ελληνική μουσική
    706 online   ·  210.869 μέλη

    Θέλω τη γνώμη σας ...... και σήμερα!!!!!

    aggelikhkoytsogiannh
    20.10.2011, 09:14

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : aggelikhkoytsogiannh στις 04-11-2011 09:31 ]


    Peace4Us
    22.10.2011, 21:27
    ουαου! ειναι καταπλυκτικο! εχεις πραγματικα ταλεντο Αγγελικη! μπραβο να συνθεσεις και μουσικη για συνοδεια! αξιζει! και παλι ευγε!
    aggelikhkoytsogiannh
    23.10.2011, 11:01

    Σ΄ευχαριστώ πολύ Φένια και μόνο που ασχολήθηκες, έστω κι αν ειρωνεύτηκες... Σ' ευχαριστώ!!


    tsioanna
    29.10.2011, 05:19
    Φαντάζομαι ότι θα μπορώ να πω τη γνώμη μου,χωρίς φόβο και πάθος ! Αγγελική μου,βρίσκω τους στίχους σου λίγο ασυνάρτητους Δεν έχουν μια λογική σύνδεση με αποτέλεσμα να μη βγάζουν αυτό που θέλεις να εκφράσεις !
    freddieKrueger
    29.10.2011, 09:12

    Καλημέρα...και τα δύο ποιήματα βασίζονται σε όμορφες κι έξυπνες συλλήψεις...το πρώτο στην αγάπη που δεν καλουπώνεται και πάντα(?) εκπληρώνεται αν είναι αληθινή και το δεύτερο,αν κατάλαβα καλά στην παρομοίωση της ζωής με σημεία στίξης όπως τα θυμαστικό που υποδηλώνει έκπληξεις(ευχάριστες ως επί το πλείστον)αλλά επίσης η γραμμή που την σταματάει μια τελεία...

    Αγαπητή μου φίλη,έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως κάποιος δεν πρεπει να κρίνει μόνο με τη λογική του και το μυαλό,αλλά και με την καρδιά και το συναίσθημα...

    Αν εξαιρέσεις λοιπόν την προχειρότητα σε ορισμένους στίχους από τη στιγμή που έκανες την καρδιά μου να συγκινηθεί και να αυξηθού λίγο οι πλαμοί της νομίζω ότι πέτυχες να με κερδίσεις,εμένα τον τυχαίο αναγνώστη που σε διάβασε...συνέχισε να γράφεις...βελτίωσε τον τρόπο γραφής σου...και θα δεις που ο ενας θα γινουν δυο οι δυο τρεις κοκ


    aggelikhkoytsogiannh
    29.10.2011, 10:46
    Ευχαριστώ πολύ και τους δυο αναγνώστες, ιδιαίτερα τον Χρήστο που δίνει βάσει στο συναίσθημα!!!!