ελληνική μουσική
    620 online   ·  210.872 μέλη

    Ανασχεδίαση σελίδας Radio MusicHeaven

    jorge
    05.09.2009, 17:33

    Η σελίδα του Radio MusicHeaven ανασχεδιάστηκε ελαφρώς και έγινε πιο απλή, κομψή και κατανοητή για τον νέο επισκέπτη.

    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ
    Το link για την σελίδα των παραγωγών, είναι πλέον αριστερά (δείτε εικόνα)





    επισυναπτόμενα: parag.jpg 
    orionnas
    05.09.2009, 18:01

    Καλό φίλε, αλλα παρατήρησα ότι δεν μου ανοίγει το chat στην σελίδα που προανέφερες. Μπαίνω μέσα αλλά μου δίνει μόνο την πάνω πλευρά του chat box


    PHILIPPOSSM
    05.09.2009, 18:12

    Έχει δίκιο ο Orionnas δεν ανοίγει το chat,  μόνο μέχρι εκεί που είναι τα δωμάτια βλέπουμε...

     

     


    MariannaLappa
    05.09.2009, 18:19

    Εμένα πάντως μου ανοίγει το chat κανονικά.
    Τέλος πάντων. Καλή μου φαίνεται η αλλαγή, αν και νομίζω ότι βόλευε το ότι έβλεπες κατ' ευθείαν το πρόγραμμα. Βέβαια, αυτό είναι και θέμα συνήθειας. Κατά τα άλλα, μια χαρά! 


    jorge
    05.09.2009, 20:17

    Ευχαριστώ παιδιά, διορθώθηκε αυτό το το chat :)


    alkyoni
    10.09.2009, 14:56

    Ωραιες οι αλλαγες, αλλα προτιμουσα που υπηρχε το προγραμμα στην ιδια σελιδα με το ραδιοφωνο.
    Νομιζω ειναι πιο ευχρηστο να βλεπεις ποιος κανει εκπομπη και απο κατω το προγραμμα, εστω της τρεχουσας ημερας...

    'Η κατι σαν αυτο που υπαρχει οταν ανοιγει το media player και δειχνει τις εκπομπες επανω επανω στο κοκκινο πλαισιο... Wink

    Επισης μια αλλη επισημανση τωρα που το θυμηθηκα...
    ειναι ευκολο να ανανεωνεται αυτοματα και το "ON AIR" πανω δεξια, οταν αλλαζει ο παραγωγος, οπως στην σελιδα του ραδιοφωνου? (Εννοω να μην χρειαζεται να κανει καποιος refresh για να δει οτι αλλαξε ο παραγωγος)
    Ευχαριστω και καλη συνεχεια στις αναβαθμησεις!{#emotions_dlg.beer}


    ilio
    10.09.2009, 22:34

    Μου άρεσαν και εμένα πολύ οι αλλαγές!!Είναι πιο χρηστική,κατατοπιστική

    και πιο  όμορφη αισθητικά στο μάτι η σελίδα.Θα συμφωνήσω με την Alkyoni

    σε ότι αφορά το πρόγραμμα,δηλ.να υπάρχει από κάτω στην ίδια σελίδα γιατί

    βόλευε πολύ.Τώρα αναγκάζεσαι να ανοίξεις νέο παράθυρο για να το δεις.

    Εγώ κάπου χάθηκα χθες στην προσπάθεια μου να βρω γρήγορα τους τίτλους

    των επόμενων εκπομπών από μένα γιατί δεν τους θυμόμουν...Πάντως όπως και να χει

    μπράβο!!!{#emotions_dlg.beer}


    jorge
    11.09.2009, 02:11

    Παιδιά η εμφάνιση του προγράμματος καθυστερεί τη σελίδα, γιατί απαιτεί πολλές ερωτήσεις προς τη βάση δεδομένων. Ένα κλικ μακριά είναι εξάλλου :)


    ilio
    11.09.2009, 21:25

    θα υπήρχε λόγος για την αλλαγή σίγουρα,οκ {#emotions_dlg.beer}

    Απλά το είπα γιατί γεμίζω παράθυρα κάθε φορά που κάνω εκπομπή αλλά τα καταφέρνω{#emotions_dlg.biggrin}