ελληνική μουσική
    578 online   ·  210.877 μέλη

    Ανίτα Πάνια και η εκμετάλευση της αδυναμίας των άλλων...

    edelweiss
    11.05.2007, 15:05
    Η Ανίτα κάνει ότι είναι δυνατόν για να κοροιδέψει τον κοσμάκι... Εκμεταλεύεται αδυναμίες άλλων για να γελάσει αυτή και να ειρωνέψει για κάποια ελλατώματα ορισμένων ανθρώπων... Θα μου πείτε κι αυτή τα θέλουν και τα παθαίνουν μα για αυτό δεν υπάρχει μια ηθική?

    Τι λέτε εσείς για αυτό? Ποια η θέση σας σε αυτό το ζήτημα?
    xamogelo-moy
    11.05.2007, 15:25
    Συμφωνούμε.
    Τουλάχιστον αυτή δεν κρύβεται.
    Άσε που εσείς οι τηλεθεατές την απογειώσατε.
    Pucca
    11.05.2007, 15:26
    Αν με ρώταγες πριν λίγο καιρό θα σου έλεγα κάθετα πως ναι εκμεταλλεύεται τους ανθρώπους πέρα απο κάθε μέτρο και ηθική κλπ. Πρίν μέρες όμως έπεσε στα χέρια μου ένα άρθρο του "Ε" που αναφερόταν στο φαινόμενο Αννιτα και εκτός των άλλων έγραφε πως ο Κάτμαν κατάφερε μέσα απο αυτή την ιστορία να αγοράσει ένα σπίτι στο χωριό του για εκείνον και τη μητέρα του, και τότε πραγματικά προβληματίστηκα γιατί σκέφτηκα πότε άλλωτε η πολιτισμένη κοινώνια που ζούμε έδωσε σε έναν τέτοιο άνθρωπο τέτοιες ευκαιρίες..??? Μεταφέρω απλά τον προβληματισμό μου.
    tsibitos
    11.05.2007, 15:26
    Τις δικιες μου αποψεις μπορεις να τις διαβασεις σε ενα τοπικ που υπαρχει για το "Βας Βας Βας". Κανε κλικ εδω
    xamogelo-moy
    11.05.2007, 15:35
    Παράθεση:

    Το μέλος Pucca στις 11-05-2007 στις 15:26 έγραψε...

    Αν με ρώταγες πριν λίγο καιρό θα σου έλεγα κάθετα πως ναι εκμεταλλεύεται τους ανθρώπους πέρα απο κάθε μέτρο και ηθική κλπ. Πρίν μέρες όμως έπεσε στα χέρια μου ένα άρθρο του "Ε" που αναφερόταν στο φαινόμενο Αννιτα και εκτός των άλλων έγραφε πως ο Κάτμαν κατάφερε μέσα απο αυτή την ιστορία να αγοράσει ένα σπίτι στο χωριό του για εκείνον και τη μητέρα του, και τότε πραγματικά προβληματίστηκα γιατί σκέφτηκα πότε άλλωτε η πολιτισμένη κοινώνια που ζούμε έδωσε σε έναν τέτοιο άνθρωπο τέτοιες ευκαιρίες..??? Μεταφέρω απλά τον προβληματισμό μου.



    Να με συμπαθάς, αλλά μόνο με μια λέξη μπορώ να εκφράσω την άποψή μου για το επιχείρημα που παρέθεσες..

    ΤΡΙΧΕΣ

    Να το κάνουμε μόδα δηλαδή τώρα έ? Να βοηθήσουμε και κανένα φτωχαδάκι έτσι...

    Ναί, τρίχες.
    vouliakis
    11.05.2007, 15:36
    Υπάρχει και αυτό εδώ το topic...