ελληνική μουσική
    728 online   ·  210.865 μέλη

    Μαύρη Λίστα τραγουδιστών!

    Antigoni-Kimi
    12.09.2008, 15:16

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 12-09-2008 στις 02:02 έγραψε...

    Χατζηγιάννης.....{#emotions_dlg.sleep1}{#emotions_dlg.whistling}



     

     

    Τι δε σ'αρεσει στον Χατζηγιαννη?? {#emotions_dlg.confused1}

     

    εγω δεν αντεχω τα "προιοντα" της Πανια.....δε νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να χαιρεται να ακουει αυτα τα "ασματα"...


    sea_like_eyes
    12.09.2008, 16:11

    Παράθεση:

    Το μέλος Antigoni-Kimi στις 12-09-2008 στις 15:16 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 12-09-2008 στις 02:02 έγραψε...

    Χατζηγιάννης.....{#emotions_dlg.sleep1}{#emotions_dlg.whistling}



     

     

    Τι δε σ'αρεσει στον Χατζηγιαννη?? {#emotions_dlg.confused1}

     

    εγω δεν αντεχω τα "προιοντα" της Πανια.....δε νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να χαιρεται να ακουει αυτα τα "ασματα"...



     

     

    Ενώ τα κοιτ-άσματα ταλέντου του Χατζη-Johnny είναι . . . αξίας . . . ανεκτίμητης . . .


    lady-in-black
    12.09.2008, 16:32

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 12-09-2008 στις 02:02 έγραψε...

    Χατζηγιάννης.....{#emotions_dlg.sleep1}{#emotions_dlg.whistling}



    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ...{#emotions_dlg.happycrazy}


    marching-girl
    12.09.2008, 16:56

    Παράθεση:

    Το μέλος lady-in-black στις 12-09-2008 στις 16:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 12-09-2008 στις 02:02 έγραψε...

    Χατζηγιάννης.....{#emotions_dlg.sleep1}{#emotions_dlg.whistling}



    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ...{#emotions_dlg.happycrazy}



    καλή φωνή ναι.....ε, τα τραγουδια του όμως δεν είναι και διάμάντια!!!


    p3tr0s
    12.09.2008, 18:14

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 12-09-2008 στις 02:02 έγραψε...

    Χατζηγιάννης.....{#emotions_dlg.sleep1}{#emotions_dlg.whistling}



     

    ή αλλιώς ΟΤΕγιάννης...


    Granna
    14.09.2008, 00:42

    ektos apo ta ''paidia'' ths pania pou den nomizw oti einai tragoudistes ( tous lupamai kiolas) me ekneurizei h mariah carey (para polu omws!!) k o tragoudisths twn maroon5 pou den 3erw pws legetai. apo ellhnes o karafwths!! ELEOS {#emotions_dlg.eek}


    MissRoro
    14.09.2008, 03:04

    Παράθεση:

    Το μέλος Granna στις 14-09-2008 στις 00:42 έγραψε...

    ektos apo ta ''paidia'' ths pania pou den nomizw oti einai tragoudistes ( tous lupamai kiolas) me ekneurizei h mariah carey (para polu omws!!) k o tragoudisths twn maroon5 pou den 3erw pws legetai. apo ellhnes o karafwths!! ELEOS {#emotions_dlg.eek}



     

    Σε εκνευρίζει η Mariah, δεκτό, αλλά δεν μπορούμε να αρνηθούμε πως έχει φωνάρα!


    spload
    14.09.2008, 13:44

    Χατζηγιαννης: φωνη, συναισθημα αλλα ειναι ολιγον πουλημενος...
    "Προιοντα της Πανια": πραγαμτικα ατομα με νοηματικη καθυστερηση που τουσ εκμεταλλευται το καναλι...
    Mariah Karey: η γυναικα εχει φωναρα αλλα αμα δεν αρεσει σε καποιον αυτο το ειδος μουσικης λογικο ειναι να μην του αρεσει...
    Εμενα προσωπικα με νευριαζει η Καλομοιρα που εγινε διασημη απο μια εκπομπη η οποια απευθυνεται σε κοριτσακια 8-14 ετων και 2 χρονια μετα χαθηκε τελειως...


    KimwnAvgerinos
    14.09.2008, 15:19

    Παράθεση:

    Το μέλος Antigoni-Kimi στις 12-09-2008 στις 15:16 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 12-09-2008 στις 02:02 έγραψε...

    Χατζηγιάννης.....{#emotions_dlg.sleep1}{#emotions_dlg.whistling}



     

     

    Τι δε σ'αρεσει στον Χατζηγιαννη?? {#emotions_dlg.confused1}

     

    εγω δεν αντεχω τα "προιοντα" της Πανια.....δε νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να χαιρεται να ακουει αυτα τα "ασματα"...



    Ο Χατζηγιάννης είναι ένας εξαιρετικός τραγουδιστής με καταπληκτική φωνή,γι'αυτό καταλαβαίνω γιατί αρέσει τόσο.Ωστόσο,όταν ένας τραγουδιστής αναλώνεται στις ίδιες και τις ίδιες ερμηνείες,σε τραγούδια που μοιάζουν πανομοιότυπα,στο τέλος βαλτώνει.Περιμένουμε στο μέλλον να δούμε αν έχει να δώσει κάτι παραπάνω ως καλλιτέχνης.Θεωρώ ότι έχει καταντήσει κουραστικός.


    kamelia8
    14.09.2008, 17:25

    Πετρέλης....{#emotions_dlg.thumbdown}


    MissRoro
    14.09.2008, 21:06

    Eμένα πάντως μ'αρέσει ο Χατζηγιάννης...!;)

    Σχετικά με τα άτομα από την Πάνια, δεν είναι καν τραγουδιστές. Εγώ τους λυπάμαι γιατί τους εκμεταλλεύονται και δεν έχουν την προσωπικότητα και τη λογική για να το αντιληφθούν λόγω προβλημάτων...


    Agaph4you
    14.09.2008, 23:24

    Σχετικά με αυτούς της Πάνια τα είπε σωστά η MissRoro.

    Σχετικάμε την Mariah Carey ... είναι φωνάααρα !!!

    Κι εμένα με εκνευρίζει η Αρβανιτάκη αλλά δεν την βάζω σε μαύρη λίστα !! Έλεος πλέον !!

    Ποιον βάζω σε μαύρη λίστα ???

    Χμμμμ .... Cascada σίγουρα ... !!!


    athy
    14.09.2008, 23:35

    Πωπω, διαβασα μερικά πράγματα και κουφάθηκα... Βασικά αναφέρομαι σε κάποια παλιά ποστ, αλλά παρόλαυτα μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση... Κάπου στις τρεις τέσσερις πρώτες σελίδες που διαβασα είδα μεγάλο φανατισμό. Το ότι κάποιοι καλλιτέχνες δε μας αρέσουν δε σημαίνει ότι έχουμε το ελεύθερο να τους κατακρίνουμε τόσο σκληρά και με προσβλητικό τόνο... Ειδικά όταν υπάρχουν άτομα στο φόρουμ που δηλώνουν φαν τους. Anyway, να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι δεν αντέχω

    να ακούω τραγουδιστές τύπου διμιτρίου, μπεζετακου κ λοιπά ταλέντα από τα ριάλιτι

    όπως κ όλα αυτά τα μικρομέγαλα παιδάκια στο αλτερ που ουρλιάζουν τα στρουμφάκια...:Ρ


    rompa
    14.09.2008, 23:42

    Δημητρίου - Θώδη - Μάρω Λύτρα και όλες οι γλάστρες που από μοντέλα β' διαλογής δηλώνουν "τραγουδίστριες" .


    nowaveband
    16.09.2008, 10:31

    choco stas(τωρινό μέλος και ντράμερ των Jα(n)kie Kennedy)....απαίσια φώνη.....{#emotions_dlg.thumbdown}


    Granna
    16.09.2008, 16:36

    Παράθεση:

    Το μέλος athy στις 14-09-2008 στις 23:35 έγραψε...

    Πωπω, διαβασα μερικά πράγματα και κουφάθηκα... Βασικά αναφέρομαι σε κάποια παλιά ποστ, αλλά παρόλαυτα μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση... Κάπου στις τρεις τέσσερις πρώτες σελίδες που διαβασα είδα μεγάλο φανατισμό. Το ότι κάποιοι καλλιτέχνες δε μας αρέσουν δε σημαίνει ότι έχουμε το ελεύθερο να τους κατακρίνουμε τόσο σκληρά και με προσβλητικό τόνο... Ειδικά όταν υπάρχουν άτομα στο φόρουμ που δηλώνουν φαν τους. Anyway, να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι δεν αντέχω

    να ακούω τραγουδιστές τύπου διμιτρίου, μπεζετακου κ λοιπά ταλέντα από τα ριάλιτι

    όπως κ όλα αυτά τα μικρομέγαλα παιδάκια στο αλτερ που ουρλιάζουν τα στρουμφάκια...:Ρ



     

     

    dikio exeis! isws t parakaname. sigoura dld! oso g tn Mariah Carey dn lew oti dn exei kalh fwnh, apla exei kati panw ths pou m ekneurizei... gousta einai auta!


    bittersweet
    17.09.2008, 12:14

    Avril Lavigne{#emotions_dlg.laugh}


    nowaveband
    17.09.2008, 13:35

    Bono.......pleon exei katantisei marioneta!{#emotions_dlg.tt2}


    ALXthrasher
    17.09.2008, 18:12

    Παράθεση:

    Το μέλος satyr στις 12-09-2008 στις 01:57 έγραψε...

    nino otan tragoudise to smell like teens spirit sixathika

     


    Ομοίως...


    MirsiniManou
    18.09.2008, 13:16

    Δεν νομιζω οτι εχει καποιο νοημα να κατηγορουμε τους...φερομενους ως καλλιτεχνες!!Υπαρχει ενα ολοκληρο κυκλωμα εμπορευματοποιησης της μουσικης που εκτρεφει νοοτροπιες,ηθος,στασεις και κριτηρια επιδρωντας πανω σε μια μαζα που χειραγωγειται απροκαλυπτα.

    Το πολιτισμικο ελλειμα που σκοπιμως συντηρειται απο τους ιθυνοντες του τοπου μας ειναι η βαση για να τα ...οικονομανε καποιοι εκμεταλλευομενοι τον οποιοδηποτε φερομενο ως καλλιτεχνη που αυτοματως για να αποκτησει υποσταση γινεται υποδουλος της εμπορικης κρεατομηχανης με την οποια εναι συνδεδεμενος

    Οσο γι αυτους που επιμενουν και αντεχουν να ειναι ελευθεροι να τους ευχηθω καλο κουραγιο,δυνατο οραμα,καλη θωρακιση απο την προβαλλομενη παρακμη γιατι το κοινο οσο και να το εχουν αποχαυνωσει...μπορει ακομα να νιωθει!