ελληνική μουσική
    1013 online   ·  210.856 μέλη
    ge01415
    12.04.2007, 20:31
    Ε είπα να κάνω νέο τόπικ, φτάνει ζαλίζω εκείνο με την συνάντηση στη Φλώρινα!

    Ξεκινάμε με το αυριανό live και έρχεται όλη η τουρνέ...σιγά σιγά!





    Υ.Γ. Tatas είναι το καλλιτεχνικό μου...παρατσούκλι!
    Υ.Γ.2 Θα κάνουμε και ένα μίνι meeting αύριο με τους : yokor, alicia0, Marianthi24, eloy, NIO4...και άλλους κοινούς θνητούς!



    santourman
    12.04.2007, 20:53
    Η γρίπη.... ΓΡΙΠΗ, αλλά το live ... live ... εεε ;;;

    Good luck Τata !!!
    yokor
    12.04.2007, 21:24
    Παρασκευή και 13 ε;Όχι, δεν είμαι... προληπτική, αλλά έχω τρεξίματα με το σπίτι(βρήκα τελικά όπως το ήθελα!Χωρίς παρκέ και με...ροζ πλακάκια, Μάρθα!).Οπότε θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή, σύντομα ελπίζω. Καλή επιτυχία και καλά να περάσετε!!


    Marianthi24
    13.04.2007, 00:23
    yokor μετακομίζεις??? Πότε θα είναι έτοιμο το σπίτι να το εγκαινιάσουμε με πάρτυ? Αν θες να βάλουμε κανά χεράκι στην μετακόμιση εδώ είμαστε πάντως!

    Παιδιά εγώ φορτίζω τη φωτογραφική μηχανή και έρχομαι!!!
    ge01415
    13.04.2007, 12:58
    Παράθεση:

    Το μέλος santourman στις 12-04-2007 στις 20:53 έγραψε...

    Η γρίπη.... ΓΡΙΠΗ, αλλά το live ... live ... εεε ;;;

    Good luck Τata !!!



    Χαραλάμπηηηηηηη! Την ΓΡΙΠΗ έκατσα να διώξω αλλά επιμένει η ρουφιάνα! Εμ Παρασκευή και 13 διαλέξαμε κι εμείς! Άιντε να δούμε!!!!

    Γιώτα μου καλορίζικο το σπιτάκι σου, θα τα πούμε!

    Θα περάσει και το Πηνελοπάκι (Red rose) για ένα ποτάκι!




    Orfeus
    13.04.2007, 13:08
    Καλή επιτυχία Τάσο & Μάρθα...


    yokor
    13.04.2007, 13:33
    @Μαριάνθη
    Η μετακόμιση έχει ξεκινήσει από προχθές!...Υπόσχομαι μόλις τακτοποιηθώ να οργανώσουμε πάρτυ!!Θα είναι η ιστορική πρώτη συνάντηση των μελών της Φλώρινας στην πόλη της Φλώρινας!!
    Αν χρειαστώ ενισχύσεις με τις δουλειές, θα σας πω!

    @Τάσο
    Ευχαριστώ, Τάσο μου!Καλή επιτυχία και περαστικά!

    Άντε, καλά να περάσετε!Και πιείτε και λίγο για μένα!Ξέρετε εσείς, πορτοκαλάδα!Και με μέτρο!

    Φιλιά!


    rory166
    13.04.2007, 14:14
    Καλη επιτυχια κ καλα να περασετε
    Fler
    13.04.2007, 14:40
    Καλή επιτυχία παιδιά!!Μπορεί να μην είμαι εκεί, αλλά η alicia0 θα παρευρεθεί στα μέρη σας και για μένα..(έχουμε συμφωνήσει μάλλον άτυπα ότι μια από τις δυο μας θα πηγαίνει σε κάθε συνάντηση των Βόρειων... )
    Οπότε θα μου τα πει εκείνη όλα και με κάθε λεπτομέρεια!!!
    KwnstantiaDouka
    13.04.2007, 20:47
    Τασο μας και Μαρθουλα μας καλη επιτυχια. Μακαρι να ειμασταν κοντα σας να σας ακουγαμε και να τα λεγαμε με ολη την παρεα εκει!!! Χριστος Ανεστη βρε παιδια......να μου ειστε καλα!
    ilio
    13.04.2007, 20:53
    Καλή επιτυχία Τάσο και Μάρθα και από μένα
    ge01415
    14.04.2007, 17:01
    Να' στε καλά παιδιά! Ευχαριστούμε πολύ!

    Άλλη μια μεγαααααάλη νύχτα η χθεσινή, η ΓΡΙΠΗ πήγε να μας τα χαλάσει λίγο αλλά με το κατάλληλο φάρμακο (σφηνάκια ) την καταπολεμήσαμε επιτυχώς!!!
    Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά (Red-rose, alicia0, Marianthi24, eloy) που ήρθαν και μας υπόμεναν όλο το βράδυ!

    Τα υπόλοιπα...έρχονται!!!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ge01415 στις 14-04-2007 18:49 ]


    Marianthi24
    14.04.2007, 23:11
    Εμείς πρέπει να σας ευχαριστήσουμε για την υπέροχη βραδιά που μας χαρίσατε!!!
    Να μην αργήσει το επόμενο live παρακαλώ πολύ
    Red-Rose
    15.04.2007, 20:51
    κάλιο αργά παρά ποτέ! καθυστερημένα λοιπόν να πω κι εγώ πως μια που ήμουν στο χωριό μου [2km απ το Ξινό Νερό] με λίγη γκρίνια και μουρμούρα στον μπαμπά [ωωω ναι το κατέχω το άθλημα] βρέθηκα κι εγώ στο Μύθο!

    Πατρίδα είσαστε πολύη καλό δίδυμο με τη Μάρθα! Ελπίζω να σας ξαναπετύχω σε live!
    Και η παρέα ήταν πολύ καλή επίσης! Πέρασα πολύ όμορφα αν και την έκανα νωρίς [α ρε πατέραααα] χαχαχαχα

    Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! Ελπίζω να τα ξαναπούμε κάποια στιγμή! [Τώρα καλοκαίρι θα είναι? Χριστούγεννα θα είναι? δε γνωρίζω, δεν απαντώ ]

    Have fun all of you!
    alicia0
    15.04.2007, 21:42
    Μπραβο! Μπράβο! Τασο σ'ευχαριστω για την πρόσκληση, για την φιλοξενία...! Η αλήθεια είναι πως αν δεν ήσουν εσύ δεν θα ήξερα τίποτα για καμία συνάντηση.
    Να ευχαριστήσω και τον eloy για την ωραία κουβεντούλα και τη συμβουλή που μου έδωσε στο τέλος τις βραδιάς (ξημέρωμα σαββάτου ) καθώς επίσης και για το πρωινό καφεδάκι.
    Red-rose και marianthi24 μας φύγατε νωρις, αλλα δεν πειραζει! Μarianthi σε δικιολογω μόνο και μόνο επειδή περίμενες κόσμο το επόμενο πρωινό... !
    Μαρθούλα εσυ κουράστηκες πιο πολύ από όλους... είχες αναλάβει τις δημόσιες σχεσεις, είχες και ταξίδι μόλις τελειώσατε...χαράς το κουράγιο σου!
    Την επόμενη φορά θα συναντηθούμε στο ροζ σπιτάκι της yokor,ε Μαρθα?ε?ε?ε?ε?
    Θα προσπαθήσω να περάσω και τις φωτογραφίες, αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω!

    alicia0
    15.04.2007, 21:59
    Α!Τάσο μη ξεχάσεις αυτό που σου ζήτησα στην επόμενη συνάντηση μας! Και εγώ το ένα απο τα δύο που σου είπα πως θα κάνω το έχω σχεδόν ετοιμάσει!

    (ελπίζω οι φωτογραφίες να περάστηκαν)






    επισυναπτόμενα: DSC01486.JPG DSC01490.JPG 
    Red-Rose
    16.04.2007, 11:54
    τη δεύτερη φωτογραφία ποιος την τράβηξε? ποιος χρυσοχέρης? [ε μη μου πείτε ο eloy, κάθομαι και τον πενεύω τόση ώρα :p]

    Όποιος κι αν ήταν τι να πω..... ΑΞΙΟΣ!!! κατάφερε να εξαφανίσει τα σφηνοπότηρα και τα μπυρόνια που ήταν συγκεντρωμένα μαζί με τα τσιγάρα του Τάσου!
    kifa
    16.04.2007, 17:20
    Τασσίκααααααααααααααααααααααααααααααα



    ge01415
    06.05.2007, 21:02
    Καινούριος σταθμός...Φλώρινα!





    pastella
    06.05.2007, 23:09
    Καλά ε, η αφίσα γράφει
    Καλή επιτυχία παιδιά!