ελληνική μουσική
    871 online   ·  210.853 μέλη

    Προβλημα με το θεμα δημοσιευσης στο ηλ περιοδικο

    luisarmstrong
    04.07.2009, 13:39

    Εχω στειλει εδω και 3 μερες μια δημοσιευση στο e-periodiko αλλα δεν την βρισκω πουθενα....εχει γινει κατι και αν οχι ποσες μερες θα παρει για να δημοσιευθει η βιογραφια που εχω φτιαξει?

    ευχαριστω εκ των προτερων....


    jorge
    04.07.2009, 13:57

    Γεια σου LuisArmstrong.

    Για απάντηση στην ερώτησή σου, δες εδώ.

    Όσον αφορά τη συγκεκριμένη δημοσίευση πάντως, δεν τη βλέπω να δημοσιεύεται. Είναι εντελώς copy-paste από αλλού, δεν αναφέρονται πηγές, τα links είναι λάθος, έχει φωτογραφίες από εξωτερικά links κλπ.


    luisarmstrong
    04.07.2009, 14:08

    Mersi jorge!


    220493
    06.07.2009, 13:58

    Εστειλα και εγώ μια βιογραφία για δεύτερη φορά που είναι ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ και περιμένω ακόμα.....


    jorge
    06.07.2009, 16:59

    Παιδιά ΔΙΑΒΑΣΤΕ παρακαλώ τις Συχνές Ερωτήσεις. Δε γίνεται να στέλνετε κείμενο και μέσα σε 3-4 μέρες να περιμένετε να δημοσιευθεί.

    220492, είσαι τόσο καιρό μέλος, αυτά έπρεπε να τα ξέρεις.


    GALOIS
    29.07.2009, 15:34

    Γεία σας έστειλα εδώ και κάποιες μέρες ένα άρθρο στο e-περιοδικό.Το πρόβλημα δεν είναι ότι δεν

    δημοσιεύτηκε ακόμα(όχι βέβαια)αλλά το ότι ξέχασα να γράψω ως τίτλο στο e-mail που έστειλα για τις

    εικόνες το θέμα του άρθρου.Είναι ένα e-mail που έρχεται από pchris047@yahoο.gr και έχει 4 εικόνες

    οι οποίες προορίζονται για το το άρθρο με θέμα:<Μουσική και Ψυχολογία>.

     

    ΕυχαριστώSmile


    jorge
    29.07.2009, 16:33

    Aν δεν σου κάνει κόπο ξαναστείλτο, με τον τίτλο.

    Εμείς ευχαριστούμε :)


    GALOIS
    29.07.2009, 23:21

    Εντάξει το ξαναέστειλα{#emotions_dlg.rockon}


    TRAVELOGUE
    21.08.2009, 14:50

    Καλησπέρα!

    Πριν μερικά χρόνια στο ηλεκτρονικό περιοδικό της σχολής μου είχα δημοσιεύσει δυο κείμενα περί μουσικής, τα οποία νομίζω πως αξίζει και θα ήθελα να δημοσιευτούν και σε αυτό το site, εφόσον πρόκειται για μία καθαρά μουσική ιστοσελίδα.

    Η ερώτησή μου λοιπόν είναι αν πέρα από τις πηγές που θα αναφέρονται σχετικά με τις πληροφορίες του κειμένου, θα πρέπει να αναφέρω ότι πρόκειται για αναδημοσίευση δικού μου κειμένου μεν, από άλλο site δε και ποιο ήταν αυτό.

    Ευχαριστώ.


    jorge
    21.08.2009, 22:10

    Καλησπέρα TRAVELOGUE.

    Είναι καθαρά δικό σου θέμα αυτό που ρωτάς. Είσαι ο δημιουργός των κειμένων και ο μόνος που μπορεί να αποφασίσει σχετικά.