ελληνική μουσική
    876 online   ·  210.854 μέλη
    pastella
    13.11.2005, 16:48
    Αφορμη η χτεσινη εξαντλητικη νυχτα...

    Παρακαλειστε οπως περιγραψτε το πιο σκληρο ξενυχτι που κανατε ποτε...

    Μια φορα σε ενα παρτυ μασκε στις φοιτητικες εστιες του Παν.Μακεδονιας στην Κρηνη...παρακαλουσαν κατα τις 5.30 το πρωι εμενα και την παρεα μου να σταματησουμε να χορευουμε για να το διαλυσουν...Μετα απο 6+ ωρες ασταματητου χορου...και πολυ ποτου...και με τα καρναβαλιστικα (περουκες, μακιγιαζ...) Πωπω θεέ μου!!!Κατα τις 8 το πρωι κοιμηθηκα! Δεν μπορουσα να παρω τα ποδια για 2-3 μερες απο την κουραση!!!

    semplice
    13.11.2005, 17:31
    Στελλάκι μας ..εξάπτεις τη φαντασία εμάς που είμαστε μικροί ακόμα και δεν έχουμε κοιμηθεί μετά τις 2!!!!!

    Και μέχρι τις 8 ....ΤΙ κάνατε????
    Πως να ναι άραγε ?





    Η μεγαλύτερη πάντως Internet κρεπάλη δική μου συντελείται αυτόν τον
    καιρό με το ΜΗ!!!
    ....πάω να γίνω ΜΗ addict!!!!!!!!!!!!!!!


    ::
    Voltage
    13.11.2005, 20:39
    Μιλάμε και για πολύ μεγάλες...κρέπες !!!
    mirrors
    13.11.2005, 22:09
    Γενικότερα ξενυχτάω αλλά όχι κρεπαλιάζοντας!
    Το μεγαλύτερο και καλύτερο ξενύχτι μου ως τώρα το έζησα πέρσι στη γιορτή μου! Είχα καλέσει λίγα και αγαπημένα πρόσωπα, το ψυγείο γεμάτο απο μπύρες και κρασί και μπόλικο κέφι με ξεσηκωτική μουσική!!!!
    Αν και το ξεκινήσαμε νωρίς το γλέντι -η γειτόνισσα απειλούσε με αστυνομία για ηχορύπανση πέραν της 12!- ρίξαμε κάτι τρελούς χορούς μεταμεσονύχτιους -σε πείσμα της γειτόνισσας!- φεσώσαμε για τα καλά, γελούσαμε μέχρι δακρύων και τελικά κοιμήθηκαν όλοι σπίτι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ¶ντε και φέτος........ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
    jazzer79
    14.11.2005, 16:35
    Καλα απο κρεπαλες τιποτα αλλο!!! 2 σκηνικα που θυμαμαι πολυ εντονα ηταν και μια πρωτοχρονια οπου πηγαμε απο Θεσ/νικη Γιαννιτσα γιατι δουλευε ενας φιλος χορευαμε ως τις 8μιση το πρωι που εκλεισε το κλαμπ,πηγαμε για σουπιτσα και μετα πηραμε το κτελ για Θεσ/νικη, με αποτελεσμα να φτασουμε σπιτια μας για υπνο κατα τις 11μιση!!!!! Κι ενα ακομη στο ασχετο οπου βγηκα με μια φιλη για μια ρετσινα στις 11 το βραδυ και η ρετσινα εγινε ποτο κι αλλο ποτο κτλ κτλ κτλ.... και γυρισα σπιτι στις 6μιση!!! Θα μπορουσα βεβαια να γραψω κι αλλα πολλα τετοια σκηνικα,αυτο ηταν ενα δειγμα!Και οι κρεπαλες συνεχιζονται......
    AT
    15.11.2005, 00:36
    Σε ωράριο, ή σε κρεπάλη????? διαφέρει!!!!!

    ναι, voltage.... κρεπ-άλ(λ)η κατά το "άααλλη κρέπαααα...."