ελληνική μουσική
    1073 online   ·  210.851 μέλη

    Κοίτα Τι Έκανες με Χ.Αηδονίδη & Νεκταρία

    jorge
    08.03.2007, 02:21
    24.3.2007: Αφιέρωμα στον Χ. Αηδονίδη, στην εκπομπή "Κοίτα τι έκανες"

    Το Σάββατο, στις 24 Μαρτίου 2007, ώρα 21:00, η εκπομπή "Κοίτα τι έκανες", στην τηλεόραση του Alpha με παρουσιαστή τον Γιώργο Λιάνη, θα είναι αφιερωμένη στον Χρόνη Αηδονίδη.

    Φίλοι και συνεργάτες του στο τραγούδι αλλά και από άλλους χώρους θα τον τιμήσουν με την παρουσία τους και θα μιλήσουν για εκείνον. Μεταξύ άλλων, στην εκπομπή θα τραγουδήσουν: ο Διονύσης Σαββόπουλος, η Γλυκερία, η Ξανθίππη Καραθανάση, η Γιώτα Βέη, ο Γεράσιμος Ανδρεάτος, ο Παναγιώτης Λάλεζας και οι μαθητές του μεγάλου παραδοσιακού ερμηνευτή Βαγγέλης Δημούδης και Νεκταρία Καραντζή.


    swkraths
    08.03.2007, 05:28
    Πιο πολυ απ όλους ανυπομονώ να δω "live" την Νεκταρία...

    Τη πρώτη αγάπη που ‘ζησα παντοτινή την είπα/
    η δεύτερη μου κόστισε λιγότερα φιλιά/
    Η τρίτη ήρθε με χαρά διπλή χαρά που φεύγει/
    στη τέταρτη να θυμηθώ να σβήσω τη φωτιά......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : swkraths στις 08-03-2007 05:33 ]


    tago
    08.03.2007, 08:14
    Και εγώ. Το έχω πει και στην ίδια (μάλλον, τις το έχω γράψει) πως είμαι fun!
    koini_maria
    08.03.2007, 20:53
    Και εγώ την εκτιμώ και την συμπαθώ ιδιαιτέρως την καλή μας νεάιδα , Νεκταρία !
    Χαίρομαι ιδιαιτέρως που τα μέσα παθαίνουν κάποιες ''διαλήψεις'' και ανάμεσα στα διάφορα αδιάφορα με τα οποία ασχολούνται παρουσιάζουν και σοβαρά-αξιέπαινα πράγματα !

    Νεκταρία keep walking !
    Θα έχεις μαζί σου τις θετικές σκέψεις όλων μας !
    swkraths
    09.03.2007, 00:37
    Αν και θα προτιμούσα να ήταν σε άλλη εκπομπή πχ Παπαδόπουλου καλά είναι και εκεί.
    Άντε μπας και ανεβάσει λίγο το επίπεδο της εκπομπής η Νεκταρία!!!
    tarkoulis
    09.03.2007, 03:44
    ela mwre swkrati aman, mia xara einai i ekpompi, exei kalesei para polu kalo kosmo, timi tis tis nektarias.nai exei filoksenisei kai tragikous, alla exoun perasei kai spoudaia onomata apo to "koita ti ekanes"
    aman

    Παράθεση:

    Το μέλος swkraths στις 09-03-2007 στις 00:37 έγραψε...

    Αν και θα προτιμούσα να ήταν σε άλλη εκπομπή πχ Παπαδόπουλου καλά είναι και εκεί.
    Άντε μπας και ανεβάσει λίγο το επίπεδο της εκπομπής η Νεκταρία!!!



    nektaria suxaritiria, tha katevasw tin ekpompi mesw internet na se dw, se exw dei kai apo konta kai thelw polu kai na se akousw stin tv




    pkamno
    09.03.2007, 05:41
    Παράθεση:

    Το μέλος tarkoulis στις 09-03-2007 στις 03:44 έγραψε...

    ela mwre swkrati aman, mia xara einai i ekpompi, exei kalesei para polu kalo kosmo, timi tis tis nektarias.nai exei filoksenisei kai tragikous, alla exoun perasei kai spoudaia onomata apo to "koita ti ekanes"
    aman

    Παράθεση:

    Το μέλος swkraths στις 09-03-2007 στις 00:37 έγραψε...

    Αν και θα προτιμούσα να ήταν σε άλλη εκπομπή πχ Παπαδόπουλου καλά είναι και εκεί.
    Άντε μπας και ανεβάσει λίγο το επίπεδο της εκπομπής η Νεκταρία!!!



    nektaria suxaritiria, tha katevasw tin ekpompi mesw internet na se dw, se exw dei kai apo konta kai thelw polu kai na se akousw stin tv







    Κι οταν ζουμαρει ο φακος πανω σε στηθη,μπουτια και οπισθια δεν ειναι καπως???Μονο αυτο γινεται σε αυτην την εκπομπη!!Ψεματα ειναι?Απλα την εκπομπη σχολιαζω οχι την κοπελια για να μην παρεξηγηθω!!!!
    roubas
    09.03.2007, 11:26
    Παράθεση:

    Το μέλος pkamno στις 09-03-2007 στις 05:41 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος tarkoulis στις 09-03-2007 στις 03:44 έγραψε...

    ela mwre swkrati aman, mia xara einai i ekpompi, exei kalesei para polu kalo kosmo, timi tis tis nektarias.nai exei filoksenisei kai tragikous, alla exoun perasei kai spoudaia onomata apo to "koita ti ekanes"
    aman

    Παράθεση:

    Το μέλος swkraths στις 09-03-2007 στις 00:37 έγραψε...

    Αν και θα προτιμούσα να ήταν σε άλλη εκπομπή πχ Παπαδόπουλου καλά είναι και εκεί.
    Άντε μπας και ανεβάσει λίγο το επίπεδο της εκπομπής η Νεκταρία!!!



    nektaria suxaritiria, tha katevasw tin ekpompi mesw internet na se dw, se exw dei kai apo konta kai thelw polu kai na se akousw stin tv







    Κι οταν ζουμαρει ο φακος πανω σε στηθη,μπουτια και οπισθια δεν ειναι καπως???Μονο αυτο γινεται σε αυτην την εκπομπη!!Ψεματα ειναι?Απλα την εκπομπη σχολιαζω οχι την κοπελια για να μην παρεξηγηθω!!!!



    Συμφωνω !
    Θα το δω ομως για τον κυριο Αηδονιδη και τη Νεκταρια!
    KAKOFONIKS
    09.03.2007, 11:27
    Αυτό λέμε Παναγιώταρε ότι θα πάει η Νεκταρία να γίνει επιτέλους έστω για ένα επεισόδιο μία αξιοπρεπείς μουσική εκπομπή και όχι ένα τηλεοπτικό μπουζουξίδικο και απο τα φθηνά μάλιστα!
    okanenas
    23.03.2007, 13:01
    Υπάρχουν δύο λόγοι αύριο που πρέπει να είμαστε συντονισμένοι όλοι στον Alpha στης 9:00 το βράδυ
    ο ένας λόγος είναι ο μεγάλος Χρόνης Αηδονίδης
    και ο άλλος λόγος όπως θα διαβάσατε και παραπάνω είναι η Νεκταρία Καραντζή


    rigas
    23.03.2007, 18:21
    Θα 'μαι κι εγώ εκεί.
    ...στην τηλεόραση μπροστά στημένος εννοείται.
    Kwn_na
    24.03.2007, 16:54
    Επειδή εγώ δε θα καταφέρω να είμαι εκεί ..μπροστά στην τηλεόραση ... υπάρχει
    κάποιος που θα γράψει την εκπομπή..?
    istoxastis
    24.03.2007, 20:13
    "Κοίτα τι έκανες" τώρα, Νεκταρία, απ' τη μια δεν έχω σε μεγάλη υπόληψη αυτές τις εκπομπές κι απ' την άλλη, αυτή την ώρα " Στα γήπεδα η Ελλάδα αναστενάζει". Μπορώ όμως;;;;;;;
    Θα σας δούμε! Θα σας δούμε!
    mariachi
    24.03.2007, 21:24
    Τεράστια αξία ο Αηδονίδης!Από τους λίγους-δυστυχώς-εναπομείναντες της γνήσιας ποιοτικής ελληνικής μουσικής ιστορίας.Να ναι πάντα καλά!