ελληνική μουσική
    581 online   ·  210.877 μέλη
    PHILIPPOSSM
    10.04.2010, 20:29

    Μπορεί να έγιναν 8 εκπομπές μέχρι να αλλάξει ο τίτλος αλλά πoτε δεν είναι αργά.
    Νέα εκπομπή λοιπόν κάθε Παρασκευή με τίτλο 6η Αίσθηση στον αέρα του ΜΗ.
    Όπως κάθε Παρασκευή έτσι και αυτήν το ραντεβού μας ισχύει για τις 18:00 παρέα με την marylin.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 11-04-2010 12:20 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 11-04-2010 12:21 ]


    marylin
    11.04.2010, 13:05

    {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink} {#emotions_dlg.blink}

    Εγώ κοιμάμαι και η τύχη μου δουλεύει, ε? {#emotions_dlg.sleep1}

    Βρε πασά από την Αλκυόνη έπρεπε να το μάθω?????? {#emotions_dlg.confused1}

    ΩΡΑΙΟΣ{#emotions_dlg.excl}


    Ερωτικά μπερδέματα ή ερωτικό κάλεσμα το θέμα για την Παρασκευή, θα ενημερώσω! {#emotions_dlg.rolleyes}


    PHILIPPOSSM
    11.04.2010, 17:24
    Δεν φταίω εγώ.......
    marylin
    15.04.2010, 20:53

    Δεν φταις εσύ.....η φαντασία μου τα φταίει.....? {#emotions_dlg.rolleyes}



    Ερωτικό Κάλεσμα αύριο Παρασκευή λοιπόν για κάποιους που ψάχνουν ένα γλυκό τρόπο να πουν Σε θέλω και για κάποιους που απεγνωσμένα ζητούν Το χαμένο έρωτά τους πίσω....{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}


    Μέχρι το αυριανό μεσημεράκι τα μηνυματάκια σας για το Ερωτικό Κάλεσμα ή....για ό,τι άλλο σας απασχολεί....Wink



    pestamethmarylin@gmail.com


    PHILIPPOSSM
    16.04.2010, 15:08

    Παράθεση:

    Το μέλος marylin στις 15-04-2010 στις 20:53 έγραψε...

    Δεν φταις εσύ.....η φαντασία μου τα φταίει.....? {#emotions_dlg.rolleyes}



    Ερωτικό Κάλεσμα αύριο Παρασκευή λοιπόν για κάποιους που ψάχνουν ένα γλυκό τρόπο να πουν Σε θέλω και για κάποιους που απεγνωσμένα ζητούν Το χαμένο έρωτά τους πίσω....{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}


    Μέχρι το αυριανό μεσημεράκι τα μηνυματάκια σας για το Ερωτικό Κάλεσμα ή....για ό,τι άλλο σας απασχολεί....Wink



    pestamethmarylin@gmail.com



    θα μας πάνε μεσααααα!!!!!!!!!!!!!

    Ερωτικό κάλεσμα ...ακούγεται σαν ντοκιμαντέρ της NET


    marylin
    16.04.2010, 15:49

    Τι λες βρε πασάκα μου, έχει κάτι ανάλογο σε ντοκιμαντέρ η ΝΕΤ? {#emotions_dlg.blink}


    PHILIPPOSSM
    16.04.2010, 16:06
    Φυσικα....με Μελισσουλες, με Χηνες, με κατσικακια κ.α
    marylin
    16.04.2010, 17:05

    {#emotions_dlg.lol} ΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!   ΝΑΙ!!!!!! {#emotions_dlg.lol}


    PHILIPPOSSM
    20.04.2010, 18:22
    Την Παρασκευή η 6η αίσθηση θα παρουσιάσει τα 25 πρώτα τραγούδια που διακρίθηκαν στον 2ο διαγωνισμό τραγουδιού του musicheaven Συντονιστείτε όλοι στο radio musicheaven ακριβώς στις 18:00.
    marylin
    22.04.2010, 22:51

    Μια μικρή...... αλλαγή  αποφασίσαμε.... {#emotions_dlg.rolleyes}

    Για να μη ξεφύγουμε από το ύφος της εκπομπής θα ακούσουμε 6 - 7 από τα τραγούδια κι έχουμε καιρό να τα απολαύσουμε όλα, κάθε βδομάδα εδώ θα είμαστε! Wink

    Θέμα μας αυριανό {#emotions_dlg.inlove} σκέψεις για τον έρωτα και την αγάπη! {#emotions_dlg.inlove}


    Τα μηνύματά σας όπως πάντα στο Smile pestamethmarylin@gmail.com Smile



    PHILIPPOSSM
    30.04.2010, 14:59

    Σήμερα δεν ξέρω τι ετοιμάζει η Marylin, εγώ λέω να κάνω ένα μοσχαράκι λεμονατο με Βραζιλιάνικο πιλάφι που μου έμαθε μια φίλη.

    Αν θέλετε να φάτε αλλά και να ακούσετε, συντονιστείτε στις 18:00 στο R/MH.....

    Άντε να δούμε τι θα δούμε.


    marylin
    30.04.2010, 16:24

    Bραζιλιάνικο πιλάφι??????????? {#emotions_dlg.ohmy}

    ΟΜG KAI 3 LOL!!!!!!!!! {#emotions_dlg.lol}

    Δηλαδή θα χορεύουν αμέτρητοι κόκκοι ρυζιού σάμπα και λαμπάντα στο στομάχι σου??? {#emotions_dlg.happycrazy}

    Και ποιά είναι αυτή η "φίλη" που σου το έμαθε? 

    Έλα βρε, pestamethmarylin!!!!! 

    Σε ενημερώνω ότι σήμερα έχουμε Ερωτικές Παρεξηγήσεις και όχι μόνο..... {#emotions_dlg.inlove}



    ΥΓ. Δεν συνήλθα ακόμα, όσοι με ακούσουν να μη τρομάξουν.... {#emotions_dlg.crying}


    marylin
    07.05.2010, 15:28

    Τι άλλο να σου πω για να σε πείσω
    πως θέλω να ξαναγυρίσω πίσω
    τι να σου πώ για να σ' αλλάξω γνώμη
    συγγνώμη συγγνώμη συγγνώμη
    φταίω για όλα εγώ συγνώμη.....


    Πασά μου μη το πάρεις προσωπικά, απλά ανακοινώνω το σημερινό μας θέμα....{#emotions_dlg.rolleyes}


    Πόσο εύκολο είναι να ζητάμε συγγνώμη? 

    Όποιος αγαπάει αληθινά πρέπει  να συγχωρεί? 

    Είναι σωστό να συγχωρούμε πάντα? 

    Μια συγγνώμη μας κάνει να ξεχάσουμε ό,τι μας έκαναν? 

    Αν συγχωρούμε πάντα είμαστε αφελείς και μας εκμεταλεύονται? 

    Σημαντικό θέμα και το σημερινό, σας περιμένουμε να μας πείτε τη γνώμη ή και.... τα βιώματά σας....{#emotions_dlg.inlove}


    PHILIPPOSSM
    07.05.2010, 15:38

    Φυλαχτείτε ερχόμαστε.............για τέσσερις ώρες.

     


    PHILIPPOSSM
    09.05.2010, 00:21

    Κάθε Παρασκευή η 6η Αίσθηση  παρουσιάζει τα τραγούδια του 2ου Διαγωνισμού με αποκλειστική προλογηση των τραγουδιών από τους δημιουργούς τους.
    Θα ακουστούν όλα τα τραγούδια ανεξάρτητου σειράς τελικής κατάταξης.