ελληνική μουσική
    523 online   ·  210.881 μέλη

    Ώρες παραγωγών

    guitarlife
    07.02.2012, 14:49

    Καλησπέρα σε όλους.Τρίτη 7 Φεβρουαρίου 2012.

    Πώς είναι δυνατόν βρε παιδιά από τις 10 η ώρα το πρωί μέχρι τις 16:00 που θα παίξει ο πρέσβης να έχουμε κενές ώρες ίσως να γεμίζαν οι παραγωγοί μας τα κενά γιατί πιστεύω είναι πολλές οι ώρες οι κενές.Και συγνώμη που το θέτω έτσι,δεν είμαι Αρμόδιος εγώ απλά είναι άσχημη εικόνα του σταθμού και πήρα το θάρρος να γράψω.Ευχαριστώ θερμά.


    presvis77
    07.02.2012, 15:15

    Και αν δεν μπορεί κάποιος [συμπληρώνω] να παίζουν κάποιες παλαιότερες ηχογραφημένες εκπομπές διαφόρων παραγωγών...Να έχει και λίγο αίσθημα η μουσική...


    guitarlife
    07.02.2012, 15:30
    Και αν δείς Λαζαρε μετά από σένα αλλάζουν πόσοι παραγωγοί...νομίζω ότι έχω δίκιο.
    presvis77
    07.02.2012, 15:37
    Τί πιστευεις ότι φταίει και κανείς δεν μπορεί αυτές τις ώρες? Εγώ πιστευω ότι δεν βολεύει απλά η ώρα!!! Γιάυτό προτεινω κονσέρβες από παραγωγούς [όλων] με σύνθημα για τις κενές ώρες ΄΄LAST RADIO''ON MUSICHEAVEN...
    guitarlife
    07.02.2012, 15:42
    Λάζαρε είστε πολλοί παραγωγοί σε λάθος ώρες και για μένα τα μονάωρα θα πρέπει να τα σταματήσουν,πάντα την γνώμη μου λέω και καλό θα ήταν όταν κάνουν εγγραφές νέοι παραγωγοί να τους ρωτάει το χέβεν τί ώρες μπορούν
    presvis77
    07.02.2012, 15:45
    θα τα πούμε μέσα στο chat γιατί πρέπει να ξεκινήσω σε λιγάκι...
    antwnispatra
    14.02.2012, 20:18

    Αν και πέρασαν αρκετές μέρες από το άνοιγμα του θέματος,θα πω τη γνώμη μου για τις ώρες που αναφέρατε.

    Υποθέτω τα πρωινά πως οι πιο πολλοί έχουν τις δουλειές τους και είναι σαφώς πιο δύσκολο να καλυφθούν αυτές οι ώρες.

    Υπάρχει μεγάλη κάλυψη από παραγωγούς αφού αν δούμε το πρόγραμμα τις πιο πολλές μέρες υπάρχει παραγωγός ως τις 3 τη νύχτα.Και το τελευταίο διάστημα έχουν προστεθεί αρκετοί παραγωγοί στην παρέα μας.

    Νίκο μιας και το έθεσες...έχεις χρόνο τα πρωινά;

     


    pastella
    15.02.2012, 23:09

    Όταν κάποιος κάνει αίτηση για εκπομπή, επιλέγει και ώρες.

    Αν κάποια στιγμη δεν μπορεί να κάνει, το λέει ή ανταλλάσει με παραγωγό ώρες μετά από συνεννόηση.

    Τα πρωινά είναι άχαρα, οι περισσότεροι έχουν δουλειά ή άλλες δουλειές. Είναι δύσκολο σε έναν ερασιτεχνικό σταθμό να το καταφέρεις το 24ωρο πρόγραμμα.

    Αυτό με τις κονσέρβες θα μπορούσε να γίνει, ενδεχομένως μερικές φορές ο server να παίζει καλές ηχογραφημένες εκπομπές.