ελληνική μουσική
    517 online   ·  210.874 μέλη
    dimitris1965
    10.03.2010, 20:53

    Έχει τώρα μέρες που το τσατ του ραδιοφώνου κολάι για αρκετή ώρα και πολλές φορές την μέρα ….κάτι να γίνει να διορθωθεί το πρόβλημα, όπως και αν είναι δυνατόν και καπια νέα εικονίδια για λίγη αλλαγή  J J J SmileSmile


    reteos
    10.03.2010, 21:04
    Εχουμε πρόβλημα με το τσαααααααααααααααααααααααααααααατ!!! Εγώ το βλέπω πάρα πολύ χρήσιμο και κατάλληλο για ανταλλαγή απόψεων και γνωριμιών των Μελλών του Μ/Η. Κι αν κολάει καήκαμε .Θα μείνουμε άγνωστοι μεταξύ μας ....................... Και τότε αλοίμονό μας . χαχαχαχα
    sokolatino
    10.03.2010, 21:07

    μεγαλο το προβλημα

    πολυ χαλια  το chat

    δε μπορεισ να γραψεις εδω & πολυ καιρο

    και εδω και περιπου μια εβδομαδα κολαει συνεχεια

    αν μπορειτε να το δειτε και να κανετε κατι γιατι εχει γινει πολυ κουραστικο με αποτελεσμα να μην θεσ να μπεις

    ευχαριστω!!!!!!!!!!


    vasilisbSax
    11.03.2010, 08:54

    Δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να γράφεις κάτι σαν απάντηση στη συζήτηση και να το βλέπεις πέντε λεπτά αργότερα σε άσχετη στιγμή και όλοι να αναρωτιόμαστε: τι θέλει να πει ο ποιητής?!Πολλές φορές αναγκάζομαι να μπω λόγω εκπομπής, και να πετάω άσχετα καραγκιοζάκια για να μην με πετάξει έξω, ενώ άλλες προτιμώ να ακούω το ραδιόφωνο κανονικά (με το αυτί!). 


    reteos
    11.03.2010, 11:30
    Νομίζω πώς διορθώθηκε το πρόβλημα του τσατ Βασίλη.
    jorge
    11.03.2010, 15:02

    Παιδια εχουμε κανει μια αναβαθμιση απο την περασμενη Κυριακη που εφερε καποια προβληματα στο chat. Εχουν ομως νομιζω λυθει. Αν βλεπετε ακομα προβληματα, σας παρακαλω να τα αναφερετε όπως κανατε πολυ σωστα τώρα, ώστε να τα λύνουμε. Όχι όμως με ΠΜ, αλλά εδώ στο Forum (υπαρχει topic Αναφορα Προβληματων)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 11-03-2010 15:05 ]


    tweety07
    07.06.2010, 02:33

    μηπως θα μπορουσαμε να εχουμε περισσοτερα emoticon στο τσατ;;;δεν μας φτανουν αυτα που εχει...{#emotions_dlg.whistling}

    ευχαριστω..{#emotions_dlg.biggrin}


    mary_omikron
    07.06.2010, 02:45

    Επανερχομαι στο αιτημα για τα εικονιδια που χρησιμοποιουμε στο τσατ και μας διασκεδαζουν αφανταστα...μηπως θα μπορουσαν να εμπλουτιστουν?   {#emotions_dlg.clap}


    EKTORAS7911
    07.06.2010, 04:54

    Μπα... εμένα η μπύρα μου φτάνει {#emotions_dlg.beer} βάλτε κανα ουϊσκάκι όμως για το κολλητάρι λέμεεεεεε {#emotions_dlg.happycrazy}


    vasilisbSax
    07.06.2010, 08:47

    Πέτρο μην ξεχνας και το τσιπ τσιπ !!!

    {#emotions_dlg.beer} προς το παρόν...


    aviectus
    28.06.2010, 01:05

    πολες φορες οπως και τωρα δεν μπορω να συνδεθω , υπαρχει λεει ηδη συνδεμενος με το ιδιο ονομα και δεν ειναι δυνατη η συσνδεση!