ελληνική μουσική
    702 online   ·  210.851 μέλη

    W4TT4N4B3 On Air: Μηνύματα

    W4TT4N4B3
    29.05.2009, 21:01

    H Χαμένη Λεωφόρος της Μουσικής έχει χαθεί κανονικά και αναζητείται απεγνωσμένα αλλά κανείς δεν μπορεί να τη βρει...

    Σήμερα η εκπομπή αναβάλλεται μιας και ο παραγωγός είναι άρρωστος...


    W4TT4N4B3
    11.06.2009, 21:25

    H αυριανή Χαμένη ΛΕωφόρος θα είναι προγενεθλιακή και αφιερωματική σε 2 "συνοδοιπόρους" στα ταξίδια μου...

    Εκτός απροόπτου θα είναι η τελευταία εκτός κι αν συνεχίσει να εκπέμπει από το εξωτερικό...

    Αύριο στις 10 λοιπόν....


    anmaddna
    11.06.2009, 21:43

    Παράθεση:

    Το μέλος W4TT4N4B3 στις 11-06-2009 στις 21:25 έγραψε...

    H αυριανή Χαμένη ΛΕωφόρος θα είναι προγενεθλιακή και αφιερωματική σε 2 "συνοδοιπόρους" στα ταξίδια μου...

    Εκτός απροόπτου θα είναι η τελευταία εκτός κι αν συνεχίσει να εκπέμπει από το εξωτερικό...

    Αύριο στις 10 λοιπόν....



    παρε πρωτα τον υπολογιστη και βλεπεις αν θα εκπεμπεις απο το εξωτερικο ψωναρα μουαχαχαχαχαχαχ


    W4TT4N4B3
    12.06.2009, 01:31

    Αυτόν υποσχέθηκες ότι θα μου τον πάρεις εσύ...


    W4TT4N4B3
    18.06.2009, 13:27

    Αύριο στη Χαμένη Λεωφόρο της Μουσικής θα συνεχίσω την πρώτη ώρα με το αφιέρωμα στον Sufjan Stevens και τον Andrew Bird...

    Η δεύτερη ώρα θα είναι αφιερωμένη στους καλλιτέχνες που συμμετείχαν στο 1ο Anorak Festival δλδ

    Le Page, PopEye, 5 Star Hotel, Matisse, Mikro και K.B...


    W4TT4N4B3
    20.06.2009, 00:23

    Σε 1-2 μέρες θα ανέβουν στο www.alontherun.blogspot.com βίντεο και φωτογραφίες που τράβηξα από το πρώτο Anorak Festival...

    Τα περισσότερα είναι από Le Page και Pop Eye αλλά θα δείτε και από 5 Star Hotel, Matisse, Μikro να τραγουδούν Depeche Mode και λίγο από Κωνσταντίνο Βήτα...(έμεινα από μπαταρία στο καλύτερο...)

    Ελπίζω η σημερινή εκπομπή να σας άρεσε... Ευχαριστώ όλους για την ακρόαση.

    Αυτή είναι η τελευταία εκπομπή για τη Χαμένη Λεωφόρο Παρασκευή βράδυ. Δεν ξέρω αν επανέλθει άλλη μερα στο MusicHeaven, σε άλλο διαδικτυακό σταθμό ή σε κανονικό σταθμό...

    Όπως και να επανέλθει και όποτε πρέπει να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Jorge και όλους τους συντονιστές του σταθμού για αυτά τα 4 σχεδόν χρόνια πουν η Χαμένη Λεωφόρος ταξίδευει στο musicheaven και ψάχνει να βρει το δρομο της που ποτέ δε θα το βρει γιατί πάντα θα είναι χαμένη...


    alkyoni
    20.06.2009, 02:06

    Σ' ευχαριστουμε wattanabe για την ομορφη παρεα σου και τις  βολτες στην χαμενη λεωφορο της μουσικης!!{#emotions_dlg.thumbup}
    Προσωπικα θα μου λειψει η εκπομπη σου αλλα και οι μουσικες σου προτασεις που ηταν καπως ιδιαιτερες (οκ θα τα ακουω απο αλλου θα μου πεις....χαχαχα{#emotions_dlg.biggrin})

    Καλη τυχη σε οτι κανεις κι ευχομαι συντομα να σε εχουμε και παλι μαζι μας στο Radio ΜusicHeaven (καποια ωριτσα θα βρεθει.... ετσι?){#emotions_dlg.yes}
    Εις το επανακούειν!!{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.beer}