ελληνική μουσική
    851 online   ·  210.855 μέλη
    kostas14
    24.06.2005, 23:45
    Στο musicheaven τις προηγούμενες μέρες συνέβει ένα γεγονός απαράδεκτο...
    Δε θα αναφερθώ περισσότερο ούτε θα αναφέρω κάποια usernames...
    Οι εμπλεκόμενοι ξέρουν τι συνέβει και καλό θα ήτaν να παρθούν κάποια μέτρα προστασίας των μελών και κάποια μη επιθημητά μέλη να πάρουν πόδι για να μη μετατραπεί το musicheaven σε ένα συνηθησμένο site...

    Scorpions,Metallica,Black Sabbath,AC/DC,Kiss......
    I live my myth.....


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 25-06-2005 00:14 ]
    GL
    25.06.2005, 01:00
    Βρε Κωστακη???
    Επειδη υποψιαζομαι τι υπονοεις,θα ηθελα αυτες τις υποψιες μου να μας τις πεις ξεκαθαρα.....
    Γιατι το να λεμε διαφορα για τον οποιονδηποτε τοτε αυτο σημαινει οτι πρωτα δεν σεβομαστε τον εαυτο μας!
    Μιλησε εσυ ΞΕΚΑΘΑΡΑ τι θες να πεις και απο εκει και περα υπαρχουν οι υπευθυνοι να κανουν αυτο που πρεπει...(αν και το εχουν κανει ηδη...)
    Σε περιμενω να μιλησεις ΚΑΘΑΡΑ.......
    TheAuthority
    25.06.2005, 01:23
    εμμμμμμμμμμμμ.......
    τι ακριβως εγινε?????
    γιατι ειναι βλακεια (κατα την ταποινη μου γνωμη) να κανεις τετοιο post χωρις να λες ουτε γενικως τι εγινε...
    kostas14
    26.06.2005, 12:07
    Κοιτάχτε ...τα άτομα που εμπλέκονται, ή μάλλον ΤΟ άτομο το οποίο είναι θύμα αυτής της συμπεριφοράς μπορεί να μη θέλει να μάθουν όλοι τι συνέβει...
    Scorpions,Metallica,Black Sabbath,AC/DC,Kiss......
    I live my myth.....


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: kostas14 on 26-06-2005 12:51 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: kostas14 on 27-06-2005 11:41 ]
    nefos
    27.06.2005, 02:11
    Quote:

    Το μέλος kostas14 στις 26-06-2005 στις 12:07 έγραψε:

    Κοιτάχτε ...τα άτομα που εμπλέκονται, ή μάλλον ΤΟ άτομο το οποίο είναι θύμα αυτής της συμπεριφοράς μπορεί να μη θέλει να μάθουν όλοι τι συνέβει...Θα πώ μόνο ότι το θέμα αφορά την Antri14 και το Stathi17 και ότι την μαλακ..α την έκανε ο 2ος στην Antri...Tώρα,αν έχει τα κότσια ας βγει αυτός να πει τι έκανε και να ζήτησει συγγνώμη...

    Scorpions,Metallica,Black Sabbath,AC/DC,Kiss......
    I live my myth.....
    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: kostas14 on 26-06-2005 12:51 ]





    Bρε Κωστή από πότε η ¶ντρη έχει ανάγκη το δικό σου "δικηγοριλίκι" ; ;
    Σιγά μην σε κάνουμε "Τατιάνα του Music Heaven" .
    Και στην τελική υπάρχουν και τα ΠΜ (προσωπικά μηνύματα) που θα μπορούσες κάλλιστα να στείλεις στους συντονιστές.


    kostas14
    27.06.2005, 11:03
    Νεφέλη μου δεν την έχω δει δικηγόρος της άντρι.Γι'αυτό και δεν ήθελα να αναφερθώ σε ονόματα και γεγονότα...Απλά μπορεί να έχουν συμβεί στο MusicHeaven και κάποια άλλα παρόμοια γεγονότα τα οποία να μην έχουν γίνει γνωστά(ξέρω εγώ τι λέω) και γι'αυτό σκέφτηκα να φτιάξω αυτό το topic...
    iris-the-black
    27.06.2005, 11:06
    Apo thn kalh tou th diathesh na vohthisei to paidi...
    nefos
    27.06.2005, 11:13
    Quote:

    Το μέλος kostas14 στις 27-06-2005 στις 11:03 έγραψε:

    Νεφέλη μου δεν την έχω δει δικηγόρος της άντρι.Γι'αυτό και δεν ήθελα να αναφερθώ σε ονόματα και γεγονότα...Απλά μπορεί να έχουν συμβεί στο MusicHeaven και κάποια άλλα παρόμοια γεγονότα τα οποία να μην έχουν γίνει γνωστά(ξέρω εγώ τι λέω) και γι'αυτό σκέφτηκα να φτιάξω αυτό το topic...





    @ γράφεις πως δεν ήθελες να αναφερθείς σε ονόματα. . αλλά το έκανες.
    @ γράφεις πως μπορεί να έχουν συμβεί παρόμοια γεγονότα (ξέρεις εσύ τι λες) . . . το μπορεί σου ααυτόματα αναιρεί το ξέρεις τι λες.
    @
    jorge
    27.06.2005, 11:15
    Η ενέργειά σου να ανοίξεις αυτό το topic και να αναφέρεις ΔΗΜΟΣΙΑ τα ΟΝΟΜΑΤΑ κάποιων μελών που ίσως είχαν κάποια διένεξη, και να αναφέρεις κιόλας και τι έγινε (ακόμα και με αυτές τις λίγες λεπτομέρειες) ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.

    Είναι αντίθετη στους ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ του MusicHeaven, τους οποίους θα έπρεπε να είχες διαβάσεις προσεκτικά, πριν γίνεις μέλος.

    Με ποιό δικαίωμα "καρφώνεις" και προσβάλεις κάποιο μέλος (stathis17); Με ποιά ιδιότητα; Και με ποιό δικαίωμα αναφέρεις ΔΗΜΟΣΙΑ οτι κάποιο άλλο μέλος (andri14) δέχτηκε κάποια λεκτική επίθεση; Που ήξερες οτι η Andri14 ήθελε να αναφερθεί κάτι τέτοιο δημόσια;


    Από εδώ και στο εξής σε παρακαλώ να ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΛΥ πριν ανοίγεις νέα topics και να μην εκμεταλλεύεσαι το δικαίωμα έκφρασης που σου προσφέρει το MusicHeaven.
    nefos
    27.06.2005, 11:18
    Quote:

    Το μέλος iris-the-black στις 27-06-2005 στις 11:06 έγραψε:

    Apo thn kalh tou th diathesh na vohthisei to paidi...





    καλή διάθεση το λέμε τώρα ; ; μήπως μπερδεύουμε κάποιες βασικές έννοιες τελικά ; ; κι επιμένω λοιπόν όχι προσωπικά στον Κώστα14 αλλά γιατί με θυμώνει η ανεξέλενκτη "κατινιά-στυλ εσπρέσοο φυλλάδας" κατάσταση.
    kostas14
    27.06.2005, 11:21
    ok sorry...Πάντως αρχικά δεν είχα καμία διάθεση να αναφερθώ σε ονόματα και γεγoνότα...Να πω ένα συγγνώμη στην andri αν την ενόχλησε αυτό το topic...


    Συγγνώμη
    andri14
    27.06.2005, 21:11
    Δε με ενόχλησε εμένα κάτι προσωπικά αλλά άλλους θα μπορούσε Κώστα μου. Δεν είναι θέμα αυτό για συζήτηση στο φόρουμ. Ξέρω πως δεν είχες κακές προθέσεις....Απλά προσέχουμε λιγάκι τί λέμε και που το λέμε.
    ktc
    03.08.2005, 16:08
    Quote:

    Το μέλος nefos στις 27-06-2005 στις 11:18 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος iris-the-black στις 27-06-2005 στις 11:06 έγραψε:
    [i]
    Apo thn kalh tou th diathesh na vohthisei to paidi...





    καλή διάθεση το λέμε τώρα ; ; μήπως μπερδεύουμε κάποιες βασικές έννοιες τελικά ; ; κι επιμένω λοιπόν όχι προσωπικά στον Κώστα14 αλλά γιατί με θυμώνει η ανεξέλενκτη "κατινιά-στυλ εσπρέσοο φυλλάδας" κατάσταση.

    [/I]


    ^ σωστος/η
    θα μπορουσες να στειλεισ pm σε αυτους που εμπλεκονται και να μην το μαθει ολο το forum !! δεν εχω τπτ μαζι σου απλα εινα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ το στυλ!
    Α! και κατι ακομα ποιος εισαι εσυ που θα πεισ σε καποιο αλλα μελος να... ΠΑΡΕΙ ΠΟΔΙ ???

    KTC_tech :
    you wanted the best and you got it ...
    the hottest band in the world.....





    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: ktc on 03-08-2005 16:09 ]
    dagger
    07.08.2005, 14:11
    χμμ μια ερώτηση σχετική

    στο βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν?
    KRITIKOS
    08.08.2005, 02:00
    sti vilariba exoun faei kai twra pinoun kai sodes