ελληνική μουσική
    946 online   ·  210.853 μέλη
    sea_like_eyes
    24.10.2006, 20:06
    Εδω και καποιες μερες ξανα-μπηκα κι εδωσα πνοη σ'ενα τοpic που καποτε ειχα δημιουργηsea.Δεν θα πω ψεματα...ο κυριοτερος λογος που εδω και καποιες μερες μπαινω στο site ειναι για να συνεχισω αυτο που καποτε ξεκινησα...να σας ενημερωνω για ενα μουσικο ειδος που δυστηχως στο site ΖΕΙ ΜΑ ΔΕΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙ.Seaμερα λοιπον και καθως διαβαζα τα..του τοpic επεσα πανω σε μια δηλωση του μελους alterhoh...και πραγματικα λυπηθηκα!οσοι με ξερετε,γνωριζετε οτι τα ακουσματα μου ειναι ποικιλα και μαλιστα σε μερικα απο αυτα εχω..αρκετες γνωσεις ωστε να μπορω να εκφρασω αποψη..τεκμηριωμενη.
    Μας χρωσταω ομως ενα<<γιατι>>...πολλα μαλλον...και λεω μας γιατι κι εγω εχω κανει λαθη.
    Γιατι να γραφουμε σε topic για τα οποια δεν εχουμε ιδεα σε τι αναφερονται...
    Γιατι να βγαζουμε κακια με τις αποψεις μας κι οχι μονο...εκουσια...
    Γιατι να προσπαθουμε να επιρεασουμε τον διπλανο μας(μουσικα)...
    Γιατι να νομιζουμε πως τα ξερουμε ολα...
    Γιατι......ΓΙΑΤΙ........!!!!!!

    Κλεινω,δανιζομενος μια φραση μου απο το topic...που θεωρω πως λερωθηκε απο την παρεμβαση του φιλου alterhoh...

    ...H ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΟΡΙΑ...

    Υ.Γ Επειδη το περιεχομενο του topic ειναι καθαρα ενημερωτικο ζητω την παρεμβαση της διευθυνσης..ζητω να σβηστει το κειμενο του μελους alterhoh απο το topic ''House, progressive, Techno, tribal κλπ''

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 24-10-2006 21:26 ]


    Orfeus
    24.10.2006, 21:15
    Δεν λερώθηκε κάτι στο topic σου, απλά γράφτηκε μία διαφορετική άποψη και αυτό είναι καθημερινό φαινόμενο στο forum.

    Δεν χάθηκε ο κόσμος. Δεν είναι έτσι;

    Θεωρώ ότι μπορείς να συνεχίσεις την ενημέρωσή σου.


    maspa
    24.10.2006, 21:16
    Γιώργο μου είδα το topic στο οποίο αναφέρεσαι. Μια γνώμη εξέφρασε το συγκεκριμένο μέλος. Αν διαφωνείς μπορείς κάλλιστα να του απαντήσεις στο topic ''House, progressive, Techno, tribal κλπ'' έτσι ώστε να το δεί απευθείας και να ξεκινήσετε μια ωραία κουβεντούλα επί του θέματος ή μη δίνεις σημασία!



    Υ.Γ.Άσχετο!! Ή αγνοώ παντελώς την ύπαρξη αυτού του είδους μουσικής ή δεν τα πάω καλά με τους όρους! Για ηλεκτρονική μουσική μιλάς ε?
    Other_side
    24.10.2006, 21:24
    Γιατί όχι;
    sea_like_eyes
    24.10.2006, 21:49
    παιδια..εδω εχουμε να κανουμε με κατι βαθυτερο...τις ταμπελες στην μουσικη!τα προσωπικα γουστα..ειναι γουστα..μα τα κραταμε για τους εαυτους μας!σας ρωτησα αν σας αρεσει..?οχι..!σε οποιον αρεσει..οποιος εκφραζεται..οποιος νοιωθει στην τελικη κατι(θετικο)μπορει να το πει...αν παλι δεν του αρεσει μπορει με ΜΕ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ να εκφρασει την αποψη του!Ο τροπος με πειραξε!Και στην τελικη ποιος ειναι ο Στεφανος και ο καθε Στεφανος που θα μας κανει υποδειξεις..που θα μας μαθει ν'ακουμε...Ημαρτον...ΗΜΑΡΤΟΝ
    jorge
    24.10.2006, 21:56
    Δεν υπάρχει λόγος να βάζουμε ένταση δημιουργώντας νέο topic από τη στιγμή που το όλο θέμα α) έχει προκύψει σε κάποιο άλλο topic και β) αφορά στον - μη μεμπτό - τρόπο έκφρασης ενός μέλους, που απλά δεν εξέφρασε "με όμορφο τρόπο" τη διαφωνία του. Μάθετε να συζητάτε, να δέχεστε την κριτική και να επιχειρηματολογείτε χωρίς την ανάγκη υποστήριξης της - άκου λέει - διεύθυνσης.

    Η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί εκεί απ όπου ξεκίνησε.