ελληνική μουσική
    869 online   ·  210.851 μέλη

    Θέλω να πω ευχαριστώ

    katerina229
    23.11.2006, 16:35
    Ανοίγω αυτό το θέμα για αυτούς που θέλουν να γράψουν ένα ευχαριστώ σε κάποιον ή κάποιους όπως το αισθάνονται

    Αν και δεν πίστευα ποτέ ότι θα μπορούσα να φτάσω σήμερα σε αυτό που θα γράψω, γιατί δεν πίστευα στην επικοινωνία μέσω net, ωστόσο ένας άνθρωπος από εδώ μέσα με έχει βοηθήσει απίστευτα όχι μόνο μόνο τα γραψίματά της και το ύφος της αλλά και στο προσωπικό μου θέμα που ένιωσα την ανάγκη να ζητήσω τη βοήθειά της... Είναι η gate !

    Νεκταρία σε ευχαριστώ για τη δύναμη που μου έδωσες και για τον τρόπο που με έκανες να δω τα πράγματα! Τόσον καιρό έψαχνα να διακρίνω το μυστικό της λάμψης σου. Τώρα πια, μετά από αυτό, κατάλαβα ότι είναι αυτός ο θησαυρός μέσα σου... Εύχομαι να μην τον χάσεις ποτέ!

    Σε ευχαριστώ!
    gate
    23.11.2006, 22:32
    Σ΄ευχαριστώ Κατερίνα μου... Έστω κι αν δεν έκανα στ' αλήθεια τίποτα για 'σένα..., ευχαριστώ για την διάθεσή σου
    sindy-windy
    23.11.2006, 23:11
    θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στις φιλες μου που ειναι παντα κοντα μ αλλα και σε εναν ανθρωπο που εμφανιστηκε στη ζωη μ τη πιο καταλληλη στιγμη......
    tolaruba
    24.11.2006, 10:01
    Εγω να πω ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στους γονεις μου,για ολα οσα εχουν στερηθει για χαρη μου.
    KAKOFONIKS
    24.11.2006, 10:45
    Πρωτίστως θέλω να πω ένα μεγάαάάάά...άάάάάάάάάλο ευχαριστώ στους γονείς μου που είναι δίπλα μου πάντα και μετά σε όλους αυτούς που με στηρίζουν και με αγαπουν! Κυρίως όμως θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς που μου πάνε κόντρα γιατί με κάνουν πιο δυνατό!!!!!!
    Jimy
    24.11.2006, 12:54
    Στον κακό μου εαυτό νομίζω είναι όλο το άλλο μου μισό




    επισυναπτόμενα: Salvador_Dali_Metamorphosis_of_Narcissus_1937half.jpg 
    Bruce_Dicki13
    24.11.2006, 15:22
    Εγω θελω να ευχαριστησω τους MAIDEN που με βαλαν στον σωστο δρομο της μουσικης!!!
    Amelie
    15.03.2007, 16:12
    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 24-11-2006 στις 10:45 έγραψε...

    Πρωτίστως θέλω να πω ένα μεγάαάάάά...άάάάάάάάάλο ευχαριστώ στους γονείς μου που είναι δίπλα μου πάντα και μετά σε όλους αυτούς που με στηρίζουν και με αγαπουν! Κυρίως όμως θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς που μου πάνε κόντρα γιατί με κάνουν πιο δυνατό!!!!!!



    Θα συμφωνήσω πάραυτα, επαυξάνοντας για το τελευταίο! Ευχαριστώ τους ψεύτες και τα ανδρείκελα, ευχαριστώ τους πονηρούς που έχουν τα ύπουλα μέσα για να καταφέρνουν σχεδόν τα πάντα, ευχαριστώ την έλλειψη αξιοκρατίας, ευχαριστώ την πουλημένη διαιτησία που πιστεύει μόνο αυτούς που την πλευρίζουν και την τρέφουν με μούφες, ευχαριστώ τις ανύπαρκτες ευκαιρίες, την παντελή έλλειψη επικοινωνίας και τις απίστευτες παρεξηγήσεις. Ευχαριστώ ό,τι κάνει τη ζωή μου δύσκολη, γιατί η νίκη στο τέλος θα αξίζει 1000 φορές πιο πολύ!
    xamogelo-moy
    15.03.2007, 18:21
    Παράθεση:

    Το μέλος Amelie στις 15-03-2007 στις 16:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 24-11-2006 στις 10:45 έγραψε...

    Κυρίως όμως θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς που μου πάνε κόντρα γιατί με κάνουν πιο δυνατό!!!!!!



    Θα συμφωνήσω πάραυτα, επαυξάνοντας για το τελευταίο! Ευχαριστώ τους ψεύτες και τα ανδρείκελα, ευχαριστώ τους πονηρούς που έχουν τα ύπουλα μέσα για να καταφέρνουν σχεδόν τα πάντα, ευχαριστώ την έλλειψη αξιοκρατίας, ευχαριστώ την πουλημένη διαιτησία που πιστεύει μόνο αυτούς που την πλευρίζουν και την τρέφουν με μούφες, ευχαριστώ τις ανύπαρκτες ευκαιρίες, την παντελή έλλειψη επικοινωνίας και τις απίστευτες παρεξηγήσεις. Ευχαριστώ ό,τι κάνει τη ζωή μου δύσκολη, γιατί η νίκη στο τέλος θα αξίζει 1000 φορές πιο πολύ!



    Τι ειρωνία έ? Οτι δεν σε σκοτώνει να σε κάνει πιό δυνατό....

    Και επί του θέματος, έχω μιά μεγάλη λίστα με ευχαριστίες, αλλά θα τις δώσω προσωπικά και μία μία!!!


    manos_p
    15.03.2007, 19:17

    θελω να πω ενα ευχαριστω στο ελληνικο υπουργειο παιδειας το οποιο με
    την αλλαγη συστυματος απο δεσμες σε κατευθυνσεις με εκανε να χασω 3 χρονιες το
    απολυτηριο και να μεινω στην 3η λυκειου με αποτελεσμα να καταλαβω ποσο υστερει η ελλαδα σε καποια θεματα και ενα αυτο της παιδειας...αυτος ηταν και ο λογος και παλι το ευχαριστω γιατι με εκανε να φυγω εξωτερικο και να σπουδασω να διευρινω τις γνωσεις μου πανω στην μουσικη, να διδαχθω και να ματθω για την μουσικη κουλτουρα αλλων πολιτισμων και πολλα αλλα πραγματα που ενα ωδειο δεν ηταν ικανο να μου τα προσφερει μαλλον που η ελλαδα δεν ειναι ικανη να τα προσφερει...
    επισεις θελω να πω ενα ευχαριστω στους γονεις μου που με επιμονη και υπομονη μου σταθηκαν ολα αυτα τα χρονια ειτε οικονομικα ειτε ψυχολογικα και το οτι βρισκομαι τωρα εδω ενα μεγαλο μερος το οφειλω και σε αυτους....

    (συγνωμη αν σας κουρασα)
    melody-music
    15.03.2007, 19:41
    Το μεγαλύτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μου το χρωστάω πάνω απο όλους στους γονείς μου που με μεγάλωσαν έτσι όπως με μεγάλωσαν και που μου έχουν σταθεί όσο κανείς άλλος σε όλες μου τις αποφάσεις, σε όλες τι επιτυχίες και αποτυχίες μου... τους το αποδεικνύω όσο μπορώ αλλά το ξέρουν και οι ίδιοι οτι τους είμαι πραγματικά ευγνώμων.

    ένα ακόμα ευχαριστώ στους φίλους μου που είμαστε μαζί απο παιδιά. έχουμε ζήσει όλες τις φάσεις της ζωής μας μαζί και τώρα στην ''ξενιτιά'' είμαστε ακόμα πιο δεμένοι και αγαπημένοι. και όλοι τρελαμένοι με το ίδιο πράγμα!


    Eliza21
    15.03.2007, 20:12
    Ενα τεράστιο ευχαριστω στην οικογένεια μου που είναι κοντά μου όλα αυτά τα χρόνια και με στηρίζει σε ότι και αν κάνω και όποια απόφαση και να πάρω........και ένα ακόμα ευχαριστώ στη πρώην "κολλητή μου" που αν και κάπως αργά με την απίστευτη ζήλια της με έκανε να καταλάβω την αξία μου και να αποκτήσω αυτοπεποιθηση. Αλλωστε ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει ποιο δυνατο όπως είπαν και οι προλαλήσαντες....
    vasiliki33
    15.03.2007, 21:06
    Θέλω να πω ευχαριστώ στον αγαπημένο μου που κατάφερε να βγάλει από μέσα μου ότι πιο όμορφο έχω, που με έμαθε να απολαμβάνω τις στιγμές και μου χάραξε το χαμόγελο στα χείλη
    givaeri
    16.03.2007, 12:47
    Οταν καποιος κάνει κατι απολαμβανοντας το δεν χρειαζεται να τον ευχαριστεις , ευχαριστιεται κι απολαμβανεται απο μονος του.
    Παρ ολα αυτα σ ευχαριστω κι εγω γλυκεια μου για την υπαρξη σου που μου προσφερε το ταιρι που ουτε καν υποψιαζομουν οτι υπάρχει.
    Και εισαι εδω μεσα ...
    athinouli24
    16.03.2007, 15:59
    Θέλω να πω ευχαριστώ σε σένα που είσαι δίπλα ακόμα κι αν σου λέω φύγε,σε σένα που με αγαπάς χωρίς να περιμένεις τίποτα,σε σένα που με κάνεις να χαμογελάω ακόμα κι αν εσύ πονάς πιο πολύ,σε σένα που πρώτα σκέφτεσαι εμένα, σε εσένα που σε αγαπώ γιατί με κάνεις καλύτερο άνθρωπο,γιατί είσαι εσύ.....
    Μπαμπέκο σε ευχαριστώ για όλα...!
    sentoni
    16.03.2007, 21:52
    . . . εγώ ευχαριστώ το Θεό . . . που μ' έκανε όμορφη , έξυπνη , χαριτωμένη , τσαχπίνα , ετυμόλογη , ονειροπαρμένη , ατίθαση , αισιόδοξη και μετριόφρων . . .
    MarakiVas
    16.03.2007, 22:32
    Ενα μεγάλο ευχαριστώ στην οικογένειά μου για την αγάπη και την φροντίδα που μου προσφέρει ολα αυτά τα χρόνια! Επίσης ενα μεγάλο ευχαριστώ στον αγαπημένο μου που συνεχίζει να με αγαπάει και να είναι δίπλα μου παρόλο που τον στεναχωρώ και τον νευριάζω κάποιες φορές. Και φυσικά στους-στις πραγματικούς-ές φίλους-ες που με αγαπάνε και με στηρίζουν!
    gogere17
    17.03.2007, 21:07
    Ενα μεγαλο ευχαριστω στους γνωστους αγνωστους και φυσικα στον jorge που εφτιαξε αυτο το υπεροχο site..............................