ελληνική μουσική
    976 online   ·  210.857 μέλη

    επανακυκλοφορεί ο δίσκος του Μάνου Παπαδάκη 'πότε πικρός πότε γλυκός'

    manospapadakis
    19.10.2009, 19:17

    επανακυκλοφορει ο δίσκος του Μάνου Παπαδάκη με τον τίτλο 'πότε πικρός πότε γλυκός' απο τις εταιρειες μουσικο ταχυδρομειο και την mega lakkos production.

    συμμετέχουν

    Χαράλαμπος Γαργανουράκης

    Γιάννης Κασσωτάκης

    Στέλιος Μπικάκης(στίχοι)

    Λυσσάνδρα Αναστασοπούλου(στίχοι)

    Κωστης Δημουλάς(στίχοι)

    μουσικοι , Τζωρτζάκης Γιώργος ,Χριστόπουλος Νικος , Αποστολος Ξυριτακης , Κατερινα Ανδρουλακη, Δημητρης Νεονακης , hansen Sorren , Ζαχαριας Σπυριδακης , Μανολης Κανακακης , Μανος Παπαδακης , Δημητρης Γιαννοπουλος




    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manospapadakis στις 20-10-2009 16:25 ]


    επισυναπτόμενα: exwfilo.jpg 
    tago
    20.10.2009, 20:48

    Μάνο αν και δε γνωριζόμαστε, έχω παρακολουθήσει την αξιολογότατη δουλειά σου και δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά να σου ευχηθώ το καλύτερο!{#emotions_dlg.thumbup}


    Riniw
    09.11.2009, 20:26

    Παράθεση:

    Το μέλος tago στις 20-10-2009 στις 20:48 έγραψε...

    Μάνο αν και δε γνωριζόμαστε, έχω παρακολουθήσει την αξιολογότατη δουλειά σου και δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά να σου ευχηθώ το καλύτερο!{#emotions_dlg.thumbup}

     



     

    tagouλη..πρεπει οπωσδηποτε να το κανονισουμε μια παρασκευη, να περασουμε απο το θεωρειο..να ακουσεις και την live version του δισκου..;)

    {#emotions_dlg.beer}


    tago
    10.11.2009, 13:32

    Riniwwwwww, oposdipote!!!{#emotions_dlg.clap}


    tago
    10.11.2009, 13:34

    Κι αν επικοινωνήσεις και με κάποιο άλλο αξιότιμο μέλλος και θέλει να έρθει, μέσα είμαι!