ελληνική μουσική
263 online   ·  203.010 μέλη

Πρόγραμμα καλλιτεχνικής εκπαίδευσης

jorge
Musantiquus , Administrator
Chat
20.10.2009, 00:24
Ο μουσικός οργανισμός "ΤΕΤΤΙΞ" υπό την καθοδήγηση του Γιώργου Ναούμ ξεκινάει την υπέρβαση στην εκπαίδευση της ελληνικής μουσικής και

ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ


ταλαντούχους νέους, εραστές του μουσικού μας πλούτου, κατα προτίμηση άνω των 18 ετών, να ενταχθούν σε πρόγραμμα πολύπλευρης καλλιτεχνικής εκπαίδευσης.

Η επιλογή θα γίνει 23,24 και 25 Οκτωβρίου από 18.00 εώς 22.00 στην Πλάκα, Λυσίου 9.

τηλ. 2103219240 κ 6932403705

Η εκπαίδευση είναι ΔΩΡΕΑΝ
πληροφορίες στο www.tetix.eu


Πρόεδρος: Ναούμ Γιώργος

Μέλη: Λυκούρας Γιώργος

Αρβανίτης Ιωάννης

Τσιαμούλης Χρήστος

Παππάς Παναγιώτης

Τσιαμπόκαλος Επαμεινώνδας

Αχαλινωτόπουλος Μάνος

Καρπάθιος Μανώλης

Τομέας οργάνων:

Τσιαμούλης Χρήστος (ούτι)

Βαρβέρης Στέλιος (ούτι)

Ψαραδέλλης Στρατής (Λύρα πολιτικη)

Μήτσιος Κώστας (κιθάρα)

Καραντίνης Μανώλης (μπουζούκι)

Κόττορος Μανώλης (Βιολί)

Μαρινάκης Γιώργος (Βιολί)

Γαμπιεράκης Μιχάλης (Βιολί)

Γεωργόπουλος Θοδωρής (κλαρίνο)
Κωτσίνης Γιώργος{κλαρίνο}

Σίκκης Ανδρέας (νέϋ)

Στέλλα Βαλάση (σαντούρι)
Μανώλης Πάππος(μπουζούκι}
Καρπάθιος Μανώλης (κανόνι)

Μεγαλούδης Γιάννης (λάουτο)

Παππάς Ανδρέας (κρουστά)

Μερετάκης Κώστας (κρουστά)

Παππάς Γιώργος (ταμπουρά)

Γρύλλης Θεολόγος (τσαμπούνα)

Κουέλης Θοδωρής (μπάσσο)

Βαβάτσικας Ηρακλής (ακκορντεόν)

Γιαννουλάκης Μανώλης (Λύρα Κρήτης)


Τομέας Μονωδίας:


Επόπτης βυζαντινής μουσικής: Χατζημάρκος Μανώλης

Νταραβάνογλου Γρηγόρης

Ναούμ Μάκης

Νταραβάνογλου Χάρης

Αρβανίτης Γιάννης

Τσιαμπόκαλος Επαμεινώνδας

Παππάς Παναγιώτης

Τζιτζιμίκας Χρήστος

Καραγιάννη Νάντια

Σώχος Ονούφριος


Τομέας Χορού:

Οικονόμου Βασίλης

Τομέας Θεωρητικών:


Λύκουρας Γιώργος

Τσιαμούλης Χρήστος

Αρβανίτης Ιωάννης

Παππάς Παναγιώτης

Τσιαμπόκαλος Επαμεινώνδας


Τομέας Φυσικής Αγωγής:



Καλύβας Βαγγέλης


Τομέας Τεχνολογίας και ήχου:

Καπελλιαρής Χαράλαμπος (μουσική τεχνολογία)

Καραγεώργος Γιάννης (ηχοληψία)

Κουρούσης Ιωάννης (πληροφορική)




Τομέας ξένων γλωσσών:

Γιογλή Γιώτα

 



Τομέας Υποκριτικής:

Λογοθέτης Ηλίας

Καραμπέτη Καριοφυλιά

Μουρούζη Νάντια


Τομέας Σύγχρονης Αρμονίας:

Ασίκης Μιχάλης

Κουέλης Θοδωρής

Καπελλιαρής Χαράλαμπος


Τομέας Βαλκανικής Jazz:

Αχαλινωτόπουλος Μάνος

Τομέας κατασκευης οργάνων

Μαγδαλινός Νίκος
#1   
axilleas23
Σολίστ
Chat
22.10.2009, 16:47

Συγχαριτήρια!!!


#2