ελληνική μουσική
    848 online   ·  210.851 μέλη

    Ησαΐας Ματιάμπα - Νίκος Μίχας - Γρηγόρης Πετράκος // ΚΛΙΚ stage

    anastantas
    14.12.2005, 12:28
    Αυτό το χειμώνα κάντε ΚΛΙΚ!!!

    Ησαΐας Ματιάμπα – Νίκος Μίχας – Γρηγόρης Πετράκος

    στο ΚΛΙΚ STAGE

    Από 16 Δεκεμβρίου και κάθε Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο

    Τρία νέα παιδιά με ήδη ξεχωριστή πορεία στο ενεργητικό τους, ο Ησαΐας Ματιάμπα, o Νίκος Μίχας και ο Γρηγόρης Πετράκος ενώνουν τις φωνές τους από την Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου!

    Σε έναν εντελώς καινούργιο χώρο, ακριβώς στο κέντρο της Αθήνας, ο Ησαΐας, ο Νίκος και ο Γρηγόρης ετοίμασαν ένα πρόγραμμα που μόνο εκρηκτικό θα μπορούσε να το χαρακτηρίσει κανείς!

    Τραγούδια από τις προσωπικές τους δισκογραφικές δουλειές, τραγούδια που έχουμε ήδη ξεχωρίσει και αγαπήσει.
    “Θέλω τους φίλους μου να δω” σε ένα “Πάρτι” και να φωνάξω δυνατά πως “Είμαι Καλά”!
    Το πρόγραμμα των παιδιών κινείται από την pop μέχρι την rock, τόσο από το ελληνικό όσο και το διεθνές ρεπερτόριο με αγαπημένα τους τραγούδια από τους Evanescence μέχρι τους Nickelback ή από τους Beatles μέχρι τους Maroon5!
    Μαζί τους μια νέα καταπληκτική φωνή που σίγουρα θα προσέξετε, η Marien

    Όσο για τις εκπλήξεις; Αφήστε τις πάνω τους! Αυτοί, ξέρουν!!!

    Η σκηνή του ΚΛΙΚ stage τους φιλοξενεί από τις 16 Δεκεμβρίου και κάθε Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο για λίγες παραστάσεις.

    Σας περιμένουμε!

    ΚΛΙΚstage, Πατησίων & Κοδριγκτώνος 17 τηλ.: 210 8253356
    Ώρα έναρξης: 23:00μμ. Είσοδος: 10 ευρώ, φιάλη κομπλέ 100 ευρώ, κρασί 65 ευρώ


    ageras
    14.12.2005, 13:37
    Nα προσθέσω ότι κάνουν και μια καλή αναφορά και αναδρομή στο Ελληνικό ροκ,έντεχνο τραγούδι.
    Ο καθένας έχει το προσωπικό του πρόγραμμα,υπάρχουν ντουέτα αλλά όταν είναι και οι τρεις επί σκηνής κάνουν ένα πρόγραμμα άκρως ενδιαφέρον.
    Το πρόγραμμα θα ξεκινά γύρω στις 23-23.30 και θα κρατάει περίπου 4 ώρες.
    Πλαισιώνονται από καλούς μουσικούς και το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό.




    επισυναπτόμενα: klik stage.JPG 
    doritsa78
    14.12.2005, 13:48
    Ωραιο νεανικο σχημα!
    anastantas
    31.12.2005, 20:02
    ageras
    01.01.2006, 04:49
    Tο σχήμα είναι καταπληκτικό έχω πάει αρκετές φορές ως τώρα μετά την δουλειά (δεν προλαβαίνω και πολλά πράγματα) αλλά αυτό που προλαβαίνω είναι υπεραρκετό για να διαμορφώσω γνώμη.Σας συνιστώ να πάτε ανεπιφύλακτα!
    Spotlight_Dancer
    01.01.2006, 17:55
    Εκ μερους της μπαντας του KLIkstage ,σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!Να ειστε ολοι καλα και καλη χρονια.