ελληνική μουσική
    1043 online   ·  210.853 μέλη

    Δεν είμαι μέλος. Γίνεται να γράψω στο Forum;

    Anonymous
    29.11.2003, 14:56
    Ρε παιδια αυτο το μηνυμα αφορα ενα προβλημα που δεν επιδεχεται λυση. Δεν θελω να γινω μελος... θα μπορουσα να στειλω μηνυμα για αλλο θεμα εδω; κι ας μην ανηκει εδω; κατι ασχετο; κι αν το στειλω θα απαντησει κανεις η θα μου βαλετε τις φωνες;
    .......

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 23-07-2004 14:46 ]
    gate
    29.11.2003, 16:13

    Quote:

    29-11-2003 στις 14:56, Ανώνυμος :
    Ρε παιδια αυτο το μηνυμα αφορα ενα προβλημα που δεν επιδεχεται λυση. Δεν θελω να γινω μελος... θα μπορουσα να στειλω μηνυμα για αλλο θεμα εδω; κι ας μην ανηκει εδω; κατι ασχετο; κι αν το στειλω θα απαντησει κανεις η θα μου βαλετε τις φωνες;
    .......



    Έίναι όντως ένα δυσεπίλυτο πρόβλημα...

    Ο Jorge θα σου απαντήσει με λεπτομέρειες. Δεν έχω κάνει ως "ανώνυμος" και δεν ξέρω αν μπορεί σε κάθε θέμα του forum να στείλει μήνυμα ένας ανώνυμος. Αλλά νομίζω πως ναι. Αυτό θα το καταλάβεις κι εσύ, αν το δοκιμάσεις. Στην κατηγορία αυτή ("προβλήματα"), όπως βλέπουμε, δεν έχεις πρόβλημα να στείλεις θέμα. Άρα νομίζω πως και στα άλλα το ίδιο θα ισχύει.

    Αν το θέμα που θές να ανοίξεις είναι τόσο...."άσχετο" που δεν ταιριάζει σε καμία κατηγορία του forum, βάλε το στην κατηγορία "περί ανέμων και υδάτων".Κάποιος θα βρεθεί να σου απαντήσει...
    Τώρα αν εσύ με το ζόρι θες να το βάλεις σε αυτήν εδώ την κατηγορία, ακόμα κι αν είναι άσχετο με αυτήν....τι να πω...
    Το πιο πιθανό είναι ότι θα μετακινηθείς στη σωστή κατηγορία...

    Καλά κάνεις και δε γίνεσαι μέλος, γιατί δεν τα έχουμε αφήσει σε ησυχία τα μέλη μας. Τους παίρνουμε συνεχώς τηλέφωνα τα ξημερώματα και δεν τους αφήνουμε να κοιμηθούν, χρησιμοποιουμε τους αριθμούς της πιστωτικής τους κάρτας για αγορές, γεμίζουμε τα mail τους με μηνύματα, μέχρι να μπλοκάρουν και τη στήνουμε έξω από το σπίτι τους, φωνάζοντας: "έβγα έξω αρχηγέ"...
    idiaiteri
    29.11.2003, 19:51
    Quote:

    29-11-2003 στις 16:13, Ανώνυμος :

    Quote:

    29-11-2003 στις 14:56, Ανώνυμος :
    Ρε παιδια αυτο το μηνυμα αφορα ενα προβλημα που δεν επιδεχεται λυση. Δεν θελω να γινω μελος... θα μπορουσα να στειλω μηνυμα για αλλο θεμα εδω; κι ας μην ανηκει εδω; κατι ασχετο; κι αν το στειλω θα απαντησει κανεις η θα μου βαλετε τις φωνες;
    .......



    Έίναι όντως ένα δυσεπίλυτο πρόβλημα...

    Ο Jorge θα σου απαντήσει με λεπτομέρειες. Δεν έχω κάνει ως "ανώνυμος" και δεν ξέρω αν μπορεί σε κάθε θέμα του forum να στείλει μήνυμα ένας ανώνυμος. Αλλά νομίζω πως ναι. Αυτό θα το καταλάβεις κι εσύ, αν το δοκιμάσεις. Στην κατηγορία αυτή ("προβλήματα"), όπως βλέπουμε, δεν έχεις πρόβλημα να στείλεις θέμα. Άρα νομίζω πως και στα άλλα το ίδιο θα ισχύει.

    Αν το θέμα που θές να ανοίξεις είναι τόσο...."άσχετο" που δεν ταιριάζει σε καμία κατηγορία του forum, βάλε το στην κατηγορία "περί ανέμων και υδάτων".Κάποιος θα βρεθεί να σου απαντήσει...
    Τώρα αν εσύ με το ζόρι θες να το βάλεις σε αυτήν εδώ την κατηγορία, ακόμα κι αν είναι άσχετο με αυτήν....τι να πω...
    Το πιο πιθανό είναι ότι θα μετακινηθείς στη σωστή κατηγορία...

    Καλά κάνεις και δε γίνεσαι μέλος, γιατί δεν τα έχουμε αφήσει σε ησυχία τα μέλη μας. Τους παίρνουμε συνεχώς τηλέφωνα τα ξημερώματα και δεν τους αφήνουμε να κοιμηθούν, χρησιμοποιουμε τους αριθμούς της πιστωτικής τους κάρτας για αγορές, γεμίζουμε τα mail τους με μηνύματα, μέχρι να μπλοκάρουν και τη στήνουμε έξω από το σπίτι τους, φωνάζοντας: "έβγα έξω αρχηγέ"...



    Πολύ καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Γιατί δε θέλει να είναι μέλος!!! μήπως ντρέπεται Καλά δεν θα του ζητήσουμε να τον δούμε
    jorge
    29.11.2003, 19:54
    Δε γίνεσαι μέλος να γράφεις όπου θες;

    Αυτή η κατηγορία έχει ελεύθερη πρόσβαση για όλους, διότι μπορεί κάποιο μέλος να έχει πρόβλημα με τον κωδικό του και να μην μπορεί να συνδεθεί. Σε αυτή την περίπτωση μπορεί να γράψει εδώ το πρόβλημά του και εμείς να τον καθοδηγήσουμε. Μπορεί ασφαλώς να επικοινωνήσει και μέσω της σελίδας 'Επικοινωνία'.

    Στις υπόλοιπες κατηγορίες γράφουν μόνο μέλη για να μην παρουσιάζονται φαινόμενα γηπέδου.
    jorge
    29.11.2003, 20:24
    Quote:

    ...χρησιμοποιουμε τους αριθμούς της πιστωτικής τους κάρτας για αγορές...



    Μα που πάρκαρα τη νέα μου Porsche;
    _a_r_i_s_
    29.11.2003, 21:11
    Την νέα σου Porsche την έχω εγώ αν την θες σταμάτα εσύ και οι άλλοι admins να χρεώνετε τις πιστ.κάρτες του κοσμάκη....

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: _a_r_i_s_ on 29-11-2003 21:15 ]
    jorge
    29.11.2003, 21:34
    Α, εσύ την πήρες; Ε κράτα τη τότε... Θα βγω με τη Jaguar, σιγά το πράμα. Με τόσες πιστωτικές τα 'χουμε 'κονομήσει για τα καλά
    _a_r_i_s_
    29.11.2003, 21:44
    ....να πάρει....
    gate
    30.11.2003, 00:12
    Quote:

    29-11-2003 στις 21:34, Ανώνυμος :
    ... Με τόσες πιστωτικές τα 'χουμε 'κονομήσει για τα καλά



    Μην το γελάς καθόλου....
    Anonymous
    30.11.2003, 19:32
    Μηπως... λεω μηπως ... σας προσεβαλα οταν ειπα οτι δεν θελω να γινω μελος;
    gate
    30.11.2003, 21:56
    Quote:

    30-11-2003 στις 19:32, Ανώνυμος :
    Μηπως... λεω μηπως ... σας προσεβαλα οταν ειπα οτι δεν θελω να γινω μελος;




    Δηλαδή αν σου πούμε ότι προσβληθήκαμε, υπάρχει περίπτωση να γίνεις μέλος..?
    Γιατί αν είναι έτσι, τότε...ε...τι να κάνουμε, θα το πούμε κι αυτό....

    Πάντως ανεξάρτητα από το αν γίνεις μέλος ή όχι, πολλοί νομίζω θα θέλαμε να μάθουμε το θέμα που είχες σκοπό να βάλεις...
    Anonymous
    05.12.2003, 18:53
    Αν σου φανει γελοιο δεν φταιω εγω.

    Εδω και καιρο προσπαθω να βρω πληροφοριες σχετικα με ...πληγες...
    ΜΗΝ ΤΟ ΓΕΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Απλα χρειαζομαι να ξερω σχετικα με πληγες απο σπαθι, αιμορραγια κ.τ.λ. Τετοια εννοω. Τα χρησιμοποιω σε θεματα σχετικα με τον Μεσαιωνα και εποχες "Τολκινιστικες", για να ξερω τι παθαινει καποιος οταν ενα βελος διατρυπαει το αντιβραχιο του, ποση ωρα μπορει να ζησει κανεις αν αιμορραγει ακατασχετα. Αυτα. Εβαλες τα γελια;
    Anonymous
    12.12.2003, 12:57
    Και κατι αλλο. Μηπως ειναι κανεις απο Χανια (Κρητης) εδω; Θελω να βρω εναν ραδιοφωνικο σταθμο με τραγουδια ροκ & μεταλ, αλλα δεν μπορω, κι αν βρω δεν ξερω καθε ποτε παιζει για να τον ακουω συχνα. Εχει κανεις να προτεινει τιποτε;
    jorge
    12.12.2003, 13:02
    Quote:

    Και κατι αλλο. Μηπως ειναι κανεις απο Χανια (Κρητης) εδω; Θελω να βρω εναν ραδιοφωνικο σταθμο με τραγουδια ροκ & μεταλ, αλλα δεν μπορω, κι αν βρω δεν ξερω καθε ποτε παιζει για να τον ακουω συχνα. Εχει κανεις να προτεινει τιποτε;



    Στη συγκεκριμένη κατηγορία μπορούμε να γράφουμε μόνο για προβλήματα.
    Anonymous
    12.12.2003, 14:44
    Αν δεν το θυμασαι, απο 'κει ξεκινησε ολο το θεμα...

    Οτι ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ.

    Συνεπως ...μονο μια απαντησουλα ζηταω κι εγω... και ΔΕΝ θα την παρω απο πουθενα αλλου. Γιατι οχι, μονο για μια φορα,... ας παρω απαντηση απο ΕΔΩ.
    jorge
    12.12.2003, 15:13
    Αγαπητέ φίλε δυστυχώς δεν έχεις καταλάβει το ρόλο και τη δομή ενός φόρουμ. Το να γράφεις άσχετα πράγματα σε λάθος κατηγορία (η κατηγορία λέγεται "Προβλήματα") μπερδεύει και κουράζει τα υπόλοιπα μέλη του MusicHeaven, τα οποία έχω χρέος να προστατεύω.

    Για φαντάσου να έγραφε ο καθένας όπου ήθελε, θα γινόταν χαμός. Αν τώρα μεθαύριο ο Χ αρχίσει και γράφει στις "Συναυλίες" για το νέο δίσκο του Υ και του κάνω παρατήρηση, θα μου πει "Τον ανώνυμο όμως τον άφησες να γράψει σε άσχετη κατηγορία". Και με το δίκιο του.

    Επίσης, για άλλη μια φορά φαίνεται οτι οι "ανώνυμοι" δημιουργούν προβλήματα, και όχι μόνο αυτό, αλλά και δεν σέβονται τις παρατηρήσεις των moderators, αλλά και τους κανονισμούς του Forum. (δεν νομίζω φίλε επισκέπτη να τους διάβασες ποτέ)

    Για αυτό το λόγο λοιπόν από δω και στο εξής οι ανώνυμοι χρήστες δεν θα έχουν πρόσβαση σε καμμιά κατηγορία του Forum.