ελληνική μουσική
    965 online   ·  210.856 μέλη
    incomplete_angel
    23.03.2007, 13:48
    Γιατί ασχολούμαστε???

    SmileyCentral.com
    gogere17
    23.03.2007, 21:18
    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 23-03-2007 στις 13:48 έγραψε...

    Γιατί ασχολούμαστε???

    SmileyCentral.com


    σωστη.....
    poison_girl
    25.03.2007, 12:48
    αυτη δεν ειναι που εχει ασφαλισει τα ποδια της????
    ελεοοοοοοος!τι ψωναρες κυκλοφορουν!!!δηλαδη εγω τι πρεπει να κανω με τα δικα μου???
    alexia-vicky
    25.03.2007, 17:05
    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 25-03-2007 στις 12:48 έγραψε...

    αυτη δεν ειναι που εχει ασφαλισει τα ποδια της????
    ελεοοοοοοος!τι ψωναρες κυκλοφορουν!!!δηλαδη εγω τι πρεπει να κανω με τα δικα μου???



    πες τα βρε κορίτσι μου, και εγώ το ίδιο λέω
    poison_girl
    25.03.2007, 21:52
    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 25-03-2007 στις 17:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 25-03-2007 στις 12:48 έγραψε...

    αυτη δεν ειναι που εχει ασφαλισει τα ποδια της????
    ελεοοοοοοος!τι ψωναρες κυκλοφορουν!!!δηλαδη εγω τι πρεπει να κανω με τα δικα μου???



    πες τα βρε κορίτσι μου, και εγώ το ίδιο λέω




    alexouliiiiiiiiiiiiiNIIIIIIIIIIIIII μ αρεσεις γιατι ειμαστε του ιδιου επιπεδου!κ του ιδιου υψους!!!(εγω 2 ποντους παραπανω βεβαια αλλα nevermind)
    Aiolos_m
    25.03.2007, 21:55
    Θα πάω να ασφαλίσω τα μαλλιά μου...

    μ' αλλιώς η μοίρα το βουλήθη, πρέπει να στρίψεις σε μια κόχη...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Aiolos_m στις 25-03-2007 22:17 ]


    Aiolos_m
    25.03.2007, 21:56
    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 25-03-2007 στις 12:48 έγραψε...

    αυτη δεν ειναι που εχει ασφαλισει τα ποδια της????


    Έχει ποδάρες όμως...
    sea_like_eyes
    25.03.2007, 22:01
    μ'αρεσει που ασχολουμαστε με τα τραγουδια της και οχι με κατι αλλο...χρηστο εχουμε δει και ψηλοτερα ποδια...και πολυ ποιο ομορφα επισης!
    Aiolos_m
    25.03.2007, 22:13
    Κοίτα τι με βάζεις και κανω μέσα στη Σαρακωστή...



    επισυναπτόμενα: image_1008_12.jpg 
    Fler
    25.03.2007, 22:43
    Παράθεση:

    Το μέλος Aiolos_m στις 25-03-2007 στις 22:13 έγραψε...

    Κοίτα τι με βάζεις και κανω μέσα στη Σαρακωστή...







    Ναι, βρε παιδιά...Άντε, παραδεχτείτε επιτέλους ότι αυτή η "αοιδός" η Θέλξη ασκέι, όπως και να το κάνουμε, μεγάλη...έλξη και αποδώστε τα δέοντα στα κάτω της άκρα -μιας και δεν μπορούμε να την τιμήσουμε, δυστυχώς, για τις φωνητικές της δυνατότητες ή για την ποιότητα των "έργων" της. Για να τελειώνει σιγά σιγά κι αυτό το μείζον ζήτημα...
    Όχι τίποτε άλλο, να μη βάζουμε σε πειρασμό και το Χρήστο, τέτοιες μέρες....λιτότητας και αποχής...


    rory166
    26.03.2007, 16:10
    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 25-03-2007 στις 21:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 25-03-2007 στις 17:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 25-03-2007 στις 12:48 έγραψε...

    αυτη δεν ειναι που εχει ασφαλισει τα ποδια της????
    ελεοοοοοοος!τι ψωναρες κυκλοφορουν!!!δηλαδη εγω τι πρεπει να κανω με τα δικα μου???



    πες τα βρε κορίτσι μου, και εγώ το ίδιο λέω




    alexouliiiiiiiiiiiiiNIIIIIIIIIIIIII μ αρεσεις γιατι ειμαστε του ιδιου επιπεδου!κ του ιδιου υψους!!!(εγω 2 ποντους παραπανω βεβαια αλλα nevermind)



    Γιατι ειστε κακες ρε σεις..??Δεν ειναι κακο να ασφαλιζει κανεις καποιο ομορφο μερος του σωμτος του...εγω πχ εχω ασφαλισει τον δεξη μου αντιχειρα κ το αριστερο μου αυτι
    mag
    26.03.2007, 16:15
    Για να είμαστε αντικειμενικοί, είναι πολύ ωραία κοπέλα!! Ως τραγουδίστρια τώρα, δεν έχω να πω πολλά, γιατί απλά δεν έχω καθόλου μουσικές γνώσεις. Από το studio όλοι φωνάρες γίνονται. Από ό,τι έχω ακούσει (αυτό το γνωστό, που λέει: Έχεις τα μάτια που λατρεύω...) δε μ'άρεσε, τελείωσε. Δε μ'έβαλε κανείς με το ζόρι να το ακούω. Παρά πάνω δεν ασχολούμαι, για το που τραγουδάει, ή σε ποια ασφαλιστική πηγαίνει...
    Αφού κάνει χαρούμενους κάποιους ανθρώπους που ακούν αυτό το είδος της μουσικής, είμαι κι εγώ χαρούμενη. Σεβαστές όλες οι επιλογές!
    sea_like_eyes
    26.03.2007, 19:16
    ....αντικειμενικα ομορφη παντως στο καναλι fashion T.V δεν την εχω πετυχει..ουτε καν στο site....το θεμα αυτο ειναι....οτι συζηταμε για ποδια,χερια,μαλλια και καθολου για....μουσικη
    δεν ειναι μονο η θελξη απλα στο συγκεκριμενο topic...

    Y.Γ Το καλάμι είναι εύκολο να το καβαλήσεις…το δύσκολο είναι να το ξε-καβαλήσεις
    Aiolos_m
    26.03.2007, 20:05
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 26-03-2007 στις 19:16 έγραψε...
    Y.Γ Το καλάμι είναι εύκολο να το καβαλήσεις…το δύσκολο είναι να το ξε-καβαλήσεις



    Και γιατί να το ξεκαβαλήσει; Μια χαρά φαίνονται τα πόδια της και από εκει πάνω...
    alexia-vicky
    27.03.2007, 00:06
    Παράθεση:

    Το μέλος Aiolos_m στις 26-03-2007 στις 20:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 26-03-2007 στις 19:16 έγραψε...
    Y.Γ Το καλάμι είναι εύκολο να το καβαλήσεις…το δύσκολο είναι να το ξε-καβαλήσεις



    Και γιατί να το ξεκαβαλήσει; Μια χαρά φαίνονται τα πόδια της και από εκει πάνω...




    Σωστόοοοοοοοοος!!

    Πάντως, από αυτές τις καχεκτικές, κατά συνθήκη ακόμα ζωντανές που δείχνουν στο fashion tv προτιμώ τη Θέλξη
    rocketqueen
    08.04.2007, 13:07
    Είναι όμορφη κοπέλα αλλά μέχρι εκεί. όταν κάποιος επιδυκνείεται έτσι για να κατοχυρώσει μια θέση στον χώρο του "τραγουδιού"(που έχει ταυτιστεί με την εικόνα και την προβολή) , δεν χρειάζεται καν να ασχολούμαστε
    palmos
    12.04.2007, 15:15
    Προσωπικα δε με πειραζει που υπαρχει η εν λογω κυρια στο χωρο του τραγουδιου(ή καλυτερα για αυτην στο χωρο της showbiz).Τετοιες σαν και αυτη παντοτε υπηρχαν,υπαρχουν και θα υπαρχουν(δυστυχως για τα αυτια μας).Αυτο που με ενοχλει ή μαλλον με εξοργιζει ειναι η υπερπροβολη τους!Γιατι δηλαδη τα περισσοτερα καναλια να προβαλουν συνεχως τη Θελξη και την καθε Θελξη και να μην προβαλουν τον Θανο Μικρουτσικο,τον Θηβαιο,τον Φαμελλο,την Τσαλιγοπουλου και ολους αυτους τους πραγματικους καλλιτεχνες οι ποιοι εχουν κατι να μας πουν με τα τραγουδια τους!!!!!!!!!!!!!!!!!
    airflow
    12.04.2007, 16:31
    Πίστεψε με δεν θα ήθελες να ασχοληθεί με το Φάμελλο και το Θηβαίο η Λαμπίρη,η Τατιάνα και το "νεανικό δελτίο ειδήσεων" του Star.Γιατί μόνο αυτοί ασχολούνται και υπερπροβάλουν τη Θέλξη και την κάθε Θέλξη.Οπότε δεν τίθεται θέμα ότι η κάθε τέτοια σταρλέτα κλέβει τηλεοπτικό χρόνο απο τον κάθε άλλο καλλιτέχνη που αξίζει.
    palmos
    14.04.2007, 00:29
    Παράθεση:

    Το μέλος airflow στις 12-04-2007 στις 16:31 έγραψε...

    Πίστεψε με δεν θα ήθελες να ασχοληθεί με το Φάμελλο και το Θηβαίο η Λαμπίρη,η Τατιάνα και το "νεανικό δελτίο ειδήσεων" του Star.Γιατί μόνο αυτοί ασχολούνται και υπερπροβάλουν τη Θέλξη και την κάθε Θέλξη.Οπότε δεν τίθεται θέμα ότι η κάθε τέτοια σταρλέτα κλέβει τηλεοπτικό χρόνο απο τον κάθε άλλο καλλιτέχνη που αξίζει.


    Ναι,εχεις δικιο.Απλα μηπως θα επρεπε να λιγοστεψουν τετοιου ειδους εκπομπες και να δημιουργηθουν περισσοτερες που να προβαλλουν τους καλλιτεχνες που προανεφερα και μιλαω κυριως για τα ιδιωτικα καναλια!Γιατι οπως ειπε και ο Θανος Μικρουτσικος αν ερθει ενας Γαλλος απο τη Γαλλια και παρακολουθησει για 4-5 μερες τα 4-5 μεγαλα καναλια θα πει οτι οι Ελληνες αυτο ακουν!Ακομα κι αν αντιπρωσωπευουμε το 20%(που νομιζω οτι αντιπροσωπευουμε πολυ περισσοτερο)τουλαχιστον ας μας αφιερωνουν το 20% του μουσικου τους προγραμματος!Αλλα ουτε αυτο δεν κανουν!
    airflow
    14.04.2007, 02:16
    Tην νοοτροπία του "αν έρθει ένας ξένος εδώ και δεί τα χάλια μας στις τηλεοράσεις" ποτέ μου δεν την κατάλαβα.Η Γαλλία που ανέφερες προβάλει στο κρατικό της κανάλι(την αντίστοιχη δηλαδή ΕΡΤ της Γαλλίας) εδώ και 6 συνεχόμενα έτη,το ριάλιτι παιχνίδι "Star Academy" που είναι η original version του δικού μας Fame Story.Kαι είναι ριάλιτι με καταστάσεις πιο προχωρημένες απο τις δικές μας.Με σχέσεις μεταξύ παικτών,καυγάδες,ίντριγκες κλπ κλπ.Στο μόνο που υπερέχει σε σχέση με το Ελληνικό είναι οτί εκεί πάει και καμιά Μaraiah ή καμιά Μadonna.Με το σκεπτικό του Θάνου Μικρούτσικου,αν πάει κάποιος στη Γαλλία και θελήσει να ενημερωθεί μέσα απο το κρατικό της κανάλι θα πέσει πάνω σε ένα κανονικότατο ριάλιτι παιχνίδι.Ενώ αντιθέτως αν ο Γάλλος ανοίξει την ΕΡΤ θα δεί τη Τσαλιγοπούλου στη Μπήλιω Τσουκαλά και τη Γλυκερία με την Μελίνα Κανά στο Σπύρο Παπαδόπουλο.Φυσικά υπερβάλω με το παράδειγμα μου,απλά θέλω να δείξω ότι το να γενικεύει κανείς(και αναφέρομαι στα λεγόμενα του Μικρούτσικου),δεν είναι και τόσο καλό.Η τηλεόραση του σήμερα περνάει κρίση σε όλες τις χώρες όχι μόνο στην Ελλάδα.