου στη σχέση ηλικία-μουσική και γι αυτό άλλωστε έγραψα το υπόλοιπο που έλεγε "!Είναι απελπιστικά παράφωνος, ίσως να περνάει και καλά! Δικαίωμα του είναι ας κάνει ότι θέλει!" Δηλαδή είναι αισχρό το άκουσμα δεν με νοιάζει η ηλικία του -και βέβαια όχι- ένα αστειάκι κάναμε ας κάνει ότι θέλει αλλά πάντως φάλτσος είναι!

    Ναι βρε το καταλαβαμε οτι ειναι παραφωνος κλπ και συμφωνω μαζι σου...Wink
    Τα εικονιδια μου και η διαφωνια μου  εχουν να κανουν με το πρωτο μερος της παραγραφου σου, που παραθετω αλλωστε, και οχι με το δευτερο που συμφωνω μαζι σου.
    Γι' αυτο και το αφαιρεσα και εβαλα τις τελιτσες στην θεση του (που σημαινουν οτι ακολουθει κειμενο.) Wink
    Φιλικα,
    alkyoni