ελληνική μουσική
    873 online   ·  210.851 μέλη

    Ξερετε ποιος ηρθε????....

    tzouv
    14.04.2006, 17:45
    Ηρθε το Πασχα...... Ε ναι λοιπον επιτελους εφτασε....Ας μαθουμε σε αυτο το post που θα παει ο καθενας γιατι συχνα στις εξορμησεις βρισκουμε ο ενας τον αλλον ετσι εαν το κανουμε ευρεως γνωστο που θα ειναι ο καθενας μπορει να εχουμε ευχαριστες συναντησεις.Ακουω λοιπον....

    rory166
    14.04.2006, 17:55
    χχμμμ....σπιτι μου παω!!Τριπολη...για πασχα ειναι αρκετα καλα παντως για οποιον ειναι κοντα και θελει να ερθει...(ΔΗΜΗΤΡΑΑΑΑΑ)
    dimitrapan
    14.04.2006, 18:10
    με φωνάξατε?


    anastasisk
    14.04.2006, 21:27
    'Ηρθε το Πάσχα?Ωχ,ναι....τώρα?Α δεν ξέρω που θα πάω...μπορεί εδώ,μπορεί εκεί,μπορεί και αλλού..Στο Ατήνα θα είμαι πάντως...(νομίζω).Δεν είμαι σίγουρος και πάλι...δεν ξέρω..ας μην προτρέχω...ασ'το μωρέ κι όπου κάτσει..αν κάτσει,μην ζορίζομαι..δεν λέει,με τίποτα..θα πάθουμε και τίποτα και να τρέχουμε μετά?Ασ'το ...ησυχία..χαλαρά....ηρεμία...όπως πάει...όπως τραβήξει...8α δείξει...ναι ναι,θα δείξει...πάντως θα βάλω τα καλά μου και θα κάτσω στο σαλόνι μου και ότι γίνει...έρθει δεν έρθει καλά θα είναι...άντε καλά...τί άλλο να πω...τίποτ'άλλο...υπομονή και άγιος ο Θεός..άντε καλά...




    ....άντε καλά.....
    Konnie
    16.04.2006, 11:57
    Θα παω στο χωριο του παππου μου στην Ορεινη Ναυπακτια.(Τερψιθεα Ναυπακτιας)
    Ειναι η καλυτερη εποχη!Θα ειναι ολα ανθισμενα,δροσουλα το βραδυ χωρις τα κουνουπια(τα οποια το καλοκαιρι μας ρημαζουν-ειναι βουνισια τα ατιμα,δεν καταλαβαινουν ουτε απο φιδακι,ουτε ταμπλετες ουτε τιποτα!)και την Κυριακη του Πασχα ακους απο τα διπλανα σπιτια 50 διαφορετικα τσαμικα και σου γαργαλανε τη μυτη τα σουβλιστα αρνακια...αθανατη Ελληνικη επαρχεια!!!!
    doritsa78
    16.04.2006, 18:37
    Ελεγα να φυγω για Χιο με τους γονεις μου-αλλος για Χιο τραβηξε πηγε-αλλα τελευταια στιγμη ειπα να μεινω εδω με την αδερφη μου.Καλα να περασουμε!
    STR
    18.04.2006, 20:35
    χμμμ...
    Ξυλόκαστρο θα πάω, αλλά μπορεί να περάσω και από την Πάτρα..!!!!
    όπως και να 'χει το σημαντικό ειναι να περάσουν όλοι καλά!!!!

    Nikkis67
    18.04.2006, 21:07
    εγω λεω να κατσω Amsterdam για την εξεταστικη..χεχε
    iris-the-black
    19.04.2006, 13:01
    σπαρτη...εσυ γιαννακη που θα πας?
    nightwalker
    19.04.2006, 13:19
    Προς Καρπενησι πλευρα,αν και δεν με χαροποιει ιδιαιτερα το γεγονος καθως δεν πρεπει να ειναι και τιποτα το τρομερο το Καρπενησι!!
    tzouv
    19.04.2006, 13:24
    Εγω φιλη μου Ιρις θα κατεβω απο Θεσσαλονικη Πειραια θα παρω το καραβι και θα παω κρουαζιερα στα νησια(Μυκονο,Ροδο και λοιπα)και θα φτασω ως το Κουσαντασι στα παραλοια τις Τουρκιας...
    alicia0
    19.04.2006, 13:41
    εγω παλι θα κατσω εδω...πουθενα δεν θα παω....φροντιστηρια θα εχω και ολα τα σχετικα μπας και περασουμε πουθενα και γυριζουμε συνεχως του χρονου.
    βεβαια μπορει να πεταχτω λιγακι καστορια για κανα 2 μερες, αλλα δεν ξερω...θα δειξει!αναλογα τα κεφια... ή μαλλον το διαβασμα...
    alexia-vicky
    19.04.2006, 14:32
    Ημουν στη Μανη, επεστρεψα στην Αθηνα, θα ξαναπάω (μάλλον...)
    γενικά σε "ταξιδι" να βρισκομαι.
    Πάντως, και εδώ να κάτσω δε θα με πειραξει καθως τετοιες μερες γενικα τις περναω ησυχα ειτε στο σπιτι μου εδω ειτε στο σπιτι μου στη Μανη.
    mariaaa
    19.04.2006, 14:57
    Quote:

    Το μέλος nightwalker στις 19-04-2006 στις 13:19 έγραψε:

    Προς Καρπενησι πλευρα,αν και δεν με χαροποιει ιδιαιτερα το γεγονος καθως δεν πρεπει να ειναι και τιποτα το τρομερο το Καρπενησι!!




    Δε συμφωνώ το Καρπενήσι είναι πανέμορφο...
    Κάνε βόλτα και εξερεύνησε τα ωραία βουνά και δάση...
    Σε ζηλεύω...
    Εγώ Λεπτοκαρυά θα πάω!
    TwoIslands
    19.04.2006, 15:22
    Quote:

    Το μέλος alexia-vicky στις 19-04-2006 στις 14:32 έγραψε:

    Ημουν στη Μανη, επεστρεψα στην Αθηνα, θα ξαναπάω (μάλλον...)
    γενικά σε "ταξιδι" να βρισκομαι.
    Πάντως, και εδώ να κάτσω δε θα με πειραξει καθως τετοιες μερες γενικα τις περναω ησυχα ειτε στο σπιτι μου εδω ειτε στο σπιτι μου στη Μανη.



    Μάνη? Που?....τυχερή........!!!!!!
    Hastaroth
    19.04.2006, 22:38
    Εγώ θά κάνω μία σύντομη απόδραση στον Πόρο,πρός εντοπισμό νέων παραλιών γιά τα θερινά μου μπάνια
    EffieKakaflika
    20.04.2006, 13:26
    Θα μείνω L.A. (Λεκανοπέδιο Αττικής)....