ελληνική μουσική
    862 online   ·  210.851 μέλη

    Ευρωπαϊκές πατάτες:γκάφα της εε με ρατσιστικό σποτάκι!!!Αποσύρθηκε....

    optiras
    14.03.2012, 10:26

    Ο πολύς κινηματογράφος βλάπτει...Ιδιαίτερα αν δεν λειτουργεί ο εγκέφαλος...

    Κάποιοι φωστήρες στην εε-προφανώς φανατικoί κινηματογραφόφιλοι- ένέκριναν ένα σποτάκι εμπνευσμένο από την ταινία Kill Bill..

    Φυσικά μόλις κυκλοφόρησε στις 5 του Μαρτίου ξέσπασε σάλος,με σχόλια και κράξιμο στο ίντερνετ με αποτέλεσμα η ευρωπαϊκή επιτροπή να το αποσύρει αμέσως...

    '' Η Ευρώπη ως Ούμα Θέρμαν κατατροπώνει Κίνα, Ινδία και Βραζιλία! '' από την iefimerida  όπου υπάρχει και το βίντεο...Τ

    Το βίντεο έχει τον τίτλο ''μεγαλώνοντας μαζί''-άν είναι έτσι άσε καλύτερα-και καταλήγει ''Όσο περισσότεροι είμαστε, τόσο δυνατότεροι είμαστε''...Εμένα μου λες;''Και μαζί και μόνος,ίδιος είναι ο πόνος...''

    Το βίντεο σηκώνει παρωδία-για να δούμε μήπως σε λάκη λαζόπουλο ή ράδιο αρβύλα δούμε κάτι και γελάσουμε...

    Στην ελληνική έκδοση θα μπορούσαμε να φανταστούμε στη θέση των ''ξένων'' τσολιάδες,υπό το ''Αχ ευρώπη εσύ μας μάρανες'' του πανούση,και την στιγμή που περικυκλώνονται να φωνάζουν:αέρα !Απάνω τους!Το βίντεο σταματα-υπάρχει και η λογοκρισία βλέπετε-και εμφανίζεται  από κάτω σαν σύνθημα make love not economic war!Greeks do it better!

    Υ.Γ.:φυσικά υπήρξε και η απολογία για την γκάφα...Πως είναι στα αγγλικά η έκφραση ''βρε ουστ κοπρόσκυλα'' ;


    kamelia8
    14.03.2012, 11:40

    Ω ναι, προφανώς πρόκειται για γκάφα. Βεβιασμένη κίνηση θα μπορούσα να την πω. Μα καλά, κοτζάμ ΕΕ, δεν έχει κοινωνιολόγους και λοιπά να της πουν το προφανές;

    Οι σατυρικές εκπομπές θα το τσακώσουν αμέσως το βίντεο, δεν υπάρχει περίπτωση να περάσει έτσι απαρατήρητο!

    ΥΓ1: Νομίζω πως είναι: "vre oust shitdogs" ή κάτι τέτοιο! {#emotions_dlg.happycrazy}