ελληνική μουσική
    492 online   ·  210.870 μέλη

    Το Radio Musicheaven στην MusicWorld Expo στο Ζάππειο

    AR-ON
    17.05.2011, 20:04

     

    Αντικείμενο της MusicWorldExpo είναι τα Μουσικά Όργανα, η Μουσική τεχνολογία, καθώς και τα επαγγελματικά συστήματα Ήχου, Φωτισμού και Εικόνας για κάθε είδους εφαρμογών (Live, Studio & Installation).

    Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί στο ΖΑΠΠΕΙΟ ΜΕΓΑΡΟ από Παρασκευή 20 Μαΐου έως και Κυριακή 22 Μαΐου 2011, ενώ το Musicheaven εκτός από χορηγός επικοινωνίας θα διαθέτει το δικό του περίπτερο, όπου τα μέλη του MusicHeaven θα έχουμε την ευκαιρία να συζητήσουμε, να πιούμε καφέ, να σερφάρουμε, να ακούσουμε μουσική και να επισκεφθούμε τα περίπτερα των εκθετών.

    Το ραδιόφωνο του Musicheaven θα είναι εκεί την Κυριακή 22 Μαΐου από τις 12 έως τις 5μμ, όπου οι παραγωγοί Ar-On και Skordalis21 θα κάνουν τις εκπομπές τους από το χώρο τις έκθεσης, βάζοντας μουσικές αλλά και ανοίγοντας τα μικρόφωνα σε όποιο μέλος του Musicheaven θα είναι εκεί τις παραπάνω ώρες και επιθυμεί να κουβεντιάσουμε ON-AIR.

    Σας περιμένουμε!

    ΥΓ: αν επιθυμούν οι παραγωγοί Xromatisti (που έχει εκπομπή νωρίτερα) και Trelakias (που ακολουθεί) να κάνουν επίσης  τις εκπομπές τους από την έκθεση, ας το δηλώσουν εδώ.

     

     





    επισυναπτόμενα: musicworldexpo.jpg 
    sympetheros
    17.05.2011, 23:30

    μπράβο Χάρη!

    πρωτοπόρος πάντα καλή επιτυχία στην έκθεση και θα προσπαθήσω να τα πούμε κι από κοντά!!


    AlfaWolf
    17.05.2011, 23:41

    Kαι το Wolf On Air θα παίξει από την έκθεση μαζί με οποίους από τους καλεσμένους μου ανταποκριθούν στο κάλεσμα μου άλλα και με όποια από τα μέλη είναι κατά την διάρκεια της εκπομπή παρόντες :)

    Για όσους έρθουν καλή αντάμωση ¨)

    Για όσους λογω απόστασης, χρόνου η άλλου κολλήματος δεν μπορούν να έρθουν,

     άλλα μπορούν να είναι On Line στο ραδιόφωνο μας ...Καλή ακρόαση:))))))


    AR-ON
    22.05.2011, 11:12

    Το Κυριακάτικο ξύπνημά μου δεν ήταν όπως το ευχόμουν και θα φανώ ασυνεπής - έστω κι από ανωτέρα βία - στην υπόσχεσή μου να εκπέμψω ζωντανά από το Ζάππειο (είμαι πολύ χάλια για να ...βγω στην κοινωνία).

    Αυτό δε σημαίνει ότι μια βολτούλα στο Ζάππειο δεν είναι φανταστική ιδέα για την Κυριακή σας! Ο καιρός είναι υπέροχος, τα εκθέματα στη MusicWorld Expo σε σχέση με τη μουσική είναι πολύ ενδιαφέροντα, ενώ το περίπτερό μας είναι εκεί και σας περιμένει, φιλόξενο, με σοκολατάκια, με στόχο - βελάκια και δωράκια, και πάνω απ' όλα, με ανθρώπους με καλή διάθεση και χαμόγελα!





    επισυναπτόμενα: musicworldExpo.jpg