ελληνική μουσική
    798 online   ·  210.851 μέλη
    serraios
    16.06.2003, 03:03
    Με λένε Χρήστο και είμαι 20 χρονών! Μένω στην Αθήνα και συγκεκριμένα στην Ηλιούπολη! Ο μπαμπάς μου είναι από ένα τεράστιο και καταπληκτικό χωριό των Σερρών! Λατρεύω τις Σέρρες και το χωριό μου εξού και το nickname μου!
    Εδώ και 3 χρόνια κατάλαβα ότι μπορώ να φτιάχνω στιχάκια! Γράφω ποιήματα για τους φίλους μου και γράφω και τραγούδια! Η μόνη προσπάθεια που έχω κάνει για να προωθήσω κάποια από αυτά τα τραγούδια έγινε τον περασμένο Οκτώβρη όταν πήγα στο καμαρίνι του Γιάννη Πλούταρχου! Βασικά με πίεσε ένας γνωστός του Γιάννη Πλούταρχου να δώσω 2-3 τραγούδια με το σκεπτικό να λάβω μια γνώμη για αυτά τα τραγούδια που δημιουργώ!
    Έκανα μια βλακεία πιστεύω τότε! Δεν έδωσα το ονομά και το τηλέφωνό μου τότε στον κύριο Πλούταρχο! Ξεχάστηκα! Απλά ο κοινός γνωστός μας έβαλε στον φάκελο με τα τραγούδια μου την κάρτα εργασίας του!
    Ο κύριος Πλούταρχος με συμβούλεψε να "καταχωρήσω" τα τραγούδια που του έδωσα στέλνωντας τα πρωτότυπα ταχυδρομικώς στον ευατό μου (γεγονός που το πραγματοποίησα την επομένη της συνάντησης)!
    Δεν ξέρω αν τα τραγούδια που γράφω είναι καλά! Τώρα θα μου πείτε τι εννοώ καλό τραγούδι! Απλά δεν ξέρω αν τα τραγούδια που γράφω θα άρεσαν στους υπέθυνους! Εδώ θέλω τη βοήθειά σας και τη γνώμη σας!
    Περιμένω μήνυμά σας
    ZOI
    16.06.2003, 16:06
    δωσε δειγμα
    christiano
    19.06.2003, 00:55
    Δωρεαν!!