ελληνική μουσική
    1013 online   ·  210.856 μέλη
    Lord_of_thy_shadows
    05.01.2007, 19:09
    Παρακάτω παρατίθεται η λιστα(όχι όλη) με τα καλύτερα Pc Games του 2006 (σύμφωνα με το Ign)

    Καλύτερο Adventure: Sam & Max -- Season 1 Episode #1: Culture Shock
    Καλύτερο Economic Simulation: 1701 A.D.
    Καλύτερο Expansion:Warhammer 40,000: Dawn of War -- Dark Crusade
    Καλύτερο First Person Shooter: Half-Life 2: Episode One
    Καλύτερο RPG : Elder Scrolls IV: Oblivion
    Καλύτερο Sports Game: Fifa 2007
    Καλύτερο Strategy: Company of Heroes

    Τελικά εσείς θα αλλάζατε κάτι;
    Προσωπικά(για να κάνω την αρχή) δεν συμφωνώ με το καλύτερο strategy όπου κατά την γνώμη μου το Medieval 2 total war ύπερισχύει, όπως επίισης και με το καλύτερο sports game όπου το Pro Evollution Soccer 6 είναι σαφώς καλύτερο από το fifa 2007
    billy_cobham_2005
    06.01.2007, 18:28
    Kanena game me aytokinhta den yparxei?
    H mhpws den yparxoun kala paixnidia?
    Bruce_Dicki13
    06.01.2007, 22:08
    simfoo me auta pou eipes gia to pro evolution 6 kai to medievil kai thha prostheso gia kalitero adventura to Call of duty( action teorite...den ksero ama einai to idio me to adventure) sorry gia ta greeklish alla kollise to pliktrologio!
    AlmaNegra
    07.01.2007, 02:03
    Θα συμφωνήσω με όλα της λίστας, δηλαδή με όσα έχω παίξει (Half-Life 2: Episode One, Company of Heroes, Elder Scrolls IV: Oblivion) εκτός από την κατηγορία sports game. Νομίζω ότι φέτος το NBA live έδωσε τα ρέστα του... Για να μη μιλήσω για Football Manager που είναι εκτός συναγωνισμού!
    matthias16
    07.01.2007, 21:50
    οχι και Καλύτερο Sports Game: Fifa 2007 !!

    χιλιες φορες pro
    Astron
    08.01.2007, 13:14
    Παράθεση:

    Το μέλος Lord_of_thy_shadows στις 05-01-2007 στις 19:09 έγραψε...

    Παρακάτω παρατίθεται η λιστα(όχι όλη) με τα καλύτερα Pc Games του 2006 (σύμφωνα με το Ign)

    Καλύτερο Adventure: Sam & Max -- Season 1 Episode #1: Culture Shock
    Καλύτερο Economic Simulation: 1701 A.D.
    Καλύτερο Expansion:Warhammer 40,000: Dawn of War -- Dark Crusade
    Καλύτερο First Person Shooter: Half-Life 2: Episode One
    Καλύτερο RPG : Elder Scrolls IV: Oblivion
    Καλύτερο Sports Game: Fifa 2007
    Καλύτερο Strategy: Company of Heroes

    Τελικά εσείς θα αλλάζατε κάτι;
    Προσωπικά(για να κάνω την αρχή) δεν συμφωνώ με το καλύτερο strategy όπου κατά την γνώμη μου το Medieval 2 total war ύπερισχύει, όπως επίισης και με το καλύτερο sports game όπου το Pro Evollution Soccer 6 είναι σαφώς καλύτερο από το fifa 2007



    Το company of heroes δεν το έχω παίξει αλλά έχω διαβάσει εξαιρετικά reviews. Πάντως το medieval 2 πράγματι θα μπορούσε να είναι strategy της χρονιάς αν και έχει χάσει κατά κάποιο τρόπο την πρωτοτυπία του αφού ουσιαστικά είναι ένα αναβαθμισμένο rome total war με καλύτερα γραφικά και άλλη εποχή.
    Από RPG το oblivion μάλλον ήταν το καλύτερο αν και δεν τα πάω καλά με παιχνίδια πρώτου προσώπου.