ελληνική μουσική
    851 online   ·  210.855 μέλη

    Νίκος Παπάζογλου (Ό,τι έχετε ευχαρίστηση)

    baBbis
    06.02.2005, 20:13
    Γεια χαρά, αναζητώ τραγούδια του Νίκου Παπάζογλου σε παρτιτούρα για μπουζούκι-τζουρά ή απλά τις νότες.. Ευχαριστώ.. (Είμαι ο μόνος κολλημένος με τον Παπάζογλου στον κόσμο; Οι ομοϊδεάτες ας εκφρασθούν ελεύθερα..)dimitrios_antoniou@hotmail.com
    ANTONHS
    07.02.2005, 02:05
    ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΚΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ. ΔΙΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΓΑΝΟ.
    yiannisyiannis
    07.02.2005, 09:25
    Φίλε baBbis οι παρτιτούρες σε μορφή pdf σε βολεύουν;
    StevieRayVaughn
    09.02.2005, 17:53
    Σίγουρα φίλε BabBis δεν είσαι ο μόνος κολλημένος!Νομίζω ότι είμαι ο χειρότερα κολλημένος και η κατάσταση είναι...
    Αυτόν τον καιρό γράφω τα κομμάτια που έχει πει ο Νικόλας σε παρτιτούρες για αρκετά όργανα (μορφή midi) αν και αυτό απαιτεί χρόνο γιατί τις παρτιτούρες τις γράφω στο χέρι με τη χρήση μπουζουκιού. Υπάρχουνμερικές απλές έτοιμες. Αν και αν είσαι από Θεσσαλονίκη θα βοηθούσε αφάνταστα να βρεθούμε να παίξουμε τα κομμάτια μαζί. Ψάχνω καιρό άτομα με παρόμοια γούστα να παίξουμε μουσική και να το ευχαριστηθούμε, αλλά δεν βρίσκω. Περιμένω απάντηση. Έχω στείλει και mail.