ελληνική μουσική
    860 online   ·  210.855 μέλη

    Στέλιος Πισής – Προσωπική ιστοσελίδα

    Stelios_cy
    02.07.2005, 10:48
    Αγαπητοί φίλοι του MusicHeaven,

    Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι εδώ και λίγες μέρες άρχισε τη λειτουργία της η προσωπική μου ιστοσελίδα, η οποία αναφέρεται στη ζωή και τη μουσική μου.
    Η ιστοσελίδα θα ανανεώνεται συνεχώς και στοχεύω να γίνει ένα μέρος που να μπορεί κάποιος να διαβάσει και ίσως να ακούσει ότι έχει σχέση μαζί μου.

    Η διεύθυνση της προσωπικής μου ιστοσελίδας είναι: www.steliospissis.com.cy
    Θα χαρώ πολύ να ακούσω τα σχόλιά ή και τις εισηγήσεις σας για το πως θα μπορούσε να βελτιωθεί η ιστοσελίδα μου.

    Σας ευχαριστώ πολύ
    Στέλιος Πισής


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Stelios_cy on 02-07-2005 10:49 ]
    vouliakis
    02.07.2005, 12:47
    Στέλιο, καλορίζικη η ιστοσελίδα.
    Είναι πολύ καλά σχεδιασμένη. Αν κάτι της λείπει είναι ίσως κάποια mp3-δείγματα της δουλειάς σου. Σίγουρα όμως το έχεις στο μυαλό σου σαν επόμενο βήμα...




    jorge
    02.07.2005, 13:10
    Είναι πλήρης η σελίδα, πέρα από τα MP3 δε χρειάζεται κάτι άλλο, μπράβο Στέλιο

    Κι ένα μικρό κόλπο για να εμφανίζονται πιο γρήγορα οι φωτογραφίες της αρχικής σου σελίδας: Με ένα πρόγραμμα γραφικών πάρε τις φωτογραφίες και μείωσέ τους τις διαστάσεις, ώστε να πιάνουν ακριβώς το χώρο που θέλεις. Στη συνέχεια σώστες με διαφορετικό όνομα και βάλτες στην αρχική σου σελίδα.

    Εβαλα τη σελίδα σου και στον Μουσικό Κατάλογο του MusicHeaven, στην κατηγορία των συνθετών
    Spilman44
    02.07.2005, 15:05
    Ν'ασαι καλά να μας διδάσκεις τον τρόπο που αγαπάς, και να μας εμφυτεύεις την αξιέπαινη ενέργειά σου !
    istoxastis
    02.07.2005, 19:13
    Καλωσορίζω με χαρά την ιστοσελίδα σου, η παρουσία και η σίγουρη επιτυχία της , τιμά το χώρο του διαδίκτιου. Συγχαρητήρια!
    santourman
    02.07.2005, 19:40
    Στέλιο συγχαρητήρια. Ο Θεός να σου δίνει δύναμη ώστε να συνεχίσεις τη μουσική σου σταδιοδρομία. Περιμένουμε και άλλα από σένα!
    Stelios_cy
    05.07.2005, 12:58
    Παιδιά σας ευχαριστώ για καλά σχόλια.
    Θα φροντίσω σύντομα να προσθέσω και ηχητικά δείγματα της δουλειάς μου για να γίνει πλήρης η ιστοσελίδα.