ελληνική μουσική
    677 online   ·  210.857 μέλη
    ZOI
    18.05.2003, 11:01
    λοιπον εν οψει πανελληνιων εξετασεων ηθελα να ευχηθω καλη επιτυχια σε ολους οσους δινουν!να ανταμειψετε τους κοπους μιας χρονιας και μακαρι να εχετε τα καλυτερα αποτελεσματα.οσοι ειστε 3η λυκειου να καταφερετε να περασετε στη σχολη της επιλογης σας,οσοι ειστε 2α να βγαλετε τον καλυτερο βαθμο!χωρις αγχος φυσικα.
    λοιπον καλο διαβασμα και καλη επιτυχια ξανα και θα τα ξαναπουμε σε ενα μηνα σχεδον.μηνας ειναι θα περασει!!


    .....so kiss me and smile for me,tell me that you'll wait for,hold me like you'll never let me go.....
    jorge
    18.05.2003, 13:52
    Ζωίτσα,

    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και σε σένα και να περάσεις όπου επιθυμείς!
    Και χωρίς άγχος έτσι; Δε χάνεται και ο κόσμος

    Και σε συμβουλεύω να κλείσεις το PC τον επόμενο μήνα, εδώ θα είμαστε, δε μας χάνεις
    composer
    18.05.2003, 13:53
    Bravo ZOI akoma ena kalo topic anoixes!

    Tha ithela kai egw me tin seira mou na euxithw se ola ta paidia pou dinoun panellinies , kali epityxia kai kalo kouaragio!!

    Ola tha pane kala....min anxwneste kai min peinete pollous cafedes!

    Polla filia se olous
    Nektarios
    18.05.2003, 14:06
    good luck se olous paides.Oti kai na ginei kanenas den xanetai...Elpizw oloi na perasoun opou epithimoun!!!!
    SamarasAris
    18.05.2003, 14:19
    Γεια χαρά σε όλους και από μένα. Δεν ξέρω την ηλικία σας αλλά τουλάχιστον από τη συζήτηση φαίνεται ότι όλοι έχετε περάσει εξετάσεις πανελλήνιες. Σαν μικρός λοιπόν εγώ (2α Λυκείου) θα ήθελα να σας ρωτήσω πως είναι το πνεύμα των πανελληνίων γιατί ομολογώ ότι έχω αγχωθεί λιγάκι.
    ZOI
    18.05.2003, 14:47
    !jorge ακριβως αυτο λεω να κανω....δε βαριεσαι ειπαμε μηνας ειναι....
    επισης οσο για το να περασω οπου επιθυμω,σας ευχαριστω πολυ αλλα φυλαξτε την ευχη για του χρονου για μενα!αρη εγω δεν εχω περασει πανελληνιες.φετος ειναι το βαπτισμα για μενα!!γιατι εχεις αγχωθει???μην αφηνεις να σε νικησει ο φοβος.δε χρειαζεται να πανε χαμενοι οι κοποι μιας χρονιας.σιγα,θα περασει κι αυτο χωρις να το καταλαβουμε καν ισως.το λιγακι αγχος που λες οτι εχεις δε θα σε βλαψει αρκει να μην παρει μεγαλες διαστασεις....κουραγιο λοιπον,καλο διαβασμα,χωρις φοβο,κι ολα θα περασουν.και σκεψου ποσοι το περασαν αυτο και επιβιωσαν !εσυ θα εχεις προβλημα?σιγα μην πεθανουμε κιολας!!!και δεν παμε σαν να εχουμε κιολας ηττηθει!!οι πανελληνιες ειναι μια ακομα μαχη,κι αν τη χασεις τιποτα δε χαθηκε.προς το παρον ομως να σκεφτεσαι οτι θα την κερδισεις.

    κομμενες οι ανησυχιες λοιπον...θελω ηθικο ακμαιο!!!εμεις ασχολουμαστε με τη μουσικη !μπροστα σε λιγες ερωτησεις θα φοβηθουμε??οχι δα!και οσο για το πνευμα των πανελληνιων δε θα διαφερει και πολυ απο το πνευμα των εξετασεων που εδωσες περυσι.φανταζομαι....κουραγιο μας και ολα θα πανε καλα
    composer
    18.05.2003, 14:55
    Poly swsta Zooula!Oi panellinies einai apla mia maxi ...alla oxi o pelemos!

    Ston Ari tha pw ..kat arxin kali epityxia kai na prospathisei na min exei anxos!

    Apla oti tha grafeis esy tha grafoun kai polla paidia se oli tin Ellada..auto einai mono!

    Poly xekourasi kai oxi poly xenyxti(ennow sto diavasma )


    Ola tha pane kala!
    Dont worry ....be happy!!

    dEUS
    18.05.2003, 15:24
    Moufa oi panellinies...
    ZeNiA
    18.05.2003, 15:38
    Ο επιμένων νικά, κι εγώ ευτυχώς είμαι μία απ' αυτούς...
    Έδωσα πέρυσι εξετάσεις από τεχνολογική για πολιτικός μηχανικός και ενώ όλα έδειχναν ότι δε θα τα κατάφερνα τελικά επέμεινα και να 'μαι τώρα! Στο πολυτεχνείο της Ξάνθης στο τμήμα πολιτικών μηχανικών....
    Μ' αυτό θα ήθελα να δείξω στα παιδιά που δίνουν ότι ακόμη κι αν σε ένα μάθημα δεν πάνε καλά, δε χάθηκε κι ο κόσμος! Να βάλουν τα δυνατά τους στα υπόλοιπα και να κυνηγήσουν τα όνειρά τους.
    Εξάλλου δεν είναι μόνο η Αθήνα και η Θεσσαλονίκη πόλεις της Ελλάδας! Και η Ξάνθη μια χαρά πόλη είναι και μάλιστα με πολύ ωραίο καρναβάλι. Μη φοβηθείτε λοιπόν να φύγετε απ' τον τόπο κατοικίας σας. Είναι καλύτερα να είστε σε μια σχολή της αρεσκείας σας και να έχετε το δικό σας σπίτι (!) παρά να είστε στην π.χ στη Αθήνα σε μία σχολή απ' την οποία δε θα αποφοιτήσετε ποτέ αν δε σας αρέσει.
    Αυτά λοιπόν από μένα και καλή τύχη σε όλους...
    KIT_KAT
    18.05.2003, 19:49
    Καλή επιτυχία σε όλους μας να ευχηθώ και όσο το δυνατόν καλύτερα αποτελέσματα!!
    Όσο γι'αυτούς που δίνουν πανελλήνιες... ψυχραιμία παιδιά...
    άλλωστε, αυτά είναι τα εύκολα... τα δύσκολα αρχίζουν μετά!!
    Πάνω απ'όλα όχι άγχος -σε όλους μας- γιατί ό,τι είναι για καλό να γίνει θα γίνει, οπότε τουλάχιστον ας το δεχθούμε με χαμόγελο!!
    keep walking
    Φιλιάα!!!
    priftisnikolaos
    18.05.2003, 20:58
    ...xaxa dEUS to 8eteis polu wraia!!!

    Zoi, exeis tis euxes mou gia kala apotelesmata, opws kai opoios allos vrisketai sthn idia 8esh me sena! Pantws oti kai na 3hmerwsei h epwmenh mera, esy pshla to kefali...


    Y.G. ZeNiA, polu wraia h 3an8h ontws, ektos apo to karnavali einai omorfa kai sthn giorth ths palias polhs ton Septemvrh....elpizw na peraseis wraia sthn 3an8h loipon!!!
    gate
    19.05.2003, 01:12
    Ζωίτσα, Εύα και όποιο άλλο παιδί δίνει εξετάσεις τώρα....καλή επιτυχία....
    Εύχομαι απ' την καρδιά μου να πετύχετε ό,τι επιθυμείτε
    Σιγουριά και θάρρος έτσι..? Είναι κι αυτή μια μάχη που δίνετε κι ίσως από τις πιο σημαντικές...
    Οι περισσότεροι περάσαμε από το κανάλι αυτό και ξέρουμε το άγχος. ...
    Δυστυχώς δε θα φύγει παρά μόνο την ημέρα των αποτελεσμάτων...
    Έτσι είναι...Ό,τι άλλο και να λέμε τώρα θα είναι κουβέντα παρηγοριάς...

    Αλλά σε περίπτωση αποτυχίας να θυμάστε ..
    ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ
    eva
    19.05.2003, 09:16
    Για πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω τυχερή που είμαι από την Κύπρο. Πρώτον γιατί δεν έχω τόσο σημαντικές εξετάσεις και τα δύο τέλευταία χρόνια του Λυκείου και τα δύο χρόνια και δεύτερον γιατί όσο να 'ναι το πανελλήνιο από το παγκύπριο διαφέρουν κατά πολύ.
    Ζωή και Άρη καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά!
    Ζωή για το P.C. το σκέφτηκα κι εγώ αλλά δεν πιάνει. Τουλάχιστον δυο-τρεις φορές τη βδομάδα το 'χω ανάγκη να κάνω τη βόλτα μου από δω.
    Οπότε βάλτε τα δυνατά σας κι ο Θεός βοηθός!
    Giorgos
    19.05.2003, 15:52
    Καλή επιτυχία από καρδιάς κι από μένα στην Εύα, την Ζωή και τον Άρη, αλλά και σε όποιο άλλο μέλος του M/H δίνει πανελλήνιες. Τώρα που το σκέφτομαι, στη ζωή ποτέ δε σταματάς να δίνεις εξετάσεις, απλά οι συγκεκριμένες πιθανόν να σου καθορίζουν την υπόλοιπη ζωή σου. Μια δοκιμασία ακόμα είναι, θα περάσει...καλό κουράγιο παίδες!
    Kotsiraki
    19.05.2003, 19:32
    Παιδιά θέλω να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου σε όσους από εσάς δίνετε Πανελλήνιες ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μέσα από την καρδιά μου! Σίγουρα είναι κάπως ζόρικα τα πράγματα τώρα, αλλά σκεφτείτε πως όλα αυτά θα ξεχαστούν αμέσως την τελευταία κι όλας μέρα των εξετάσεων, που θα έχετε ήδη αρχίσει να κάνετε σχέδια, όχι μόνο για το καλοκαίρι αλλά και για την νέα σας ζωή ως ακαδημαικοί πολίτες πια! ΚΑι πιστέψτε με, αξίζει κάθε θυσία, για να απολαύσει κανείς τη φοιτητική ζωή, που κατά την απόψή μου, είναι από καλύτερα χρόνια της ζωής μας!!
    Λοιπόν, και πάλι καλή επιτυχία και κυρίως μην αγχώνεστε! ΝΑ είστε χαλαροί όταν πάτε να γράψετε και όλα θα πάνε καλά!
    φιλιά σε όλους.
    KIT_KAT
    10.06.2003, 09:50
    Λοιπόν! Σκέφτηκα πολύ πού έπρεπε να γράψω για να πω τον πόνο μου και κατέληξα εδώ! Γιατι οι εξετάσεις φταίνε για όλα!!!
    Λοιπόν η ζωή του musicheaven προχωρά... κι εγώ μένω πίσω!
    Μπαίνω μόνο πρωί πρωί, πριν φύγω απ'το σπίτι, και τότε το site δεν έχει ζωη (γιατί βρε παιδιά? Κοιμάστε???)
    Και σαν να μη φτάνουν αυτά, πρέπει και να διαβάζω τηλεπικοινωνιακά συστήματα, στοχαστικό σήμα, ηλεκτρομαγνητικό πεδίο...
    Απαιτώ να με σεβαστείτε! Και όλους τους άλλους που δίνουν! Για παράδειγμα, να παγώσουν όλα στο site (κλείσ'το ρε Jorge) ως τις 30 Ιουνίου!
    Όχι????

    Εντάξει δεν το εννοώ αλλά παρηγορήστε με και λίγο! Η μόνη είμαι?
    Αυτά σαν σκέψεις...
    Φιλιά σε όλους!!!
    justme
    10.06.2003, 10:36
    ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΕΙΝΕ & ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!


    SamarasAris
    10.06.2003, 12:21
    ΚΙΤ-ΚΑΤ δεν υπάρχει κανένας λόγος να αισθάνεσαι έτσι. Οι πανελλήνιες τελείωσαν, τώρα στα ενδοσχολικά θα κολλήσουμε;
    Αν, και για να πω την αλήθεια, τζάμπα αγχωνόμουνα. Οι εξετάσεις εμένα τουλάχιστον μου φάνηκαν γελοίες. Έκανα βέβαια κι εγώ τις χαζομάρες μου αλλά δεν ήταν τίποτα τόσο φοβερό και τρομερό όπως μας το παρουσίαζαν οι καθηγητές σε σχολεία και φροντιστήρια.
    Να ευχηθώ κι εγώ καλά αποτελέσματα και μην στενοχωριέστε για τίποτα.
    Η μουσική είναι το καλύτερο φάρμακο.

    (Όσο για την ώρα, βρες καμιά πιο normal ώρα να μπαίνεις για να βρίσκεις και κόσμο. )
    ZOI
    25.06.2003, 12:12
    ευακι εγω μπορει να τελειωσα αλλα εσυ εισαι στο καλυτερο αυτο τον καιρο!καλη επιτυχια σου ευχομαι αν και ειμαι σιγουρη οτι την εχεις στο τσεπακι σου!κουραγιο μεχρι το τελος και να πετυχεις αυτο που θελεις
    eva
    25.06.2003, 19:06
    Επειδη χρειαζομαι συμπαρασταση...Ζωή δε μετρας κι εσυ μαζί μου σις μέρες?!
    Αντε...10+1, 9+1...καποτε θα φτάσουμε και στη μία και καμία! 5 του Ιούλη...όλα τελειώνουν (ή μήπως αρχίζουν?).