ελληνική μουσική
    935 online   ·  210.853 μέλη
    polydoroslouca
    24.02.2005, 01:40
    Αν γραψω κατι στο microsoft word, μπορω μετα να το μεταφερω στο Μ.Η? Αν ναι, πως?
    piterpiano
    24.02.2005, 01:42
    kane copy-paste!!!!!!
    composer
    24.02.2005, 01:44
    Kάνοντας με δεξί κλίκ> αντιγραφή και μετά εδώ στο ΜΗ επικόληση ή αν έχεις Αγγλικά windows then copy και paste εδώ!


    Ελπίζω αυτό να ήθελες!
    vouliakis
    24.02.2005, 02:04
    Πολύδωρε, επιλέγεις πρώτα όλο το κείμενο (πάτα στο πληκτρολόγιο ταυτόχρονα Ctrl και A) και μετά κάνε όπως λέει ο Αντρέας αντιγραφή (πάτα Ctrl και C).

    Έλα μετά στη σελίδα που γράφεις εδώ στο MusicHeaven και κάνε επικόλληση (πάτα Ctrl και V)


    polydoroslouca
    27.02.2005, 23:05
    Ευχαριστω παιδια! Θα προσπαθησω να γραψω κατι για την συναυλια του Παυλου.
    afro
    27.02.2005, 23:57
    H ερωτηση μου αφορα το μουσικο καφενειο οπου δε μπορω να συνδεθω και δε ξερω τι κανω λαθος, επι πλεον μου ζηταει κωδικο και ονομα αλλα δε γινεται τιποτα.. δινω το κωδικο και ονομα συνδεσης...Ευχαριστω προκαταβολικα.
    maria16
    28.02.2005, 02:06
    για δες εδώ
    αυτό εννοείς afro;;;
    afro
    04.03.2005, 12:16
    Οντως διαβασα την αναφορα που μου εκανες και σε ευχαριστω ελπιζω να τα καταφερω Συγνωμη που σε αγνοησα Μαρια για λιγες μερες αλλα ειχα μπλεξει.
    thank
    06.02.2006, 15:47
    ΑΠΟΡΙΑ γιατί μου έχουν σπασει τα νεύρα. Πως γίνεται αυτό το λινκ σε άλλα αρχεία, είτε απο το ΜΗ είτε γενικότερα ? πχ ... "κάντε κλικ ΕΔΩ" ή με οποιονδήποτε άλλον τίτλο ? Τα απλά θέλω, όχι αυτά τα κόλπα που κάνει ο Ορφέας Εχω δοκιμάσει διάφορα, αλλα ... τίποτα.
    santourman
    06.02.2006, 15:55
    Quote:

    Το μέλος thank στις 06-02-2006 στις 15:47 έγραψε:

    ΑΠΟΡΙΑ γιατί μου έχουν σπασει τα νεύρα. Πως γίνεται αυτό το λινκ σε άλλα αρχεία, είτε απο το ΜΗ είτε γενικότερα ? πχ ... "κάντε κλικ ΕΔΩ" ή με οποιονδήποτε άλλον τίτλο ? Τα απλά θέλω, όχι αυτά τα κόλπα που κάνει ο Ορφέας Εχω δοκιμάσει διάφορα, αλλα ... τίποτα.





    Θάνο, κάτω από το πεδίο που γράφεις ένα ποστ, έχει μερικά εικονίδια. Το πρώτο είναι για να εισάγεις ένα link. Γράφεις πρώτα αυτό που θέλεις να γράψεις (δηλ. το απλό κείμενο) και μετά πατώντας το εικονίδιο, σου ζητάει πρώτα το link και μετά την περιγραφή του.

    KIT_KAT
    06.02.2006, 15:58
    Αχ μπαμπά Θάνο!
    Πατάς {URL=η διευθυνση που θέλεις}το όνομα που θέλεις{/URL}

    αλλά όχι με σγουρές αγκύλες αλλά με [].

    Μπορείς φυσικά να πατήσεις και το 1ο εικονίδιο πάνω από τις επιλογές προσθήκη υπογραφής κλπ.
    KIT_KAT
    06.02.2006, 16:00
    Είδες, σου απάντησε και η νέα γενιά και η παλαιά (Μπάμπη )
    thank
    06.02.2006, 22:46
    Δηλαδή, ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ

    Κατερίνα, Μπάμπη ευχαριστώ πολυ :):) Κόρη Κατερίνα είπες τον Μπάμπη παλιά γενιά ?????
    jorge
    06.02.2006, 23:10
    Θάνο όχι 2 φορές το "http://"
    thank
    06.02.2006, 23:43
    Χόρχε ευχαριστώ !!!! ε ... άλλο η παρέμβαση των ειδικών .....

    ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ

    Πάντως φοβερή αφηριμάδα. Τόσο καιρό, δεν ειχα δεί τα κουτάκια εκεί κάτω !!!!!! Ναι, δεν τα είχα δει. Ουτε τα bold κλπ ... Και γράφω και μεγάλα κείμενα στο φόρουμ, ενώ με τα bold και τα italics γίνονται λιγότερο κουραστικά. Αντώνη !!!!! δοκίμασέ το και εσύ. Ευχαριστώ πάντως τα παιδιά τις τεχνολογίας, τις παλιές γενίες και τους ειδικούς, από Βορά και Νότο
    KIT_KAT
    06.02.2006, 23:50
    Quote:

    Το μέλος thank στις 06-02-2006 στις 23:43 έγραψε:

    Ευχαριστώ πάντως τα παιδιά τις τεχνολογίας, τις παλιές γενίες και τους ειδικούς, από Βορά και Νότο





    Εγώ με τη σειρά μου ευχαριστώ τους γονείς μου, τους φίλους, τους εχθρούς μου γιατί κι αυτοί χρειάζονται, τα αδέλφια, όσους ήταν κοντά όλα αυτά τα χρόνια, τους καθηγητές μου που μου μετέδωσαν γνώσεις και βλακείες, τους χορηγούς μου, τον οφθαλμίατρό μου και το χρυσόψαρο

    ΥΓ: Ναι ξέρω έπρεπε να το γράψω στο τόπικ "ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ"
    thank
    07.02.2006, 02:24
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 06-02-2006 στις 23:50 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος thank στις 06-02-2006 στις 23:43 έγραψε:
    [i]
    Ευχαριστώ πάντως τα παιδιά τις τεχνολογίας, τις παλιές γενίες και τους ειδικούς, από Βορά και Νότο





    Εγώ με τη σειρά μου ευχαριστώ τους γονείς μου, τους φίλους, τους εχθρούς μου γιατί κι αυτοί χρειάζονται, τα αδέλφια, όσους ήταν κοντά όλα αυτά τα χρόνια, τους καθηγητές μου που μου μετέδωσαν γνώσεις και βλακείες, τους χορηγούς μου, τον οφθαλμίατρό μου και το χρυσόψαρο

    ΥΓ: Ναι ξέρω έπρεπε να το γράψω στο τόπικ "ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ"

    [/I]



    Γεια σου Κατερινα !!!! ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!!!!! Νασαι καλα ... (Α ναι και αν γίνεται με αυτους τους χορηγούς .. να πεις καμμια καλή κουβέντα .. ξέρεις ..) Καληνύχτα.
    doritsa78
    07.02.2006, 15:03
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 06-02-2006 στις 23:50 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος thank στις 06-02-2006 στις 23:43 έγραψε:
    [i]
    Ευχαριστώ πάντως τα παιδιά τις τεχνολογίας, τις παλιές γενίες και τους ειδικούς, από Βορά και Νότο





    Εγώ με τη σειρά μου ευχαριστώ τους γονείς μου, τους φίλους, τους εχθρούς μου γιατί κι αυτοί χρειάζονται, τα αδέλφια, όσους ήταν κοντά όλα αυτά τα χρόνια, τους καθηγητές μου που μου μετέδωσαν γνώσεις και βλακείες, τους χορηγούς μου, τον οφθαλμίατρό μου και το χρυσόψαρο

    ΥΓ: Ναι ξέρω έπρεπε να το γράψω στο τόπικ "ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ"

    [/I]

    Αυτο ειναι για τα Οσκαρ.