ελληνική μουσική
    930 online   ·  210.853 μέλη

    Downloading... ο εφιάλτης μου (+τραγούδι)

    alani
    18.03.2005, 14:24
    HI GUYS...!ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ DOWNLOADING ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ....ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ FREE ΤΟ KAZAA K TO SHAREAZA ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ SEARCH ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑDVANCED ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΟΥΝ...Τ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;;;Τ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ;;;;; Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΛΕΝΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ REFREN:"BLACK,BLACK HEART I WISH YOU'D OFFER MORE I WISH YOU'D MAKE IT EASIER..." Η' ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....ΑΥΤΑ...
    CHEERS MY FRIENDS...LET THE MUSIC BE THE GUIDE...!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: alani on 18-03-2005 14:26 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 18-03-2005 15:57 ]
    jorge
    18.03.2005, 14:31
    Τρία λάθη... Μα γιατί θέλετε να κουράζετε τους moderators;


    Πρώτον: Γράφεις το μήνυμα σε ΛΑΘΟΣ κατηγορία
    Δεύτερον: Γράφεις το θέμα ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ
    Τρίτον: Στο μήνυμά σου ρωτάς 2 διαφορετικά πράγματα, έπρεπε να τα διαχωρίσεις.

    Από δω και στο εξής τέτοια απαράδεκτα μηνύματα θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.
    pastella
    18.03.2005, 14:37
    Λοιπον από τέτοια προγράμματα προτείνω πλέον το limewire που μπορεις να το βρεις στο Limewire

    το ΚΑΖΑΑ εχει πλεον αρκετους ιους και διαφορα άλλα και πολλα χαλασμενα αρχεια.

    Αν δεν σου κατεβαζει κοιταξε τις επιλογες αναζητησης που έχεις θέσει στα Options και αν εχεις ενεργοποιημένο κάποιο firewall.

    Το τραγούδι που ψάχνεις λέγεται Black Black Heart και το ερμηνεύει o David Usher.
    alani
    18.03.2005, 14:44
    Συγνωμη για τα λαθη,οντως ειναι απαραδεκτα...Απλα βιαζομουνα...Οσο για την κατηγορια,δεν ηξερα σε ποια να γραψω.Ειμαι καινουργια εδω και προσπαθω να προσαρμοστω....Δεν το παιρνω προσωπικα γιατι εχω δει και αλλα τετοια μηνυματα,μαλλον ειναι υπενθιμιση για μενα και για ολους...Ομως μηπως ξυπνησαμε με ασχημη διαθεση;;;;Λιγο αποτομο ηταν το μηνυμα σου....Παντως θα προσπαθησω να μη ξανακανω τετοια λαθη...Σε ευχαριστω για την υποδειξη!
    Cheers my friends...Let the music be the guide...!
    alani
    18.03.2005, 14:46
    Σε ευχαριστω πολυ christine...!
    jorge
    18.03.2005, 15:22
    Quote:

    Το μέλος alani στις 18-03-2005 στις 14:44 έγραψε:

    Ομως μηπως ξυπνησαμε με ασχημη διαθεση;;;;Λιγο αποτομο ηταν το μηνυμα σου....




    Μια χαρά ξυπνήσαμε, ίσα ίσα. Ήρθαμε και στη δουλειά 2 ώρες αργότερα
    Ασφαλώς και δεν πρέπει να το πάρεις προσωπικά το μήνυμα, απλά πρέπει να καταλαβαίνετε οτι κάποια πράγματα στο MusicHeaven δε γίνονται μόνα τους. Όσοι είμαστε Moderators έχουμε τις δουλειές μας και ο χρόνος μας είναι πολύτιμος. Εθελοντικά κάνουμε ότι κάνουμε...
    Λίγη υποστήριξη ζητάμε