ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.853 μέλη

    Βοήθεια παρακαλω!!!!!

    pastella
    05.10.2005, 23:53
    Γεια σας διαδικτυακοί μου φίλοι

    Απευθύνομαι σε όσους ξέρουν πράγματα από την περιοχή των Πρεσπών και του Νυμφαίου

    Το σαβ/κο 15-16/10 διοργανώνω για λογαριασμό ΜΚΟ ένα διήμερο στην περιοχή και θέλω βοήθεια όσον αφορά το φαγητό και τη διασκέδαση. Ξενοδοχείο έχουμε κλείσει το "Αναστασίου" 2 χμ από την Καστοριά (αν είναι χάλια σας παρακαλώ πείτε το!!!).
    Θέλω κυρίως πληροφορίες για ταβέρνες στην περιοχή αυτή. Το σημαντικότερο είναι ο οικονομικός παράγοντας μιας και θα γίνεται διακανονισμός διότι θα είμαστε αρκετά άτομα (πάνω από 20) και δεν θέλω σε καμια περίπτωση να κοστίσει το γεύμα πάνω από 10 ευρώ το άτομο(φοιτητές οι συμμετέχοντες βλέπετε...)

    Δεν έχει σημασία το πού βρίσκεται η ταβέρνα, αρκεί να μην μας βγει ο κούκος αηδόνι.

    Οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη και φυσικά όσοι ενδιαφέρονται να έρθουν οι ίδιοι στην εκδρομή μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου μέσω email η ΠΜ.

    Ευχαριστώ πολύ!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Christine στις 06-10-2005 14:56 ]
    pastella
    07.10.2005, 17:58
    Ρε παιδιά κάποιος...κάτι μια μικρη βοήθεια...?

    Λίγο φιλότιμο...

    Αν δεν έχετε κάποια πρόταση γιατί δεν έρχεστε στην εκδρομή?
    AlienP
    07.10.2005, 18:22
    το ότι δε στέκω πολύ καλά θα το έχεις καταλάβει...

    Θέλω να σε βοηθήσω μα δεν έχω ιδέα τίποτα για εκεί πέρα. Το μόνο που θα σου πω είναι πως για να είσαι μέσα και στα λεφτά που λες να διαλέξετε ένα σουβλατζίδικο - ψητοπωλείο σε κάποια πλατεία του χωριού