ελληνική μουσική
    447 online   ·  210.971 μέλη

    Μαύρη Λίστα τραγουδιστών!

    margo
    20.01.2008, 23:20
    Παράθεση:

    Το μέλος Toad στις 20-01-2008 στις 23:02 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 30-01-2003 στις 01:00 έγραψε...

    Ποιούς έλληνες τραγουδιστές δεν θέλετε να ακούτε ΠΟΤΕ και ΠΟΥΘΕΝΑ;
    Ποιοί σας εκνευρίζουν από την στιγμή που θα ανοίξουν το στόμα τους για να πουν την πρώτη λέξη ενός τραγουδιού; Ποιοί πιστεύετε πως 'ανέβηκαν' στο χώρο βοηθούμενοι, ενώ στην πραγματικότητα η φωνή τους είναι καλή μόνο για να διώχνει τα κουνούπια;;;



    Γιάννης Κότσιρας (μου φαινεται ότι δεν έχει κανένα αληθινό αίσθημα και το παίζει 'τόσο καλό και αγνό παιδί')








    Αλλάζω τον εαυτό μου.Αλλάζω τον κόσμο.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : margo στις 20-01-2008 23:21 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : margo στις 20-07-2009 12:35 ]


    Toad
    21.01.2008, 02:11
    Παράθεση:

    και μια ερώτηση που φυσικά αν θες απαντάς:
    η φωνή του σου αρέσει;


    Δεν τη βρίσκω κακή. Έχει μια ενδιαφέρουσα και ζεστή χροιά. Το αίσθημά του είναι που μου φαίνεται κατευθείαν από την κατάψυξη...

    Σορυ ε;
    deathminor88
    21.01.2008, 02:36
    Πλιάτσικας. Τον απαιχθάνομαι!
    argie
    21.01.2008, 15:29
    Μου τη "σπάει" ο Χατζηγιάννης! Μου τη δίνει...η φάτσα του κι η μεγάλη επιτυχία του!(μπλιαξ!) Από φωνή,μια χαρά είναι το παιδί.(Ζζζ..ΝΤΟΥΠ!)
    Arve
    21.01.2008, 18:20
    Κάποτε θα μπορούσα να βγάλω μια τέτοια "μαύρη λίστα" αλλά έχω αποφασίσει ότι υπάρχουν πάρα πολλοί εξαίρετοι μουσικοί για να κάθομαι να χαλιέμαι με τους ανύπαρκτους. Όταν αναγκαστικά ακούω σκουπίδια προτιμώ να σπάω πλάκα και δεν ασχολούμαι να μάθω ποιοι είναι… οι χειρότεροι που μπορώ να πω ειλικρινά ότι ξέρω είναι τουλάχιστον μέτριοι.
    poison-girl
    22.01.2008, 14:27
    tokio hotel....ποιο μαύρη η λίστα δεν γίνεται!!!
    οι τύποι είναι άθλιοι!!!
    Morpheus91
    22.01.2008, 14:33
    Παράθεση:

    Το μέλος poison-girl στις 22-01-2008 στις 14:27 έγραψε...

    tokio hotel....ποιο μαύρη η λίστα δεν γίνεται!!!
    οι τύποι είναι άθλιοι!!!



    Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ ...
    Είναι έλεος και τους ακούνε όλα τα μαζοποιημένα
    πρόβατα - 13χρονα ...

    blackdragon
    25.01.2008, 17:00
    Ο Γονίδης.....δεν τον πάω καθόλου......επίσης ούτε τα τραγούδια του Καρβέλα.Αυτός όμως γράφει κιόλας,οπότε συγχωρείται... Υπάρχουν ωστόσο αρκετοί ακόμα που ονομάζονται "τραγουδιστές"....Δεν αξίζει τον κόπο να μπω στην διαδικασία να τους αναφέρω :)
    stal1a
    27.01.2008, 17:02
    η Δημητριου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελεος!!!!!!!!!!!! εκτος απο αθλια τραγουδιστρια, μολις ανοιξει το στομα της κλεινουμε εμεις τα αυτακια μας....Πιστευω ναα θυμαστε τις δοξασμενες κ αλησμονητες στο χρονο ατακες της..... αν οχι να σας θυμησω μερικες .......

    -θελει να χτισει σπιτι στα παραλια της Κρητης για να εχει θεα τον Ατλαντικο ωκεανο..!!!!!!(αχ καημενη Κρητουλα μου τι σου εμελε να ακουσεις..)
    -τρεφεται μονο με ηδη υγιεινης..(χαρτι υγειας για παραδειγμα..)
    - κ φυσικα ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΤΟΣ..!!!!!!!!!!!!!(μπορει να ειναι χωματοδρομος, χαλικοδρομος κλπ κλπ...)

    κ μην με πειτε κακια σας παρακαλω....
    kithara-woman
    29.01.2008, 00:00
    Είναι τόσοι πολλοι που μάλλον δεν χωράει η οθόνη να τους γράψω!!!!Όλοι αυτοί που προσπαθούν να μας προβάλουν τα ΜΜΕ ως καλούς,ενώ είναι άσχετοι με τη μουσική και το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι πως θα βγάλουν εύκολο χρήμα.Ευτυχώς υπάρχουν και άνθρωποι ταλαντούχοι που αγαπουν πραγματικά τη μουσική.Συνήθως είναι αυτοί που τους ξέρουν ελάχιστοι,όσοι δηλαδή ψάχνουν και δεν ακουν ο,τι ...πατάτα...τους σερβίρεται.
    Rinio524
    29.01.2008, 08:38
    Άσε τι να πώ εγω τώρα? Σχεδόν όλοι οι Έλληνες τραγουδιστές μου την σπάνε, ειδικά αυτοί που βγαίνουν απο reality και τους έχουν και σαν θεούς!

    Holding my breath as i walk to your garden
    Everything seemed so abandoned
    Roses have grown just as high as a mountain
    Fireflies glow in the dark

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Rinio524 στις 29-01-2008 08:39 ]


    NIKOSPI
    22.03.2008, 18:12
    Απαίσιοι!!!(')

    Βίσση (')
    Μαζωνάκης (')
    Ρουβάς (')
    Τσαλίκης
    Σφακιανάκης
    Και με σειρά κατάταξης!!!

    -GREgo-
    22.03.2008, 18:57
    Υπάρχουν πολλοί τραγουδιστές που θα έπρεπε να είχαν πάρει σύνταξη εδώ και χρόνια...π.χ.
    Άντζελα Δημητρίου(όσο μεγαλώνει χαζεύει και περισσότερο)

    Βοσκόπουλος(αυτή η φωνή του Θεέ μου...λες και έχει βουλωμένη μύτη συνέχεια,όλο το χρόνο!!)

    Άννα Βίσση(αν και δε με ενοχλεί τόσο,ο καρβέλας με ενοχλέι περισσότερο)
    Τώρα από σύγχρονους...
    Ο κύριος Απόλαυση,Διονύσης κάτι

    catman,dogman και όλα τα συναφή...

    Βολάνης που θα έπρεπε να είχε πάρει πόδι από νωρείς και να μην τριγυρνάει τώρα στα κανάλια

    και ο σούπερ-ντούπερ Πλιάτσικας που με νευριάζει μόνο και μόνο αυτή η ανέκφραστη μούρι του...αν και ακούω κάποιες φορές τα τραγούδια του,δε μπορώ να τον βλέπω...ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

    Πρέπει να βγεί επιτέλους ενας μπόγιας να τους μαζέψει...γτ να τη πληρώνουν μόνο τα σκυλιά!!
    dionysia7
    22.03.2008, 22:41
    Βανδη, Κοκκινου, Μαρτακης, Ρουβας, Μπεζεντάκου, Κιαμος, Βερτης, Τσαλικης, Καλομοιρα και γενικα κατι τετοιοι που το παιζουν μεγαλοι τραγουδιστες, σημαντικοι και φωναρες!!!!! Φερτε μου μια καραμπινα να τους εκτελεσω!!!! (τι καλος ανθρωπος που ειμαι.......... )
    angel-0f-darkness
    23.03.2008, 15:21
    loipon!einai t prwto 9ema pou grafw!

    omologw pws einai apoiroi oi ellhnes ''kalutexnes'' pou pragmatika dn katalavainw giati t kanoun afto sthn mousikh..

    afth omws pou 3exwrizei einai, h gnwsth se olous mas, despoina vandi..
    tuxaia eida ena video clip ths[prosfata] sto opoio h tupisa forage ena forema, xrwmatos galaziou, me nekrokefales..
    k t kalutero?..egrafe epanw MOTORHEAD!!!

    ELEOS!!
    mitskinis
    23.03.2008, 18:12
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 30-01-2003 στις 01:00 έγραψε...

    Ποιούς έλληνες τραγουδιστές δεν θέλετε να ακούτε ΠΟΤΕ και ΠΟΥΘΕΝΑ;
    Ποιοί σας εκνευρίζουν από την στιγμή που θα ανοίξουν το στόμα τους για να πουν την πρώτη λέξη ενός τραγουδιού; Ποιοί πιστεύετε πως 'ανέβηκαν' στο χώρο βοηθούμενοι, ενώ στην πραγματικότητα η φωνή τους είναι καλή μόνο για να διώχνει τα κουνούπια;;;

    Όλοι οι Hip-Hopάδες , οι σκυλάδες, οι της Πάνιας και οι βαριές λαϊκές φωνές
    marakiasteraki
    25.03.2008, 11:43
    Εφη Θωδη
    Ε λ ε ο ς
    NIKOSPI
    25.03.2008, 12:17
    Παράθεση:

    Το μέλος -GREgo- στις 22-03-2008 στις 18:57 έγραψε...

    Υπάρχουν πολλοί τραγουδιστές που θα έπρεπε να είχαν πάρει σύνταξη εδώ και χρόνια...π.χ.
    Άντζελα Δημητρίου(όσο μεγαλώνει χαζεύει και περισσότερο)

    Βοσκόπουλος(αυτή η φωνή του Θεέ μου...λες και έχει βουλωμένη μύτη συνέχεια,όλο το χρόνο!!)

    Άννα Βίσση(αν και δε με ενοχλεί τόσο,ο καρβέλας με ενοχλέι περισσότερο)
    Τώρα από σύγχρονους...
    Ο κύριος Απόλαυση,Διονύσης κάτι

    catman,dogman και όλα τα συναφή...

    Βολάνης που θα έπρεπε να είχε πάρει πόδι από νωρείς και να μην τριγυρνάει τώρα στα κανάλια

    και ο σούπερ-ντούπερ Πλιάτσικας που με νευριάζει μόνο και μόνο αυτή η ανέκφραστη μούρι του...αν και ακούω κάποιες φορές τα τραγούδια του,δε μπορώ να τον βλέπω...ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

    Πρέπει να βγεί επιτέλους ενας μπόγιας να τους μαζέψει...γτ να τη πληρώνουν μόνο τα σκυλιά!!


    καταπληκτικό, ιδιαίτερα με την Αντζελα!!!!xixixixi!!!
    -Sadahzinia-
    25.03.2008, 15:09

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 25-03-2008 15:13 ]


    -Sadahzinia-
    25.03.2008, 15:10


    Καλά είναι δυνατόν να βάζεις τον Πλιάτσικα στην black list???? Δεν είναι θέμα γούστου αυτό...είναι θέμα ότι δεν ξέρεις και πολύ μάλλον τι σου γίνεται... Τον Πλιάτσικα στην ίδια μοίρα με την Δημητίου και τον Βολάνη??? Έλεος φίλε/φίλη!!


    εχεις τα πινελα εχεις και τα χρωματα...φτιαξε τον παραδεισο και μπες μεσα...Νικος Καζαντζακης

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 25-03-2008 15:13 ]