ελληνική μουσική
    594 online   ·  210.870 μέλη

    Πάσχα μετά μουσικής.

    antwnispatra
    22.04.2011, 12:07

    Μεθαύριο Κυριακή του Πάσχα,λέω να κάνω "γέφυρα" γλεντιού με το ραδιόφωνο του Musicheaven.

    Με δυό λόγια,να σας μεταφέρω το γλέντι από την αυλή μας.Η μουσική και το γλέντι θα υπάρχουν,το να φτάσει σε εσάς είναι το πιο εύκολο.

    Περιμένω τις απόψεις σας,αν και ελάχιστοι θα είναι με ανοιχτό υπολογιστή εκείνη τη μέρα.

    Θαρρώ πως ο κουκουβάγγος κάτι άλλο θα έχει στο μυαλό του,σίγουρα κάτι διαφορετικό από Πασχαλιάτικο γλέντι.


    AlfaWolf
    22.04.2011, 13:57

    Πολύ καλή η ιδέα σου Αντωνη !!!

    θα αποτελέσεις την καλυτερη παρέα για όποιον είναι On Line !!!

    θα προσπαθησω εστω ενα χρονια πολλα να ερθω να  σας το πώ :)


    -----------------
    Η πραγματική Ευτυχία δεν κρύβεται στον προορισμό αλλά στον τρόπο που ταξιδεύεις. http://blogs.musicheaven.gr/alfawolf http://www.musicheaven.gr/live/101

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : AlfaWolf στις 22-04-2011 13:58 ]


    mary_omikron
    22.04.2011, 19:28

    Ωραια ιδέα Αντωνη...{#emotions_dlg.clap} ευτυχως το ειπες εγκαιρως να φροντίσω για μεγαλλίτερα καλώδια.... χαχαχαχαχα


    reteos
    23.04.2011, 06:43

    ΄Ηδη  θα αρχίσω να  ετοιμάζω  την εγκατάσταση Αντώνη (ενισχυτή-ηχεία) . Θα είναι χαρά μου να «έχουμε» την παρέα  της αυλής  σου,  τόσο της δικής σου όσο και των άλλων Μελών  , στην παρέα  της αυλής μας. Φαντάζομαι πως θα «παίζεις»  κ΄ παραδοσιακά  χορευτικά τραγούδια ε;


    rouli726
    23.04.2011, 15:29

    Πολύ χαίρομαι που θα χώσουμε τον Κουκουβάγγο στο κλουβί του και δε θα μας επισκιάσει,Πασχαλιάτικα!

    Θα είμαστε όλοι ,παρέα σου,να χορεύουμε Αντωνάκο!!

    {#emotions_dlg.clap}


    antwnispatra
    23.04.2011, 16:46

    Παιδιά θα κάνω οτι περνά από το χέρι και τα αυτιά μου!Όταν μπορώ θα περνάω καμια βολτίτσα και από το τσατ.Αν κάποιος θέλει να ακούσει κάτι συγκεκριμένο να στέλνει ΠΜ αν δεν είμαι στο τσατ.Την αγάπη σας στους παραγωγούς,άνθρωποι είναι και αυτοί,χαχα.Θα έχω τα αυτιά μου και στον ήχο της σούβλας όπως είναι λογικό!

    Καλή Ανάσταση σε όλους.Χρόνια πολλά και καλά να περάσουμε!


    -----------------
    ΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΤΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ,ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 23-04-2011 20:29 ]