ελληνική μουσική
    757 online   ·  210.874 μέλη

    Ο Γιάννης Κότσιρας κριτής σε talent show ??

    AlfaWolf
    01.10.2010, 11:33

    Αρνήθηκε να είναι στο «Greek Idol», αλλά «πολιορκείται» προκειμένου να καθίσει στο «Just the two of us». Ο Γιώργος Καπουτζίδης «μαρκάρει» στενά τον Γιάννη Κότσιρα για τη θέση του ενός εκ των τεσσάρων κριτών στο talent show που θα παρουσιάζει. Μπορεί ο γνωστός τραγουδιστής να μην πήγε στο «Greek Idol» -παρ’ ότι είχε ανακοινωθεί επίσημα το όνομά του-, δεν αποκλείεται όμως να πάει στο «Just the two of us» που ετοιμάζει το Mega. Ακόμη και ο ίδιος ο Γιώργος Καπουτζίδης, που δεν ανακατεύεται στα διαδικαστικά, έχει αναλάβει το... ψηστήρι στον Κότσιρα για να τον πείσει να καθίσει σε μία από τις τέσσερις καρέκλες της κριτικής επιτροπής. Αλλωστε, εκτιμά πολύ ο ένας τον άλλον και είναι σίγουροι ότι η μεταξύ τους συνεργασία (παρουσιαστή - κριτή) θα είναι πολύ καλή.

     

    πηγή:Espresso




    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 04-10-2010 18:52 ]


    επισυναπτόμενα: kots.jpg 
    mitsi87
    01.10.2010, 11:53

    Οτι μπορεί κανείς κάνει για να μένει στην επικαιρότητα...δεν ξέρω ενώ παλια μου άρεσε πολύ ο Κοτσιράς, τα τελευταία 2 χρόνια έχω ξενερώσει πολύ μαζί του...


    Addicted-To-Music
    01.10.2010, 15:33

    Ε μα πια.. Άσε το Γιάννη ήσυχο βρε Γιώργο.. {#emotions_dlg.nono}


    gikostas
    02.10.2010, 00:06

    Αν με πληροφορήσαν σωστά σήμερα,η κριτική επιτροπή του just the two of us θα είναι:Κορκολής Στέφανος,Τουρνάς Κώστας,Παπαϊωάννου Λυδία(Mad),Νέγκα Αθηναίδα(ραδιοφωνική παραγωγός).