ελληνική μουσική
    599 online   ·  210.873 μέλη

    Εντυπώσεις: Νέα συνάντηση ραδιοφωνικών παραγωγών 2009

    ilio
    01.11.2009, 14:01

    Αγαπητοί συνάδελφοι παραγωγοί και συναδέλφισσες να κάνουμε την ραδιοσυνάντηση που λέγαμε;Smile

    Εκ μέρους του chief Deos, σας ενημερώνω πως προσανατολιζόμαστε για τις 22  ή 29  Νοεμβρίου ...

    Και αυτό γιατί όπως είχαμε ήδη συζητήσει, εξυπηρετεί πιο πολύ μες τον Νοέμβρη παρά αργότερα,

    επειδή πέφτουμε στις γιορτές των Χριστουγέννων και μετά τρέχα γυρευόπουλος ο deopapadopoulos και εμείς οι λοιποί φυσικά! {#emotions_dlg.biggrin}

    Οπότε, πείτε ποια ημερομηνία βολεύει περισσότερο για να καταλήξουμε κάπου....{#emotions_dlg.rolleyes}

     

    υ.γ Μακάρι κάποιοι παραγωγοί που ναι εκτός Αθηνών να καταφέρουν να κάνουν ένα ταξιδάκι προς

    Αθήνα ή να τους πετύχουμε έστω εδώ και να βρεθούμε όλοι μαζί τελικά!!{#emotions_dlg.thumbup}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ilio στις 01-11-2009 14:39 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 23-11-2009 13:21 ]


    alkyoni
    01.11.2009, 16:17

    Παράθεση:

    Το μέλος ilio στις 01-11-2009 στις 14:01 έγραψε...

    υ.γ Μακάρι κάποιοι παραγωγοί που ναι εκτός Αθηνών να καταφέρουν να κάνουν ένα ταξιδάκι προς

    Αθήνα ή να τους πετύχουμε έστω εδώ και να βρεθούμε όλοι μαζί τελικά!!{#emotions_dlg.thumbup}



    {#emotions_dlg.rolleyes} Αχχ... μακάρι...!!!{#emotions_dlg.rolleyes}

    Καλο μηνα με ευχαριστες ειδησεις!!{#emotions_dlg.biggrin}
    Περιμενω να οριστει ημερομηνια κι ελπιζω να τα καταφερω....{#emotions_dlg.rolleyes}
    {#emotions_dlg.beer}


    sokolatino
    02.11.2009, 11:55

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

    ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ 8Α ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΕΔΑΦΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΒΟΛΟ - ΛΑΡΙΣΑ ΞΕΡΩ ΓΩ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΕΡ8ΟΥΜΕ!!!!

    ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!

    ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΛΕΩ  22 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ,ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.


    sympetheros
    02.11.2009, 20:51

    Εννοείται και θα τα καταφέρουμε!Τι στο καλό..οι άλλοι έφτασαν στο φεγγάρι κι εμείς θα κολλήσουμε στις καφετέριες;Εγω λέω μάλιστα να ακολουθήσει..χοροεσπερίδα (καλό εεεεεεεεε ;) να το γιορτάσουμε!


    Deos
    02.11.2009, 21:11

    O sympetheros απ'τη χαρά του το έγραψε 4 φορές. Αυτά είναι! {#emotions_dlg.thumbup}

    Σε ουδέτερο έδαφος δεν μπορεί να γίνει γιατί κατευθείαν μειώνουμε τις συμμετοχές. Εκεί δε βρίσκεται κανείς παραγωγός και άρα όλες οι συμμετοχές θα έχουν το ρίσκο της απουσίας. Σίγουρα πολύ λιγότερες από αυτές σε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Πόσοι θα νοικιάσουν δωμάτιο και πόσοι θα μπουν στην διαδικασία να κανουν ένα ταξίδι σε μια πόλη μόνο για μια συνάντηση, σκεφτείτε το.

    Η πλειοψηφία του ραδιοφωνικού δυναμικού βρίσκεται στην Αθήνα και τουλάχιστον έτσι εξασφαλίζονται οι περισσότερες συμμετοχές. Μακάρι να μπορέσουν κάποιοι παραγωγοί εκτός Αθήνας να ταξιδέψουν εκείνη τη μέρα στην Αθήνα. Είναι τελείως διαφορετικό να πούμε "Μακάρι όλοι οι παραγωγοί, που είναι εκτός του ουδέτερου εδάφους, να ταξιδέψουν στο ουδέτερο έδαφος".

    Για τις 22 το βλέπω κι εγώ, ας διαβάσουμε μερικές ακόμα γνώμες για 22 ή 29.


    MikeGnR
    02.11.2009, 21:26

    Μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο πιο σύγχρονο: Να κάνουμε 2 συναντήσεις ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, την ίδια ώρα και να κάνουμε (για μερικά λεπτά τουλάχιστον) μια ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ με laptops ή προτζέκτορες! Πλάκα θα έχει... Για σκεφτείτε και αυτή πρόταση... {#emotions_dlg.beer}


    nikos99
    02.11.2009, 22:47

    Καλησπερίζω όλους τους παραγωγούς...!!!!

    Πολύ καλή η σκέψη για συνάντηση σε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη αλλά εγώ μάλλον δεν θα παρευρεθώ...Άν και το θέλω πολύ είμαι στα Γιάννενα και είναι εξαιρετικά δύσκολο...Πάντως στην περίπτωση που  γίνει ενα net meeting όπως πρότεινε ο mike  είμαι μέσα...Αν δεν παρευρεθώ σίγουρα θα καλύψω το κενό στον σταθμό την μέρα εκείνη...Ελπίζω να με ενημερώσει κάποιος για ότι ειπωθεί.....Καλή αντάμωση..Καλά να περάσετε...Αυτά έχει η επαρχία{#emotions_dlg.thumbdown}!!!


    MikeGnR
    02.11.2009, 23:38

    Έχει άλλα ωραία όμως η επαρχία... Wink


    MikeGnR
    03.11.2009, 17:43

    Και όσον αφορά την μέρα, εγώ δεν έχω πρόβλημα. Θα προτιμούσα τις 29 του μηνός πάντως... Ο Deos μπορεί να μετρήσει την ψήφο μου για μισή!! {#emotions_dlg.biggrin}


    dimitris1965
    03.11.2009, 23:36

    nomizo oti mporei na ginei taytoxrona kai mia synantisi kai to edo paragogon (thessaloniki) gia tis 29 noemvri ........


    Deos
    03.11.2009, 23:44

    Δημήτρη η ιδέα σου είναι πολύ καλή. Είτε το κάνουμε 22 είτε 29 εμείς στην Αθήνα, κάντε μια αντίστοιχη συνάντηση πάνω να συγκεντρώσουμε προβλήματα και λύσεις. {#emotions_dlg.thumbup}

    Mike για παράλληλη συζήτηση με laptops & projectors δεν είναι εφικτή, αν και θα ήταν το καλύτερο.

    Ίσως σε άλλη χώρα ή σε μια πολυεθνική Cool


    gogos81
    03.11.2009, 23:52

    πηρα το μαιλ για την συναντηση στο Θησειο και συμφωνω απολυτα!

    εχετε την ψηφο μου!

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    jorge
    03.11.2009, 23:59

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 03-11-2009 στις 23:44 έγραψε...

     

    Mike για παράλληλη συζήτηση με laptops & projectors δεν είναι εφικτή, αν και θα ήταν το καλύτερο.Ίσως σε άλλη χώρα ή σε μια πολυεθνική Cool

    Αν τα καταφέρω να έρθω, θα φέρω laptop με 3G για να ενημερώνουμε μέσω του Chat τους υπόλοιπους παραγωγούς.


    MikeGnR
    03.11.2009, 23:59

    Δεν πειράζει. Εύχομαι να έρθουν στην Αθήνα όσοι πιο πολλοί μπορούν... {#emotions_dlg.beer}


    MikeGnR
    04.11.2009, 00:02

    Παράθεση:

    Το μέλος MikeGnR στις 03-11-2009 στις 23:59 έγραψε...

    Δεν πειράζει. Εύχομαι να έρθουν στην Αθήνα όσοι πιο πολλοί μπορούν... {#emotions_dlg.beer}



    (Δεν πρόλαβα να δω την απάντηση του Jorge...) Ναι, μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο. Δεν είναι και τόσο δύσκολο.


    ilio
    04.11.2009, 00:19

    Ωραία ιδέα έδωσες MikeGnR για την τηλεσυνδιάσκεψη αν μπορεί να γίνει αυτό

    βέβαια...Πάντως και εγώ προσανατολίζομαι για τις 22...αν βέβαια προκύψει η 29η θα

    το προσπαθήσω.


    lazaroskyr4
    04.11.2009, 00:27

    Καλησπέρα σε όλους. Σαν καινούριος θα ήθελα να μπορέσω να παρευρεθώ στη συνάντηση για να σας γνωρίσω, δυστυχώς όμως στην εταιρεία που δουλεύω αυτή η περίοδος είναι πάρα πολύ φορτωμένη, οπότε πιθανότατα δε θα μπορέσω να έρθω. Καλά να περάσουν όσοι πάνε. Εγώ θα προσπαθήσω να είμαι στην επόμενη συνάντηση!


    AR-ON
    04.11.2009, 12:53

    Θα είμαι κι εγώ εκεί (εκτός σοβαρού απροόπτου). Περιμένω να καταλήξετε ποια από τις 2 Κυριακές (δεν έχω προτίμηση), που, τι ώρα... :)

     

     


    orionnas
    05.11.2009, 01:23

    Μη μου πείτε για τιποτα 28/11 γιατί έχω υπηρεσία. Το νου σας χαχαχα


    vasilisbSax
    05.11.2009, 18:22

    Παιδιά για τις 22 πιθανόν να κάνω ένα ταξιδάκι αστραπή στην Αθήνα και να είμαι κι εγω εκει!