ελληνική μουσική
    876 online   ·  210.854 μέλη

    Η Άλκηστις πού ήταν?????

    malastrana
    12.07.2005, 01:26
    Στη μεγάλη συναυλία που έγινε για τη Βίκυ Μοσχολιού πήραν μέρος όλες οι σπουδαίες κυρίες του τραγουδιού, εκτός από την Πρωτοψάλτη...Μαρινέλα, Γαλάνη, Αλεξίου, Μπάμπαλη, Ασλανίδου, Κανά, Αρβανιτάκη, Γλυκερία, Τσαλιγοπούλου, Τσανακλίδου... Δεν ακούγεται ...κάπως, το ότι έλειψε εκείνη????
    jorge
    12.07.2005, 09:18
    Αυτό μου ακούγεται σαν το "Γιατί δεν πήγε ο Ψηνάκης στο πάρτυ του Σάκη Ρουβά"

    Ποιός ο λόγος να τα ψάχνουμε τώρα αυτά; Μήπως παρασυρόμαστε από τη λογική των μεσημεριανών εκπομπών που προσπαθούν να ανακαλύψουν σκάνδαλα και να δημιουργήσουν θέματα εκ του μηδενός;


    EffieKakaflika
    12.07.2005, 11:02
    Για να μην ανησυχείς άκουσα ότι ήταν στην Ιταλία. Η Βιτάλη μου έλειψε από το σύνολο...
    aggeliki
    12.07.2005, 13:08
    Η Αλκηστις στις 9?7 είχε συναυλία στην Ισπανία...Οποτε η παρουσία της ήταν αδύνατη...

    επίσης η Χαρούλα όταν ερωτήθηκε γιατί δεν είναι και άλλες τραγουδίστριες απάντησε «Θα απαντήσω σταράτα. Σίγουρα θα υπάρχουν καλλιτέχνες που θα ήθελαν να είναι στη συναυλία, αλλά εγώ κάλεσα την παρέα μου. Που ήξερα πως θα μπορούσαμε να συνεννοηθούμε. Αν αυτό το πράγμα άνοιγε πολύ - και θα μπορούσε να ανοίξει - δεν θα βρίσκαμε άκρη».

    LithiHios
    12.07.2005, 16:58
    Egw pistevw pws perissotero einai h Vitalh, opws kapoios anefere prin, sto stil ths Mosxoliou para h Alkisths
    malastrana
    12.07.2005, 19:32
    Δεν το ήξερα αυτό για την 'Αλκηστη στην Ισπανία, ευχαριστώ για την ενημέρωση...Και όντως θα έπρεπε να είναι και η Βιτάλη...