ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.851 μέλη
    jorge
    04.02.2004, 15:31
    Σας παρακαλώ λύστε μου τις απορίες! Με έχουν κάνει να μην μπορώ να κλείσω μάτι τα βράδια και να σκέφτομαι, να σκέφτομαι, να σκέφτομαι...



    Γιατί οι αριθμοί στο κομπιουτεράκι είναι τοποθετημένοι ανάποδα σε σχέση με τους αριθμούς στα τηλέφωνα;



    Aυτός που γράφει το "ακόμα πιο νόστιμο" στις συσκευασίες των γατοτροφών, πώς είναι τόσο σίγουρος;



    Αυτός που βρίσκεται παγιδευμένος ανάμεσα στο "γκρεμό" και στο "ρέμα", έφτασε εκεί κολυμπώντας ή σκαρφαλώνοντας;



    Πόσο περήφανος για το σώβρακό του είναι ο Σούπερμαν ώστε να το φοράει πάνω από το παντελόνι;




    Γιατί όταν οι τράπεζες στέλνουν "τελευταία ειδοποίηση" για μια δόση, στη συνέχεια αθετούν την υπόσχεσή τους και ξανα-ασχολούνται μαζί μας;



    Υπάρχει κάποιος ψυχοπαθής που δημιουργεί συστηματικά λάκκους στις φάβες;



    Ο Κουτρούλης πόσους προσκεκλημένους έχει τελικά στο γάμο του;




    Tο @ σε τι ακριβώς μοιάζει με το παπάκι;



    Δεν είναι σατανική σύμπτωση όποιος βρίσκεται στην τουαλέτα όταν χτυπάς να ονομάζεται "άλλος";



    Υπάρχει επιστημονική εξήγηση γιατί το παρδαλό κατσίκι έχει μεγαλύτερη αίσθηση του χιούμορ από τα υπόλοιπα μονόχρωμα;



    Θα είχε διαφορά αν αντί να τραβάει κανείς ένα ζόρι, το έσπρωχνε;



    Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα %^#$%#%#& μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;


    Γιατί λέγονται πολύ-θρόνες αφού κάθεται μόνο ένας;



    Γιατί τις λέμε ατομικές βόμβες αφού σκοτώνουν πολλούς;



    Τα ΑΤΜ γιορτάζουν της αναλήψεως;


    Πόσο καλή φρούρηση έχουν πια αυτά τα "πράσα" και πιάνουν συνέχεια διάφορους εκεί;


    Tι κάνουν όλη αυτή την καφεΐνη που περισσεύει όταν μετατρέπουν τον κανονικό καφέ σε ντεκαφεινέ;



    christ25
    04.02.2004, 19:47
    Jorge 8a prospa8iso na se diafotiso:

    1)Γιατί οι αριθμοί στο κομπιουτεράκι είναι τοποθετημένοι ανάποδα σε σχέση με τους αριθμούς στα τηλέφωνα;
    exoun vgei kati koubiouterakia poli mikra kai iparxei periptosi kapoia ksan8ia na ta berdepsei me tilefono kai na prospa8ei na milisei.autos einai enas tropos pou tis voi8a na ta ksexorizoun
    2)Aυτός που γράφει το "ακόμα πιο νόστιμο" στις συσκευασίες των γατοτροφών, πώς είναι τόσο σίγουρος;
    opos oi sidaktes tou periodikou free zoun gia na grapsoun,etsi kai autos dokimazei.iparxei omos kai mia alli ekdoxi i opoia einai i eksis:exei iperfisikes ikanotites kai borei kai mila me gates!!!etsi tis rota tis protimiseis tous
    3)Αυτός που βρίσκεται παγιδευμένος ανάμεσα στο "γκρεμό" και στο "ρέμα", έφτασε εκεί κολυμπώντας ή σκαρφαλώνοντας;
    poli aplo:einai aleksiptotistis i magos!!!!
    4)Πόσο περήφανος για το σώβρακό του είναι ο Σούπερμαν ώστε να το φοράει πάνω από το παντελόνι;
    Einai calvin clein!pistepse me exoun poli kali efarmogi

    5)Γιατί όταν οι τράπεζες στέλνουν "τελευταία ειδοποίηση" για μια δόση, στη συνέχεια αθετούν την υπόσχεσή τους και ξανα-ασχολούνται μαζί μας;
    o epimenon nika de lene?eee pisteuoun pos an ipomeinoun kati 8a ginei...ti na peis, i elpisa pe8ainei teleutaia.pisteuoun pos isos stenoxori8oume pou mas eipan teleutaia eidopoiisi kai pareksigi8oume gia auto, 8eloun na ana8ermanoun ti sxesi mas
    6)Υπάρχει κάποιος ψυχοπαθής που δημιουργεί συστηματικά λάκκους στις φάβες;
    auto einai ena fisiko fenomeno!!!opos exoume ti tripa tou ozodos,e kati tetoio.
    mono i atomosfaira kai to padeloni tou karagiozi na xei tripes?
    7)Tο @ σε τι ακριβώς μοιάζει με το παπάκι;
    Stin oura!!me ligi fadasia kai kali 8elisi
    8)Δεν είναι σατανική σύμπτωση όποιος βρίσκεται στην τουαλέτα όταν χτυπάς να ονομάζεται "άλλος";
    e nai.gia na mi se berdepsei.fadasou na pei, ego eimai!!ama prokeite gia ksan8ia kiolas 8a nomizei i ksan8ia pos einai mesa kai 8a xoume atiximata....
    9)Υπάρχει επιστημονική εξήγηση γιατί το παρδαλό κατσίκι έχει μεγαλύτερη αίσθηση του χιούμορ από τα υπόλοιπα μονόχρωμα;
    oso na nai,exei pio polla xromatakia pano tou,einai pio xaroumeni,pio kalodia8eto,se sxemi me ta alla ta apra ara kanei kai ti plaka tou
    10)Θα είχε διαφορά αν αντί να τραβάει κανείς ένα ζόρι, το έσπρωχνε;
    e nai.giati otan to travas,to ferneis pros to meros sou,eno otan to sproxneis metakinise kai esi.e oxi de 8a to epitrepsoume se ena zori na mas metakinisei.einai ka8ara 8ema egoismou
    11)Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα %^#$%#%#& μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;
    ego prosopika den exo,ara no problem.tora gia osous exoun,kala 8a kanoun na prosexoun ti lene,giati an pesoun se kapoion pou den exei xioumor...tin ekatse
    12)Γιατί λέγονται πολύ-θρόνες αφού κάθεται μόνο ένας;
    oi poli-8rones proorizodan gia pollous.alla an katsei kapoios eutrafis pou na xoresei 2os?pados oloi kaloi xorane.to kanan mono kai mono gia na mas feroun pio koda vreeee
    13)Γιατί τις λέμε ατομικές βόμβες αφού σκοτώνουν πολλούς;
    exei pareksigi8ei i ennoia.akou pos exei.1 maxitiko aeroplano exei ti dikia roy vomva,ara 8a tin onomasoun atomiki afou den ti xrisimopoioun tin idia polla
    14)Τα ΑΤΜ γιορτάζουν της αναλήψεως;
    tis analipseos kai ton agion padon
    15)Πόσο καλή φρούρηση έχουν πια αυτά τα "πράσα" και πιάνουν συνέχεια διάφορους εκεί;
    auto einai mistiko tis kiverniseos.lipamai de boro na to apokalipso
    16)Tι κάνουν όλη αυτή την καφεΐνη που περισσεύει όταν μετατρέπουν τον κανονικό καφέ σε ντεκαφεινέ;
    tin reixnoun san lipasma sta fita gia na adexoun sti molinsi tou perivallodos

    jorge elpizo na voi8isa kai na boreis na koimi8eis isixos xoris na se vasanizoun auta ta meizoda provlimata
    jorge
    04.02.2004, 21:33
    Επιτέλους σήμερα θα κοιμηθώ καλά !

    Christ25 δεν ξέρω πως να σε ευχαριστήσω!
    Γιατί δεν ξέρω; Είδες κι άλλη απορία...

    Γιατί ;;;;;;;;;;;;;;


    ZOI
    04.02.2004, 22:08
    na sai kala me ekanes k gelasa!!!k oi dio dld.
    eheis kati apories omos.....
    _a_r_i_s_
    04.02.2004, 22:56
    Γιατί αντί να λέμε ''δεν πάμε σιγα-σιγά;'', να μην καθόμαστε λίγο ακόμα και έπειτα φευγουμε γρήγορα-γρήγορα;
    Vagabond
    05.02.2004, 01:50
    Και επίσης γιατί είμαι το μόνο μέλος που δεν μπορεί να κάνει την υπογραφή του να φαίνεται όπως στους υπόλοιπους...? Δεν παίζω...
    _a_r_i_s_
    05.02.2004, 03:00
    και επισης γιατί εγώ είμαι ανορθόγραφος άκου εκεί ''πίνετε''το ''πι'' με ''η'' μάλλον κεκτημένη ταχύτητα...θα το διορθώσω...



    Vegabond πρέπει να πας στα <<προσωπικά>> σου και απλα να γράψεις κάτι για υπογραφή...ορθογραφημένα όμως,οχι όπως εγώ...ο *^%#$@!#$
    Vagabond
    05.02.2004, 03:17
    ¶σε... δοκίμασα τα πάντα... δεν γίνεται τίποτα Αν κάποιος ανοίξει το προφίλ μου, θα δει την υπογραφή μου. Εδώ δεν φαίνεται. JORGEEEEEE
    (Συγγνώμη για το άσχετο του θέματος παιδιά... αλλά μια και λέγαμε για απορίες, μία είχα, να μην την έλεγα...? )
    jorge
    05.02.2004, 11:22




    Vagabond
    06.02.2004, 01:55
    Ε...? Χμ... κι εγώ το έψαχνα στις ρυθμίσεις προφίλ Ευχαριστώ βρε Γιώργε..
    gate
    06.02.2004, 14:15
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 05-02-2004 στις 11:22 έγραψε:












    Όπα...και κλασικά εικονογραφημένα το MusicHeaven...!!
    jorge
    06.02.2004, 14:34
    Και με μικρό μέγεθος ;)
    gate
    06.02.2004, 15:00
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 06-02-2004 στις 14:34 έγραψε:

    Και με μικρό μέγεθος ;)







    fsf sf sf sf