ελληνική μουσική
    984 online   ·  210.856 μέλη
    theodora-chrysanthi
    16.03.2010, 19:29

    Η Lady GAGA είναι μία από τις πιο αμφιλεγόμενες τραγουδίστριες που σίγουρα ξέρει πως να τραβάει την προσοχή πάνω της πότε με τις δηλώσεις της και πότε με τις επιεικώς παλαβές εμφανίσεις της.Επίσης έχει καταφέρει τα τραγούδια της να ακούγονται παντού.Εσάς σας αρέσει?Ακούω γνώμες! Wink


    theodora-chrysanthi
    16.03.2010, 20:11

    Είμαι η Θεοδώρα και απαντάω στην Χρυσάνθη που χρησιμοποιεί το δικό μου προφίλ.....{#emotions_dlg.mad} ότι για εμένα η Lady Gaga είναι μία πολύ καλή τραγουδίστρια και αυτό που μου τράβηξε την προσόχη περισσότερο πάνω της εκτός απ'τα καταπληκτικά τραγούδια της είναι ότι κατάφερε να γίνει και διεθνής αγαπητή σε όλο τον κόσμο με τον χαρακτήρα της........  {#emotions_dlg.thumbup}


    takispag
    17.03.2010, 10:15

    Η μουσική της δεν μου αρέσει, αλλά αυτό έχει να κάνει με το προσωπικό γούστο που έχει ο καθένας. Πέρα απο αυτό, μου δίνει την αίσθηση ότι δεν είναι μια ακόμα τραγουδίστρια της σειράς, και ότι θα μας απασχολήσει για καιρό ακόμα. Και αυτό έχει να κάνει αποκλειστικά και μόνο με τον τρόπο που παίζει το παιχνίδι της δημοσιότητας και της προβολής του ονόματος της. Νομίζω πως είναι χαρισματική σ'αυτό, και πως, αν η Madonna ξεκίναγε τώρα, πιθανόν να έκανε κάτι παρόμοιο.


    rollinngstone
    17.03.2010, 15:09

    ΤΙΠΟΤΕ!!! Απολύτως τίποτε!! Αυτή είναι η άποψή μου και αν σας αρέσει!!


    freakhood
    18.03.2010, 14:27

    Όπως έχω ξαναγράψει:

    Για τα δωδεκάχρονα, άντε και τα δεκαπεντάχρονα, καλή είναι. Εννοείται πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτές τις ηλικίες. Και εγώ όταν ήμουν μικρό, μου άρεσε η Βίσση.

    Αντί αυτού, θα παραθέσω μερικά σχόλια για αυτό το τετράποδο, από μερικά πιτσιρίκια που "σκέφτονται".

    Lines from a forum about lady GaGa:

    • and people wonder why 95% of music today is complete shit
    • being successful in the music industry now requires talentless, or a stripper
    • Ms Whomever gets alot of attention because she is cheap….literally
    • i guess anything can be called “talent”, especially when the fans are morons as well

    και η τελευταία ατάκα ανήκει σε ένα πραγματικά αξιόλογο αμερικανάκι:

    she is not an artist, this is trash, and so are the fans of this trash, you people are the reason Bush was elected twice…
    f_cking sheep

     

    ΑΚΡΙΒΩΣ!

    Ποιός λέει πως τα αμερικανάκια είναι χαζά λοιπόν? Μερικά από αυτά είναι αρκετά σκεπτόμενα.


    john1987
    19.03.2010, 01:13

    Εγω τη θεωρω παντως ταλαντουχα σχετικα με αυτες που βγαινουν στη showbiz.

     

    Απλα αναλωνεται σε αηδιες για να βγαλει κανα φραγκο.

     

    Εχει ομως φωνη:

     

    >

     


    marching-girl
    19.03.2010, 14:32

    είναι απο τα μεγαλυτερα ταλέντα και δεν υπαρχει ατομο που να μην το παραδεχεται πιστευω!

    τα σκουπιδια που βγάζει καθώς και το πολύ image για το τιποτα την υποβιβάζουν..

    προσωπικά όμως εγώ καθε φορα που την πετυχαινω καθισμενη στο πιανο της, να παιζει τις ακουστικ version των κομματιων της, πραγματικα χαζευω! ειναι απιστευτη{#emotions_dlg.walkman}


    takispag
    19.03.2010, 15:45

    Παράθεση:

    Το μέλος john1987 στις 19-03-2010 στις 01:13 έγραψε...

    Εγω τη θεωρω παντως ταλαντουχα σχετικα με αυτες που βγαινουν στη showbiz.

     

    Απλα αναλωνεται σε αηδιες για να βγαλει κανα φραγκο.

     

    Εχει ομως φωνη:

     

    >

     Το τραγούδι αυτό είναι πολύ ωραίο! Δεν ήξερα ότι υπάρχει και τέτοια της πλευρά