ελληνική μουσική
    818 online   ·  210.853 μέλη

    Τι κάνεις σήμερα το βράδυ;

    xristos
    17.06.2005, 14:31
    ΜΗκια έχετε καμιά ιδεά της προκοπής για το τι να κάνουμε σήμερα το βράδυ στην εκπομπή; Παπαστάθη και Παπαμιχάλης σας παρακαλούν να σκεφτείτε κάτι δροσερό, ανάλαφρο, γουστόζικο, σκαμπρόζικο, περιπετειώδες, και τέλος πάντων κάτι καθόλου ΜΕΛΩΔΙΑ....

    Σας ευχαριστούμε!

    Περιμένουμε!



    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: xristos on 17-06-2005 14:32 ]
    vivip
    17.06.2005, 14:35
    ...Σκοπός της ραδιοφωνικής υπερπαραγωγής είναι να γελάσουμε και να ξαναγελάσουμε πολλλλλλυυυυυυυυυυυ

    Περιμένουμε απόψεις, ιδέες.... προτάσεις και όχι παραγγελιές

    (γιατί Χορχε, εγώ μεταδίδω τις παραγγελίες σου και εσύ μου μειώνεις τις χρυσές μου νότες!!!)
    jorge
    17.06.2005, 15:02
    Γι' αυτό έχεις πάρει αγκαλιά αυτή τη μεγάλη νότα και δε λες να την αφήσεις;;




    Περιμένουμε με ανυπομονησία την εκπομπή, με την προϋπόθεση να έχουμε σήμα στη διαδρομή μέχρι την Αρκαδία!
    vivip
    17.06.2005, 15:10
    Ναι βρε, γιατί κάποια μέρα θα γίνει δική μου!!!!


    (κι εσύ θα ζηλεύεις που έχεις πολλές αλλά όχι τέτοιες...xxxx)
    xristos
    17.06.2005, 15:21
    Θα γίνω λίγο πιο αναλυτικός γιατί μπορεί να μην έχετε ιδέα για ποιο πράγμα σας ζητάμε την βοήθεια σας. Κάθε Παρασκευή βράδυ στον Μελωδία 12-2 βγάζουμε ακροατές στον αέρα, αφού πρώτα έχουμε βάλει ένα θέμα...

    Ψάχνουμε λοιπόν ένα θέμα για να συζητήσουμε με τους ακροατές σήμερα το βράδυ... και θέλουμε να γελάσουμε πολύ!

    Μην πάει ο νους σας σε Μελωδία = Σοβαρός Σταθμός = Κατάθλιψη = Βγάζω τα εσώψυχά μου, γιατί την νύχτα της Παρασκευής γινόμαστε σούργελα...

    Ενδεικτικά σας αναφέρω προηγούμενα θέματα:

    Καμάκι: Πως προσεγγίζετε αυτόν/ην που σας αρέσει
    Ποιο τραγούδι σας θυμίζει πολλά.
    Πως περνάτε στον γάμο σας
    Λεύκωμα: Τι εστί έρως, ανήρ, γυνή κ.λ.π.

    Αυτά είναι τα 3 τελευταία...

    Για σκεφτείτε pleaaaaase!

    ...θα χάσω είχα πει, μα κερδίζω.


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: xristos on 17-06-2005 15:32 ]
    cheroubino
    17.06.2005, 15:36
    Με τους φίλους μου γελάμε πολύ όταν διηγούμαστε περιπτώσεις που έχουμε γίνει ΡΕΖΙΛΙ!

    Φαντάζομαι ότι και με την κάλυψη της ανωνυμίας, οι καταθέσεις εμπειριών θα είναι πιο εύκολες, πιο ειλικρινείς και σαφώς ξεκαρδιστικές!

    Αν και, δυστυχώς, δε θα σας ακούσω το βράδυ, εύχομαι ό,τι και να κάνετε να γελάσετε πάαααρα πολύ!

    Besos!
    xristos
    17.06.2005, 15:40
    Quote:

    Το μέλος cheroubino στις 17-06-2005 στις 15:36 έγραψε:

    Με τους φίλους μου γελάμε πολύ όταν διηγούμαστε περιπτώσεις που έχουμε γίνει ΡΕΖΙΛΙ!

    Φαντάζομαι ότι και με την κάλυψη της ανωνυμίας, οι καταθέσεις εμπειριών θα είναι πιο εύκολες, πιο ειλικρινείς και σαφώς ξεκαρδιστικές!

    Αν και, δυστυχώς, δε θα σας ακούσω το βράδυ, εύχομαι ό,τι και να κάνετε να γελάσετε πάαααρα πολύ!

    Besos!





    Ήταν η προηγούμενη εκπομπή που κάναμε με την Βιβή: Η "ρόμπα " της ζωής σας...

    Ευχαριστούμε πολύυυυυυυυυυυ πα΄ντως
    jorge
    17.06.2005, 15:40
    Ααα... Εχει γίνει τέτοια εκπομπή. Μάλιστα είχε τον τίτλο ... ΡΟΟΟΟΜΠΑ !
    vivip
    17.06.2005, 15:44
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 17-06-2005 στις 15:40 έγραψε:

    Ααα... Εχει γίνει τέτοια εκπομπή. Μάλιστα είχε τον τίτλο ... ΡΟΟΟΟΜΠΑ !





    Βεβαίως, αγαπητέ...
    Με την υποσημείωση: "Γινόμαστε ρόμπα καθημερινά, τώρα έχεις την ευκαιρία σου κι εσύ!"

    υ.γ. Έχασες αυτή τη συνάντηση, Χορχε??!!!
    (τσ...τσ....τσ....)
    jorge
    17.06.2005, 15:51
    Θυμάσαι μια ιστορία με έναν καθυστερημένο που αντί να βάλει τον καφέ στην κούπα, τον έβαλε στα ...παγάκια;;;

    Δοξάστε με!
    cheroubino
    17.06.2005, 15:51
    ...κι επειδή δεν καταθέτω έτσι γρήγορα τα όπλα, ακούστε κι αυτό:

    "Σας δίνεται η εξής ευκαιρία: για 5 λεπτά σας ακούει και σας βλέπει όλος ο πλανήτης (τι κάνει η πρόοδος της τεχνολογίας, ε;). Τι κάνετε, τι λέτε; (Παναγία μου, άγχος!)"

    Εεε; Καλύτερο;

    ΞαναBesos!
    alexk
    17.06.2005, 15:53
    karaoke on-air
    Παιζει;


    xristos
    17.06.2005, 15:57
    Quote:

    Το μέλος alexk στις 17-06-2005 στις 15:53 έγραψε:

    karaoke on-air
    Παιζει;







    Ωραίο, αλλά θα βγουν ακροατές στον αέρα;;;;
    Ωραίο, χαχαχαχα
    alexk
    17.06.2005, 16:04
    Αν ΄εχεις ΄ορεξη παντου βγαινεις...!
    Ειναι λιγο προβλημα τα λογια βεβαια, αλλα ο καθενας ξερει και απο κατι!
    Να, εγω για παραδειγμα,
    "φιρστ αι γουος αφρειντ...."
    avgi
    17.06.2005, 16:05
    τι λέτε για να βγουν οι τηλεθεατές στον αέρα και να πουν την καλύτερη φάρσα που έκαναν ή τους έχουν κάνει;

    μια άλλη καλή ιδέα μπορεί να είναι να λέτε μια αόριστη λέξη και οι ακροατές να προσπαθούν να φτιάξουν το πιο ωραίο/αστείο δίστιχο/τετράστιχο;;; ίσως σαν κρητική μαντινάδα;




    If I could just see you Everything would be alright If I had to see you This darkness would turn to light And I would walk on water And you will catch me if I fall And I will get lost into your eyes And everything will be alright...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: avgi on 17-06-2005 16:06 ]
    XeniaRodo
    17.06.2005, 16:09
    εγώ προτείνω την "εκδίκηση του υπαλλήλου"

    δηλαδή παίρνω τηλ και κάνω το αφεντικό μου ρεζίλι, λέγοντας μια βλακεία που έχει κάνει και την έχει πατήσει και εγώ χαιρόμουν...

    τι κακια που είμαι.... σήμερα
    vivip
    17.06.2005, 16:26
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 17-06-2005 στις 15:51 έγραψε:

    Θυμάσαι μια ιστορία με έναν καθυστερημένο που αντί να βάλει τον καφέ στην κούπα, τον έβαλε στα ...παγάκια;;;

    Δοξάστε με!





    Πάντα είχα την απορία...
    Σου'χει γίνει συννήθεια?