ελληνική μουσική
    790 online   ·  210.857 μέλη
    bassmonster
    08.06.2011, 23:03

    Καλησπέρα σε όλους τους φίλους-ες μουσικούς.

    Παρακολουθώντας τα δρώμενα στην μουσική κάποια χρόνια τώρα,θέλω να επισηνάπσω κάτι στην αντίληψή σας.Ενδιαφέρομαι να μαζέψω μουσικούς για να δημιουργήσουμε JAM NIGHTS...

    Θεωρώ ότι είναι κάτι το οποίο θα πρέπει να γίνεται για πολούς λόγους-η ενότητα της μουσικής προέρχεται απο την ενότητα εκείνων που την δημιουργούν.

    Δεν θέλω να υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο ύφος ή απαίτηση.Αγάπη για μουσική μόνο και θέληση για δημιουργεία.Καλώ λοιπόν όλους όσους διαβάζουν το μήνυμα εδώ να επικοινωνήσουμε για να μπορέσει να υπάρξει η ευκαιρία της γνωριμίας και να σταματήσει η περιθωριοποίηση να αναδειχθούν να ενωθούν οι μουσικοί της Ελλάδας...Δεν αντιπροσωπεύω κανέναν και κανένας εμένα.Είμαι 1 και κάνω σήμερα μια αρχή...Δεν υπάρχει χρηματικό όφελος ή ζήτηση απο εσάς.Μόνο καλή θέληση και υποστιριξη.Ενημερώστε όσους γνωρίζεται και επικοινωνήστε μαζί μου στο παρακάτω=serpenteye@hotmail.gr ή στο 6981130100.

    Θα χαρώ να ακούσω την οποιαδήποτε άποψη ιδέα ερώτηση.Δεν αναφέρομαι σε επαγγελματικά σενάρια.Μιλάω για μια κατάσταση,μια παρέα...Βραδυές όπου θα έρχεται ο καθένας με το όργανό του και θα ανεβαίνει να παίζει...Δεν υπάρχει καμοιά υποχρέωση μόνο δημιουργεία!

     

     

    Σας περιμένω!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 08-06-2011 23:11 ]


    trelakias
    08.06.2011, 23:17

    Ωραία ιδέα, δημιουργική και διασκεδαστική! {#emotions_dlg.thumbup}

     

    Πού όμως θα γίνονται αυτά?


    apostolis55
    09.06.2011, 16:16

    .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την apostolis55, 27-09-2016 03:19 ]


    joegr2002
    13.06.2011, 12:51
    ειμαι μεσα κι εγω, περιμενω νεα !!!!!!!!!!