ελληνική μουσική
    944 online   ·  210.853 μέλη
    incomplete_angel
    15.03.2010, 20:56

    Ξέρω ότι είναι εντελώς χαζή η ερώτηση αλλά μήπως γνωρίζει κανείς από που μπορώ να προμηθευτώ led φωτάκια για αναλόγιο;;; Ο νάκας απ' ότι είδα δεν έχει τέτοια. Μήπως γνωρίζει κανείς που αλλού μπορώ να τα βρω; εδώ Αθήνα όχι από internet.. (ξέρω υπάρχει το thomann αλλά είναι βλακεία να πληρώσω έκτρα 20 ευρώ για κάτι που φαντάζομαι μπορώ να βρω κι εδώ...)

     

    Ευχαριστώ

     

    Δείγμα του τι ψάχνω: http://www.thomann.de/gr/mighty_bright_duet_2.htm


    noizreduction
    15.03.2010, 21:04
    Στα praktiker και σε απλα σουπερμαρκετ μπορεις να βρεις αντιστοιχα προίοντα!!!
    incomplete_angel
    15.03.2010, 21:16

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 15-03-2010 στις 21:04 έγραψε...

    Στα praktiker και σε απλα σουπερμαρκετ μπορεις να βρεις αντιστοιχα προίοντα!!!

     

    {#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}

    Τόσο απλό ήταν;;;;;


    noizreduction
    15.03.2010, 21:36
    Εμ...ναι!
    vasilisbSax
    16.03.2010, 08:08

    Εγώ πάντως τα συγκεκριμένα τα έχω πάρει από το παράρτημα του Νάκα στην Πάτρα, αν θυμάμαι καλά 22,50€ πέρυσι το χειμώνα.
    Στην Αθήνα, δεν μπορεί, θα τα βρεις σε κάποιο συνοικιακό παράρτημά του ή σε κάποιο άλλο μουσικό κατάστημα. Δες στην Πανεπιστημίου στη στοά που είναι απέναντι από τη Χ. Τρυκούπη (δεν θυμάμαι το όνομά της), έχει δυο τρια καταστήματα με μουσικά όργανα, ή στα αντίστοιχα της Χ. Τρικούπη και της Εμ. Μπενάκη.
    Σίγουρα κάτι αντίστοιχο μπορεις να βρεις και αλλού αλλά θα σου πρότεινα να ψάξεις τα συγκεκριμένα γιατί είναι αυτά που ακριβώς χρειάζεσαι και έχουν σχεδιαστεί για τη δουλειά που τα χρειάζεσαι.


    incomplete_angel
    17.03.2010, 12:54

    Thanks για την ανταπόκριση! Βρήκα στο MIDI CLUB Θερμοπυλών 55 στον Κεραμεικό (http://www.midiclub.gr/)πολύ πιο φθηνά και από το thomman!!


    AaronOran
    04.05.2012, 05:04

    αν θυμάμαι καλά 22,50€ πέρυσι το LED Spotlight supplier  χειμώνα.
    Στην Αθήνα, δεν μπορεί, θα τα 12v led lights βρεις σε κάποιο συνοικιακό παράρτημά του ή σε κάποιο άλλο μουσικό κατάστημα. Δες στην Πανεπιστημίου στη στοά που είναι flexible led strips απέναντι από τη Χ. Τρυκούπη (δεν θυμάμαι το όνομά της), έχει δυο τρια καταστήματα με μουσικά όργανα, ή στα αντίστοιχα της Χ. Τρικούπη και της Εμ. Μπενάκη.{#emotions_dlg.eek}